HCL.HR

Problem s prepoznavanjem slusalica

  • 5 Odgovora
  • 1636 Hitova
*

kajunic77

  • **
  • 191
  • Dream big, start small..!
Problem s prepoznavanjem slusalica
« : 15. Listopad, 2015., 21:16 »
Bok, kao sto naslov kaze imam problem s prepoznavanjem slusalica, znaci imam zvucnike i slusalice te mi je dojadilo svaki put jedno iskljucivati pa drugo ukljucivati pa sam odlucio da ukljucim oba u isto vrijeme, i zelio sam preko NIRCMD-a napraviti skriptu ili sta vec da mogu lakse mjenjati s jednog na drugo. Međutim kada sam krenuo s tim primjetio sam da dok su mi zvucnici ukljuceni slusalice mi ne rade. Tek kada iskljucim zvucnike slusalice opet rade. Zna netko kako to rijesiti?
"Because the ones that are crazy enough to think they can change the world-are the ones who do"
                                                             -Steve Jobs

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Problem s prepoznavanjem slusalica
« Odgovori #1 : 16. Listopad, 2015., 14:21 »
Koju matičnu imaš?
Najjednostavnije je to podesiti preko drivera za zvučnu od tvoje matične.
Recimo Realtek ima jednostavan izbor gdje samo izaberem da je output signal uvijek isti na front i back panelu.

*

kajunic77

  • **
  • 191
  • Dream big, start small..!
Odg: Problem s prepoznavanjem slusalica
« Odgovori #2 : 16. Listopad, 2015., 14:29 »
Gigabyte 970A-DS3P..
"Because the ones that are crazy enough to think they can change the world-are the ones who do"
                                                             -Steve Jobs

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Problem s prepoznavanjem slusalica
« Odgovori #3 : 16. Listopad, 2015., 14:35 »
Onda odi ovdje izaberi operativni sustav i drivere za zvuk.
Imaš Realtek i težak je 300MB kad ga instaliraš onda postavke vršiš isključivo u njemu.
A bilo bi dobro možda skinuti i ostale drivere ako to nisi prije radio.
Uvijek je najbolje instalirati drivere sa stranica proizvođača nego li dopustiti Windowsu instalaciju iz njegovih updateova!

*

kajunic77

  • **
  • 191
  • Dream big, start small..!
Odg: Problem s prepoznavanjem slusalica
« Odgovori #4 : 16. Listopad, 2015., 14:37 »
Znaci da skinem trenutne drivere za zvuk(to mogu preko DDU? )
i samo instaliram ove, pokusat cu pa se javim.
"Because the ones that are crazy enough to think they can change the world-are the ones who do"
                                                             -Steve Jobs

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Problem s prepoznavanjem slusalica
« Odgovori #5 : 16. Listopad, 2015., 14:40 »
Drivere skidaš s ovog linka koji sam ti dao i nigdje drugdje!
Samo izaberi operativni sustav i skini ako treba sve drivere jer mi se čini da ih nisi nikada skidao i instaliravao niti znaš koji čemu služi.
U tom slučaju skini SVE drivere i sve ih instaliraj i redovno nakon isntalacije restartaj računalo!

Tek kad sve obaviš bude ti se desno dolje u toolbaru pokazao i RealTek pa ćeš tamo namjestiti slušalice, zvučnike i druge stvari koje te zanimaju. Ali uvijet je da su slušalice naprijed, a zvučnici iza i onda nemaš problema.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9