HCL.HR

HDD software

  • 4 Odgovora
  • 2328 Hitova
*

9mlg9

  • Gost
HDD software
« : 14. Svibanj, 2014., 19:51 »
Dakle pri instalaciji windowsa naivno sam stavio 40gb na C i ostatak (cca 700gb) na D. naravno, 40gb mi više nije dovoljno na C, a D ima još slobodno 590gb. Neki softver s kojim mogu prebacit prazne gb na c? guglao jesam, probao 3 različita programa jesam, ali ne ide, mogu stvoriti novi hdd i to, ali ne i ovo izmijeniti. ako imate kakav savjet pucajte jer mi se zbilja ne da opet instaliravati windowse. hvala :D

Odg: HDD software
« Odgovori #1 : 14. Svibanj, 2014., 20:41 »
Mislim da to nije izvedivo bez formatiranja :solidus:

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: HDD software
« Odgovori #2 : 14. Svibanj, 2014., 21:46 »
Koliko sam ja shvatio ti si napravio 2 particije jednog diska ili imaš neki prastari HDD sa 40GB?!?!

Ako na C: imaš samo windowse onda ti je on i više nego dovoljan. Problem nastaje pri instalaciji raznih programa i igara koje stvaraju dio svojih podataka na C: particiju, iako ih instaliraš na D: particiju.

Imaš 2 rješenja:

1) Ako znaš šta radiš, onda malo pogledaj foldere (uključujući i skrivene) vidi imaš li nekih bespotrebnih programa, starih saveova igara, možda imaš hrpu nepotrebnih filova u temp folderu?!?!

2) Lakše i brže je ono što se tebi ne da, a to je formatianje, ponovno napravi particije, ali onda neka ti C: ima barem 100GB (ako si napunio brzo 40GB, onda će ti ovo sigurno biti dovoljno)

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: HDD software
« Odgovori #3 : 14. Svibanj, 2014., 21:48 »
Hiren's Boot, skini (besplatan je), sprži na cd, bootaj ga i pokreni The Partition Resizer

*

9mlg9

  • Gost
Odg: HDD software
« Odgovori #4 : 16. Svibanj, 2014., 12:22 »
dap, 2 particije, hdd ima 750gb :)
zahvaljujem, probat ću s hiren's boot.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9