HCL.HR

MSN protok podataka - problem

  • 7 Odgovora
  • 2551 Hitova
*

vilim

  • ****
  • 1389
MSN protok podataka - problem
« : 30. Rujan, 2006., 12:13 »
Instalirao sam novu verziju Zone alarma pred negdje mjesec dana i od onda me samo MSN zeza! Nevidim tuđe slike, nevidim tuđe potpise, ma ništa, samo njihove nadimka i mogu pričat s njima! Kad mi šalju neki fajl onda ga prihvatim i treba mu nekoliko minuta da slanje se pokrene i ide strašno sporo! Nemogu ima slati nikakve voice clipove, ali mogu normalno uspostaviti voice call! Uglavnom, ne želi slati podatke msnom! Reinstalirao sam msn, instalirao najnoviji zone alarm ali isto! Onda sam ugasio zone alarm, i normalno je msn radio, primao sam slike od drugih itd itd! Probao sam malo čeprkati po zone alarmu ali nisam uspio! Ima li itko još kakvu ideju?

Imam i google talk, i sasvim normalno radi!
"Women don't respect salad eaters."

*

Anthrax

  • ******
  • 5284
Odg: MSN protok podataka - problem
« Odgovori #1 : 30. Rujan, 2006., 12:19 »
uz dobar antivirus i antispyware nije ti potreban nikakav firewall, onaj od windowsa je i vise nego dobar.

*

vilim

  • ****
  • 1389
Odg: MSN protok podataka - problem
« Odgovori #2 : 30. Rujan, 2006., 12:32 »
Hm! Isključio sam u zone alarmu firewall, al opet ništa! :chair:
"Women don't respect salad eaters."

*

Anthrax

  • ******
  • 5284
Odg: MSN protok podataka - problem
« Odgovori #3 : 30. Rujan, 2006., 12:34 »
Hm! Isključio sam u zone alarmu firewall, al opet ništa! :chair:

a da ti maknes zone allarm? ili odi pod options i za msn mu dozvoli sve protokole

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: MSN protok podataka - problem
« Odgovori #4 : 30. Rujan, 2006., 14:57 »
Imam ZA i radi OK :tired:

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: MSN protok podataka - problem
« Odgovori #5 : 30. Rujan, 2006., 17:39 »
Uz Zone Alarm ti ne treba ni SP2, ni Antivirusni ni antispyware...

imam SP1 i ZA i to je sve što se tiče zaštite i radi odlično... već dvije godine...
ZA se sam updatea i ništa ne prolazi... a ako nešto i prođe detektira to i baci u karantenu..

što se tiče problema probaj podesiti ZA da dopušta sve popup reklame ( njih će ionako blokat Firefox, ako ga koristiš).
Otvoriš ZA odeš na privacy, pod tabom Ad Blocking odeš na custum i makni sve kvačice pod "Ads to block"


*

vilim

  • ****
  • 1389
Odg: MSN protok podataka - problem
« Odgovori #6 : 01. Listopad, 2006., 09:09 »
Ma probao sam i isključivat sve! I dozvolio sam sve protokole! Ništa! Jedino kad ugasim cijeli ZA! A prije mi je sve normalno radilo!
"Women don't respect salad eaters."

*

dF@kk3r

  • *****
  • 2709
Odg: MSN protok podataka - problem
« Odgovori #7 : 05. Listopad, 2006., 13:25 »
a jebiga znaci da ti se zA sukobljava s msnom, morat ces izabrati izmedu jednoga od toga dvoje :wave:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9