HCL.HR

Pomoc

  • 8 Odgovora
  • 10307 Hitova
Pomoc
« : 24. Svibanj, 2016., 12:15 »
Pozdrav decki trebala bi mi pomoc kupio sam jednu igricu i sad neznam jel problem u njoj ili nesto drugo...
Uglavnom kad pokrenem igricu ikona bude dole i sve radi normalno ali je nemogu stavit full screen znacii igrica radi i sve ali dole stoji ikona i cuje se muzika i sve kad kliknem da je stavim fullscreen nista.....hvala unaprijed

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Pomoc
« Odgovori #1 : 24. Svibanj, 2016., 12:23 »
Pozdrav i tebi!


Hajde budi PUNO precizniji. Koja točno igra je u pitanju?


Isto tako kakvu konfiguraciju imaš (CPU, RAM, GPU)?

Odg: Pomoc
« Odgovori #2 : 24. Svibanj, 2016., 12:40 »
Znaci igrica je hooligans fighter skoro pa je nova...i admini su rekli da jos ovo nisu vidjeli pa neznam u cemu je problem....
Procesor: Intel(R) Core(TM) i5-4590 CPU @ 3.30GHz 3.30 GHz
RAM 8gb
sys: 64-bit OperationSystem

e sad ja nezz jesam odg tocnosta ste pitali posto ne kuzim se previse u kompjutere i ne igram tolko cesto igre pa me ovo iznenadilo malo hvala na odgovoru

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Pomoc
« Odgovori #3 : 24. Svibanj, 2016., 12:50 »
Nisi napisao koju grafičku imaš. Daj to još napiši.


No uz sve to to ti je early access igra, odnosno kupio si ne dovršenu igru koja se još uvijek razvija i nije gotova.
Takve igre su same po sebi pune bugova i gluposti jer su zapravo u fazi testiranja. To ti je pisalo i prilikom kupnje igre na Steamu.


Možeš probati verificirati podatke tako da odeš na Steam>Library desni klik na igru>properties i imaš opciju verify integrity of game cache.

Odg: Pomoc
« Odgovori #4 : 24. Svibanj, 2016., 13:11 »
AMD Radeon (TM) R7 370 Series
Napravio sam ovo sta sizadnje napiso i opet pokrenuo i nista cudno mi samo kako durgi nisu imali taj problem...

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Pomoc
« Odgovori #5 : 24. Svibanj, 2016., 13:15 »
Hajde instaliraj najnovije drivere za svoju grafičku. Baš su neki dan izašli i nakon instalacije restartaj računalo.


Isto tako probaj Steam pokrenuti kao Admin.


Znači desni klik na ikonoci od Steama i izaberi Run as Administrator.

Odg: Pomoc
« Odgovori #6 : 24. Svibanj, 2016., 16:07 »
Znaci neznam kako instalirat drivere sve napravim odem pod AMD te mi samo dode pod opcije kao obavijest da su dosli driveri novi te da ih instaliram i to mi dodu 2 nova i sad odem prvi da instaliram ode update now i onda me pita jesam siguran ja kliknem da jesam i zatim mi dode update to kliknem i nestane taj prozor i sve nestane s AMD sta ima veze i ceko sam 5-10min nista ni ne dolazi ni ne skida se i odem opet pod AMD da udem i ne zeli uci...sad nezz sta krivo radim

Odg: Pomoc
« Odgovori #7 : 24. Svibanj, 2016., 16:19 »
Skini Display Driver Uninstaller, taj će ti oribati komp od svih tragova drajvera, uključujući i registry. Nakon toga pristupi normalnoj express instalaciji poslednjeg drajvera koji si uzeo.

Odg: Pomoc
« Odgovori #8 : 24. Svibanj, 2016., 16:48 »
ok..

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9