HCL.HR

Jedan windows key na 2 kompa

  • 2 Odgovora
  • 2357 Hitova
*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Jedan windows key na 2 kompa
« : 23. Ožujak, 2010., 15:16 »
Imam original windows 7 (skinuo s onog softvera preko faxa) i product key. Prvo sam ga instalirao i aktivirao na laptopu i tamo sve uredno radi. Nedavno sam ga stavio i na pc i kod instalacije je prihvatio taj isti key. I sad od jučer mi se počela pojavljivat ona genuine poruka da mi windowsi nisu originalni bla bla... i piše da nemogu obavljat apdejte dok ga ne registriram. Stavim opciju da ponovo utipkam key i izbaci ovo:
Citat:
The product key you typed cannot be used to activate Windows on this computer

Znači key vrijedi samo za jednu aktivaciju i nemože se više koristit na drugim kompovima? :(
Ima li kakvo legalno rješenje ili se opet moram bacit u piratske vode? :wildboy:
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Jedan windows key na 2 kompa
« Odgovori #1 : 23. Ožujak, 2010., 15:18 »
Ne mere. I ne bacaj se u piratske vode nego nažicaj frenda da ti posudi account sa rad.uniri-a. Ja sam dosad 7 windowsa ubo poznanicima.  :hiha: Tebi neću.  :hiha2:

edit: i normalno nećeš skidat opet cijelu instalaciju nego samo preuzmi serijski broj... i eto


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: Jedan windows key na 2 kompa
« Odgovori #2 : 23. Ožujak, 2010., 16:00 »
Tebi neću.  :hiha2:
:(

Evo uzeo od frenda akaunt i radi key. Aktivirao se. Jej. Hvala. :hug
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9