HCL.HR

Miš se razbahatio ;(

  • 7 Odgovora
  • 2071 Hitova
Miš se razbahatio ;(
« : 01. Prosinac, 2009., 20:24 »
Do prije nekoliko sati je sve funkcioniralo normalno, ali je odjednom miš počeo zajebavati. Tj, kursor. Normalno se strelica pomiče kako ja mrdam sa njim ali na sekundu kursor zabrejka i jako se brzo pojavi na kraju putanje po kojoj sam vukao miša. Po par minuta nema brejkova, pa usljede dva-tri pa onda opet kraće vrijeme ništa. Sa mišem je sve u redu, na drugom kompu radi normalno. U čemu je problem?
mislim možda armor tebi nije s obzirom da svaki dan čarđaš na pekove vukova traktorom nebi li obranio svoje stado i bio nagrađen volanom, al mi čije je najveće uzbuđenje jel ću se probudit s erekcijom ili ne, se bojimo saw igre.

Odg: Miš se razbahatio ;(
« Odgovori #1 : 02. Prosinac, 2009., 09:53 »
Anyone?  :(
mislim možda armor tebi nije s obzirom da svaki dan čarđaš na pekove vukova traktorom nebi li obranio svoje stado i bio nagrađen volanom, al mi čije je najveće uzbuđenje jel ću se probudit s erekcijom ili ne, se bojimo saw igre.

*

poison_ivy

  • ***
  • 594
  • Here while doin' the dishes.
Odg: Miš se razbahatio ;(
« Odgovori #2 : 02. Prosinac, 2009., 10:35 »
ja sam takve stvari rješavala antivirusom i/ili čišćenjem i defragmentacijom diska, ali to sam samo neuka ja :(
...i onda smo imali vrući lezbijski sexs.

*

noda

  • *****
  • 3184
Odg: Miš se razbahatio ;(
« Odgovori #3 : 02. Prosinac, 2009., 10:35 »
Za početak napiši koji miš koristiš. Ako je logitechov, uninstalliraj drivere ako si ih stavljao.

Odg: Miš se razbahatio ;(
« Odgovori #4 : 02. Prosinac, 2009., 13:05 »
Nije logitechov, neki rendom bzvz miš :( Na drugom računalu radi normalno. Proc je miran, nema skokova.
mislim možda armor tebi nije s obzirom da svaki dan čarđaš na pekove vukova traktorom nebi li obranio svoje stado i bio nagrađen volanom, al mi čije je najveće uzbuđenje jel ću se probudit s erekcijom ili ne, se bojimo saw igre.

Odg: Miš se razbahatio ;(
« Odgovori #5 : 03. Prosinac, 2009., 09:42 »
Ja sam imao slican problem iso mi je kursor od misa stalno gore u lijevi kut,pa sam instaliro program mousefix i radilo mi je pa probaj i ti nadam se da ce ti pomoci. :D

Link: http://www.techpowerup.com/downloads/763/CPL_Mouse_Fix.html

Odg: Miš se razbahatio ;(
« Odgovori #6 : 03. Prosinac, 2009., 09:53 »
To je to. Hvala doktore  :piva: :piva:
mislim možda armor tebi nije s obzirom da svaki dan čarđaš na pekove vukova traktorom nebi li obranio svoje stado i bio nagrađen volanom, al mi čije je najveće uzbuđenje jel ću se probudit s erekcijom ili ne, se bojimo saw igre.

Odg: Miš se razbahatio ;(
« Odgovori #7 : 03. Prosinac, 2009., 09:56 »
Ma nista drago mi je da sam ti pomogo. :D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9