HCL.HR

Mozilla problem

  • 24 Odgovora
  • 5948 Hitova
*

n00b

  • ****
  • 1663
Mozilla problem
« : 29. Ožujak, 2008., 22:36 »
:(

Iz nekog razloga je krepala i ugasila se kako samo ona zna.
Nakon toga probam upaliti i neće, ne radi ništa.

Točnije, imam cijeli history i sve to skupa, ali NEĆE otvara stranice. Kao da browser ne radi uopće il što, ne kužim.

Onda probam prčkati po tools, svašta nešto mijenjati tamo i neČe.

Onda sam probao deinstalirati pa nanovo instalirati, ali no way. Uvijek isto. Onda sam čak htio kao, neku drugu verziju (logično), ali našao sam samo onu 3 beta 4 il kako već, al koliko sam skužio (dok mi se Opera nije srušila:(), to je za Mac OS, Vistu i Linux.

Sad koristim Operu i nisam presretan. Išao pogledat zeitgeist na google video i Opera se ruši. ONO. Ruši se.

I hoću mozillu. Briga me ako je Opera bolja il što, hoću Mozillu.

Help me. 


:2118: ...što je ovo zaboga :wildboy:

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Re: Mozilla problem
« Odgovori #1 : 29. Ožujak, 2008., 23:33 »
Jesi probao restartat PC? Ako nisi pokušaj ovako sljedeći ove upute: Upri ctrl+alt+ delete i pod processes upiši f ili firefox, označi firefox te upri end process i pokreni ponovno mozilu. Brijem da je to taj bug koji se i meni dešava. Javi.
« Zadnja izmjena: 30. Ožujak, 2008., 00:04 Seengeer »

Re: Mozilla problem
« Odgovori #2 : 30. Ožujak, 2008., 02:26 »
Ne budi nub, najnoviju verziju Opere i sve kul. Ja na Operi već punkurac vremena i sve jebenica.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: Mozilla problem
« Odgovori #3 : 30. Ožujak, 2008., 13:18 »
Čovjek hoće Mozzilu dovraga. Jer Mozzila owna  :ementaler:... Al nemojmo pretvoriti ovo u Mozzila vs Opera topic ... pomognite ako znate..

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Re: Mozilla problem
« Odgovori #4 : 30. Ožujak, 2008., 14:04 »
Čovjek hoće Mozzilu dovraga. Jer Mozzila owna  :ementaler:... Al nemojmo pretvoriti ovo u Mozzila vs Opera topic ... pomognite ako znate..

Ja sam mu rekao svoje, pa ako pomogne pomogne.

Re: Mozilla problem
« Odgovori #5 : 30. Ožujak, 2008., 17:43 »
Makni sve addonove koje imas!

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Re: Mozilla problem
« Odgovori #6 : 30. Ožujak, 2008., 17:45 »
nešto tebe opasno muči, čim neće ni firefox ni operu
probaj krenuti od brisanja privatnih stvari, negdje u tools>delete private data, i onda sve čekiraš
probaj preinstalirati flash i javu, sad su stigle nove verzije i možda se tuku s nečim u sustavu

pa javi
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

n00b

  • ****
  • 1663
Re: Mozilla problem
« Odgovori #7 : 31. Ožujak, 2008., 09:10 »
Jesi probao restartat PC?

 :tired:

Neće radi i gotovo. Probao sve što je navedeno ovdje, al ono-no way.

Instalirao, deinstalirao jave, flasheve, pobrisao sve što se dalo pobrisati, maknuo add-onove, ONO. :wildboy:

Zanimljivo je da sam kliknuo na neki link preko MSN-a i ono, kako mi je Mozilla ostala defeult browser, link-radi. Otvaram nove tabove, utipkavam i sve radi (samo mi je sad cijeli history pobrisan  :wildboy:), al onda zatvorim taj prozor, otvorim opet (dakle ne klikajući na link već ono, klasično) i NEČČČČČČČE.
Probao kombinirati neke idiotarije sa/bez shortcutova i to, al no way. Stvarno ne kužim.

Dakle mogu uvijek alternativno ulaziti u Mozillu; save-ati neki link i onda ga kliknuti kad god želim online al ono...to je onako...ono. To nije to.

Mislim dovedem nekog doma (po mogućnosti da taj netko ima velike cice i nema menzis taj dan) i onda moram reći kako se samo nubovi i emo-klinci logiraju klikajući na IKONE. I onda pogledam dotičnu i onako, pokažem link na MSN-u kao jedini PRAVI način logiranja na net, a kad pita ''Pa zašto?'', moram glumiti kolutanje očima i početi pizditi o pojmovima koje ni sam ne kužim, samo da ispadnem kul i sveznajući, a ne moron koji ne zna pokrenuti mozillu :wildboy:


Pokrenuo sam nekako Zeitgeist u Operi, dosada mi se samo tu rušila (nekoliko puta).

Probat ću skinuti neki stariju verziju Mozille, ne znam što drugo.

I da,

Mozilla>>>>>>>Opera :hug

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: Mozilla problem
« Odgovori #8 : 31. Ožujak, 2008., 09:12 »
Ma onda imaš nekakav Spyware koji te zajebava, skini spybota updateaj ga i skeniraj....

Re: Mozilla problem
« Odgovori #9 : 31. Ožujak, 2008., 18:03 »
Ementaler ti je sve rekao.

Samo još link na spomenuti program:
http://www.download.com/Spybot-Search-Destroy/3000-8022_4-10122137.html

*

n00b

  • ****
  • 1663
Re: Mozilla problem
« Odgovori #10 : 01. Travanj, 2008., 13:52 »
Skinuo. Uptadeao. Skenirao. Napravio ovo ono.
Neće.


Odustajem. Moja nova ljubav je Opera.  :kingmortal:

Re: Mozilla problem
« Odgovori #11 : 01. Travanj, 2008., 14:50 »
Pa kada ti je prestala raditi mozilla?

*

n00b

  • ****
  • 1663
Re: Mozilla problem
« Odgovori #12 : 01. Travanj, 2008., 21:01 »
Neki dan, iz čistog mira. Bio na uobičajenim stranicama ko svaki dan i onda samo-blem.
Otad, dropped dead.
Opet ne mogu skužiti zašto mi klikanjem na linkove otvara (ne uvijek), a 'čist' ulazak neće.

Sve ono deinstaliranje, brisanje, spybotiranje, vraćanje postavki na default trebalo bi imati efekta, ali nope.

Mah. Opera rulz  :tired: :woohoo: :tired:

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: Mozilla problem
« Odgovori #13 : 01. Travanj, 2008., 22:04 »
Meh, čudan problem... Ako niš kad budeš sljedeći put formatirao hard i nanovo instalirao windowse mozzila bi trebala radit normalno  :ementaler:

*

DarX

  • *****
  • 1972
Re: Mozilla problem
« Odgovori #14 : 02. Travanj, 2008., 12:33 »
nadam se da je user još na forumu i čita topic. pokreni firefox kroz safe mode. imas shortcut na Start - Programs di ti je firefox mas normalni i safe mode. meni se to isto desilo i upalih ju u safe modu i malo radio u njemu i iduci put se normalno startala. :thumbs:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9