HCL.HR

OffersWizard reklame

  • 6 Odgovora
  • 2800 Hitova
*

SnowGamer

  • *
  • 144
  • ludos mea vita
    • Youtube kanal
OffersWizard reklame
« : 06. Ožujak, 2015., 12:58 »
Ne znam kako sam ga dobio al neki dan uđem na net odem na google i izbaci mi reklame po čitavom ekranu i ispod njih piše Ads by OffersWizard.Iz početka mi nije smetalo al sada svaki put kada refresh bilo koju stranicu izbaci mi te reklame i stvarno ide na živce i usporava mi net.Pročitao sam da je to virus i da ga uninstaliram...Poslušam i odem na cp uninstall i kada kliknem 2 puta na taj program ništa se ne događa i tako 100 puta.Skinio sam neki uninstaller i on ga je izbrisao iz liste programa ali reklame su tu i dalje a windows novi nema šanse da instaliram.
Pomoć?

ıllıFicaHD ıllı PC GAMER ıllı

Youtube kanal( Please no hejt )

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: OffersWizard reklame
« Odgovori #1 : 06. Ožujak, 2015., 13:47 »
Nisam čuo za baš OffersWizzard, ali jesi probao s kakvim antivirusnim programom izvrtiti skeniranje?

Odg: OffersWizard reklame
« Odgovori #2 : 06. Ožujak, 2015., 14:25 »
Provjeri sva proširenja na chrome/firefoxu najcesce dodje s nekim installom, uradi malware scan i cclean. Preporuka za revo uninstaller sto se tice uklanjanja programa, vidi u program filesima jel ti ostalo jos ista. Reinstall Chrome i sve slično. Sumnjam da je nerješivo.


Moja pretpostavka da je malware neki.
The blood of youth is bubbling back..

*

SnowGamer

  • *
  • 144
  • ludos mea vita
    • Youtube kanal
Odg: OffersWizard reklame
« Odgovori #3 : 06. Ožujak, 2015., 14:43 »
Nisam čuo za baš OffersWizzard, ali jesi probao s kakvim antivirusnim programom izvrtiti skeniranje?

Da..Sa Malware Bytes

Citat:
Provjeri sva proširenja na chrome/firefoxu najcesce dodje s nekim installom, uradi malware scan i cclean. Preporuka za revo uninstaller sto se tice uklanjanja programa, vidi u program filesima jel ti ostalo jos ista. Reinstall Chrome i sve slično. Sumnjam da je nerješivo.


Moja pretpostavka da je malware neki.
Provjerio i sve izbrisao i iz chroma i iz svih mogućih preglednika koje sam imao..čak i kada uđem na Virtual Box(virtualna mašina) i tamo mi čak budu te reklame.Pokušao sa revo uninstaller i cak sam pregledao sve u program filesima (jedino ako se ne krije pod nekim drugim imenom)

ıllıFicaHD ıllı PC GAMER ıllı

Youtube kanal( Please no hejt )

Odg: OffersWizard reklame
« Odgovori #4 : 06. Ožujak, 2015., 15:38 »
Nesto slicno sam rješavao na susjednom PCu nisam se jos zajebao na svom da pokupim; pratio sam jedan od online guidova i mislim da sam uspio s malwarbyetom sklonit. Veoma moguce da je malo drugaciji bio pa tebi nije byte pomogao, sigurno radi full scan.

Probaj 1 od guideova:

http://malwaretips.com/blogs/offerswizard-removal/

Prilicno popularan belaj po netu izgleda.

U najgorem slucaju system restore ali probaj radit scanove u safe modu.
The blood of youth is bubbling back..

*

SnowGamer

  • *
  • 144
  • ludos mea vita
    • Youtube kanal
Odg: OffersWizard reklame
« Odgovori #5 : 06. Ožujak, 2015., 19:24 »
Nesto slicno sam rješavao na susjednom PCu nisam se jos zajebao na svom da pokupim; pratio sam jedan od online guidova i mislim da sam uspio s malwarbyetom sklonit. Veoma moguce da je malo drugaciji bio pa tebi nije byte pomogao, sigurno radi full scan.

Probaj 1 od guideova:

http://malwaretips.com/blogs/offerswizard-removal/

Prilicno popularan belaj po netu izgleda.

U najgorem slucaju system restore ali probaj radit scanove u safe modu.

Uradio full scan,izbrisao i nema ih više ^_^

ıllıFicaHD ıllı PC GAMER ıllı

Youtube kanal( Please no hejt )

*

StreetFigter88

  • **
  • 409
  • Neki n00b mi je ukrao prethodni avatar :(
Odg: OffersWizard reklame
« Odgovori #6 : 06. Ožujak, 2015., 21:11 »
Ja sam blokirao ekstenzije samo, imao sam isti problem...
Skrilex je Mocart 21. veka !!!!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9