HCL.HR

GeForce Experience se neželi pokrenuti

  • 7 Odgovora
  • 17616 Hitova
*

Filzex

  • *
  • 107
GeForce Experience se neželi pokrenuti
« : 04. Ožujak, 2017., 22:20 »
Znači maloprije sam otvorio GeForce Exp... da skinem i instaliram nove drivere, ali kad klikno na GeForce.. prvo se je trebao ažurirati sam program prije otvaranja, ali tjekom ažuriranja došla je nekakva poruka da je ažuriranje neuspješno, zatim kliknem na x(da ugasim), ponovno idem ući u GeForce.. i pojavi mi se ovaj error. Pa sam resetirao laptop opet pokušao uči i opet ista poruka koju možete vidjeti dolje na slici. Pa molim dali može netko pomoči, jer pokrenuo sam igru da vidim jel utječe na gaming i bilo je podosta trzanja  :wildboy: . Sustav je Win10 ako to išta znači.
« Zadnja izmjena: 04. Ožujak, 2017., 22:21 Filip Ruzic »

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: GeForce Experience se neželi pokrenuti
« Odgovori #1 : 04. Ožujak, 2017., 22:37 »
Pa odi na stranicu od nVidie i skini najnovije drivere i GF Experience. Prije toga možeš ukloniti ovaj stari GFE pod add or remove programs.
I to je to...


Drivere skini ovdje - KLIK

*

Filzex

  • *
  • 107
Odg: GeForce Experience se neželi pokrenuti
« Odgovori #2 : 04. Ožujak, 2017., 23:18 »
Popravljeno  :D, prvo sam deinstalirao stari GF Exp. zatim skinuo novi, instaliro ga i sve opet štima :ave:

Odg: GeForce Experience se neželi pokrenuti
« Odgovori #3 : 04. Rujan, 2017., 23:46 »
moze li mi neko pomoci zašto ne mogu tokom igranja raditi screenshotove i snimati igranje preko nvida geforce experience, prije kada bi ušao npr u fifu 17 sa strane mi izbaci kako da uradim screenshot, nako odradjenog update-a drivera i geforce experience, to više ne mogu raditi, zna li neko kako rijesiti problem

*

Negan

  • *
  • 58
Odg: GeForce Experience se neželi pokrenuti
« Odgovori #4 : 13. Rujan, 2017., 22:21 »
Znam da kad sam stavio komp na sleep da mi cesto nebi radilo kako treba. Moze biti do toga, a u krajnjem slucaju ucini si uslugu i deinstaliraj to smece od softvera. Ima milijun programa za screenshotove.

*

Terox

  • ***
  • 650
    • Planet Minecraft-TeroXCro
Odg: GeForce Experience se neželi pokrenuti
« Odgovori #5 : 13. Rujan, 2017., 23:47 »
Za screenove nezz ali za snimanje je odlican.kvaliteta je odlicna i količina podataka je dosta mala.Također je jednostavan za koristiti.

*

Negan

  • *
  • 58
Odg: GeForce Experience se neželi pokrenuti
« Odgovori #6 : 14. Rujan, 2017., 00:13 »
Za screenove nezz ali za snimanje je odlican.kvaliteta je odlicna i količina podataka je dosta mala.Također je jednostavan za koristiti.
Ma je, ali zna ti i na frejmove utjecati. Sam program tj., ne snimanje.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: GeForce Experience se neželi pokrenuti
« Odgovori #7 : 14. Rujan, 2017., 05:37 »
Odakle čupaš ovakve gluposti?!?


Ma je, ali zna ti i na frejmove utjecati. Sam program tj., ne snimanje.


Ako imaš imalo ozbiljnu konfiguraciju s nVidia grafom ovo je za snimanje must have. Ne samo da je dokazano program koji najmanje od svih utječe na pad fps-a nego u nekim igrama nema pada niti jednog fpsa. Isto tako ima integrirane opcije za streaming koje rade dobro od Youtube-a, Twitch-a, mislim čak i Facebook-a. Svi ostali programi imaju osjetan ili barem vidljiv utjecaj na fps.
Dakle - najbolji programi za snimanje gameplaya koji su besplatni su nVidin shadowplay i AMD-ov program za snimanje.


Program mi nikada nije utjecao na nikakve padove performansi. Kažem - eventualno ako imaš drugog smeća ili slabiju kantu pa se tako nešto dogodi.


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9