HCL.HR

Najbolji Screen Recorder?

  • 10 Odgovora
  • 4160 Hitova
Najbolji Screen Recorder?
« : 11. Kolovoz, 2015., 23:31 »
Pozdrav, zanima me koji je najbolji software za snimanje gameplaya? FRAPS, Bandicam i milion drugih, ali svi uzimaju monstruozne veličine fajla, a to uploadati na youtube pri brzini od 2 Mbit per second je harakiri! Tako da me zanima što vi preporučujete? Sa čime ekipa iz HCL-a tak dobre filmiće snima? Uglavnom nešto što nije zahtjevno na resursima, što ne radi velike fajlove, a pritom da je kvaliteta pristojna? Hvala na odgovorima! :ave:

Odg: Najbolji Screen Recorder?
« Odgovori #1 : 11. Kolovoz, 2015., 23:34 »
http://icecreamapps.com/Screen-Recorder/ ovo mi se čini ok! I free je...

Odg: Najbolji Screen Recorder?
« Odgovori #2 : 11. Kolovoz, 2015., 23:55 »
ako imaš nvidia grafičku, shadowplay
ako nemaš, raptr gvr valjda? nez, nisam siromašan pa imam nvidiju,,

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Najbolji Screen Recorder?
« Odgovori #3 : 12. Kolovoz, 2015., 08:00 »
Shadowplay od Nvidiee je brutalan. Nema gubitka u fpsu i performansama, ali da, moraš imati dobar PC i solidnu nvidia grafičku

Odg: Najbolji Screen Recorder?
« Odgovori #4 : 12. Kolovoz, 2015., 08:09 »
A ako nemam nvidiu?

*

Terox

  • ***
  • 650
    • Planet Minecraft-TeroXCro
Odg: Najbolji Screen Recorder?
« Odgovori #5 : 12. Kolovoz, 2015., 09:16 »
Shadowplay je najbolji,ne krade performanse i ima odličnu kvalitetu i neradi baš toliko velike datoteke (video mislim).
No ako nemaš nvidia GTX grafičku onda bi ti preporučio:

*  Ezvid-dobar je free je,krade malo više performansi,fajlovi su osrednji,a što je najbolje odmah možeš u njemu editad video.

*OBS-Open Brodcast Softwere,na njemu sam pokušao snimati kao i na Ezvidu,fajlovi su puno manji ako znaš odabrat dobru ratu kvalitete i copmresije (uspio sam snimati Minecraft 10 minuta,išao mi je na 30 FPS-a (dok ne snimam daje mi 45-60) i datoteka je bila samo 340 MB.

Eto to je što ti ja prepouručujem,ali nemoj me uzimat za riječ rađe pitaj iskusnije igraće.

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Najbolji Screen Recorder?
« Odgovori #6 : 12. Kolovoz, 2015., 09:48 »
*OBS-Open Brodcast Softwere,na njemu sam pokušao snimati kao i na Ezvidu,fajlovi su puno manji ako znaš odabrat dobru ratu kvalitete i copmresije (uspio sam snimati Minecraft 10 minuta,išao mi je na 30 FPS-a (dok ne snimam daje mi 45-60) i datoteka je bila samo 340 MB.

Meni je na OBS-u crni ekran na snimci kakvu got kombinaciju settingsa složio, a zvuk se čuje...
Probao sam i XSplit Broadcaster ali je free verzija ništavna. Ne može se baš ništa porihtat.

Ezvid ću probati odmah jer nisam ni znao da postoji.

A u međuvremenu pokušavam izvući maksimum od Frapsa, koji je realno najveće govno po svim aspektima.

Odg: Najbolji Screen Recorder?
« Odgovori #7 : 12. Kolovoz, 2015., 11:24 »
imali smo i mi taj problem s obs crnim ekranom kad smo streamali progabbe :hiha:
ne sjećam se sad kako smo ga točno riješili.

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Najbolji Screen Recorder?
« Odgovori #8 : 12. Kolovoz, 2015., 12:45 »
Ovaj Ezvid čisto solidno radi, ima jako jednostavno sučelje za editiranje.

Samo što se naravno ne mogu maknuti određeni "reklamni" watermark-ovi...i mora se izabrat neki od njihovih audio fajlova...
Tako da bi se video još trebao doraditi u Vegasu ili negdje. Ali dobro, sa kvalitativne strane radi bolje ostalih koje sam probao.

*

Terox

  • ***
  • 650
    • Planet Minecraft-TeroXCro
Odg: Najbolji Screen Recorder?
« Odgovori #9 : 12. Kolovoz, 2015., 13:48 »
Jedini problem je to što traži za instalaciju administratorske ovlasti,pa oni koji ih nemaju (kao ja) prenošenje s drugih računala neće pomoći.

*

vodeni_man

  • n00b
  • 1
Odg: Najbolji Screen Recorder?
« Odgovori #10 : 14. Kolovoz, 2015., 13:03 »
ja koristim Shadowplay i nemam nikakve zamjerke...sve radi kao podmazano :clap:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9