HCL.HR

pc lagg ( software il hardware ne znam :( )

  • 6 Odgovora
  • 1929 Hitova
pc lagg ( software il hardware ne znam :( )
« : 19. Travanj, 2015., 18:15 »
pozdrav, e ovako,

Imam solidan pc nvidia gt440 dual core 3.06 ghz i 4 gige rama ... i sad imam problem kad npr igram lola ili bilo sta drugo a cak i kad ne igram nista poslije 5-10 min poslije paljenja pc-a pocne mi sve zivo laggat.. lol ne lagga al se osjeti pad fps-a al mi zato pes 2015 i youtube lagga zvuk presjeca a slika trza, iako sve otvorene programe pozatvaram :/ nisam nesto strucan po tom pitanju al mislim da mi je do hdd-a ako neko zna sigurnije sta bi moglo da bude neka pomogne :D hvalaa :clap:

*

edviiN

  • **
  • 208
Odg: pc lagg ( software il hardware ne znam :( )
« Odgovori #1 : 19. Travanj, 2015., 21:00 »
Virus?
1.Probaj sa antivirusom pronać ga ako nije virus onda reinstall windows.
2.Očisti kućiste (procesor i graficka možda je pasta ošla)

Valjda će to uspjeti,a ako ne onda neznam.. :)

Odg: pc lagg ( software il hardware ne znam :( )
« Odgovori #2 : 19. Travanj, 2015., 23:11 »
formatiro prije 2 dana i bilo uredno prvih 2-3 sata dok nisam instalirao par igara :/ cistio kompletan pc prije jedno 7 dana tako da ne vjerujem da je i to xD a moguce da je pasta jer sam mjenjao cooler a nisam imao dovoljno paste da ponovo namazem :D hvala :piva:

Odg: pc lagg ( software il hardware ne znam :( )
« Odgovori #3 : 25. Travanj, 2015., 18:03 »
Nešto ti je s temperaturama kako ne bi trebalo bit.
Skini si neki program koji mjeri temperaturu pa prati temperature kroz tih 10 minuta nakon paljenja računala.

Free program HWMonitor nije loš:
http://www.cpuid.com/softwares/hwmonitor.html

*

edviiN

  • **
  • 208
Odg: pc lagg ( software il hardware ne znam :( )
« Odgovori #4 : 25. Travanj, 2015., 19:19 »
Nešto ti je s temperaturama kako ne bi trebalo bit.
Skini si neki program koji mjeri temperaturu pa prati temperature kroz tih 10 minuta nakon paljenja računala.

Free program HWMonitor nije loš:
http://www.cpuid.com/softwares/hwmonitor.html
https://www.piriform.com/speccy

Odg: pc lagg ( software il hardware ne znam :( )
« Odgovori #5 : 29. Travanj, 2015., 10:37 »
evo pratio sam temp procesora par dana i uglavnom mi se vrti oko 40-45 stepeni kad igram nesto ide i do 60 rijetko preko tako da ne vjerujem da je pregrijavanje :( al mi i dalje stopa zamjeno sam pastu .. za mjerenje temp sam koristio core temp program i primjetio sam da kad mi pocne stopanje da load se popne i do 80%+ ( sekundu i onda se opet vrati 2-3 sekunde u normalu i sve tako ) i to samo kad mi je youtube upaljen i fb nista vise :(
« Zadnja izmjena: 29. Travanj, 2015., 10:39 DaDoXy »

*

edviiN

  • **
  • 208
Odg: pc lagg ( software il hardware ne znam :( )
« Odgovori #6 : 29. Travanj, 2015., 21:00 »
evo pratio sam temp procesora par dana i uglavnom mi se vrti oko 40-45 stepeni kad igram nesto ide i do 60 rijetko preko tako da ne vjerujem da je pregrijavanje :( al mi i dalje stopa zamjeno sam pastu .. za mjerenje temp sam koristio core temp program i primjetio sam da kad mi pocne stopanje da load se popne i do 80%+ ( sekundu i onda se opet vrati 2-3 sekunde u normalu i sve tako ) i to samo kad mi je youtube upaljen i fb nista vise :(
Mozda ti nije nesto uredu sa coolerom ...
Neznam sta bi drugo moglo bit,jedino ako ti je mozda sjeba* procesor.....

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9