HCL.HR

Problem sa driverima[hitno pomoc molim vas]

  • 12 Odgovora
  • 3206 Hitova
*

Balkan123

  • *
  • 12
  • Cult of Personality
Problem sa driverima[hitno pomoc molim vas]
« : 01. Srpanj, 2015., 17:55 »
ovako,imao sam neke probleme sa Monitorom,kad sam kupio novi sve je bilo u redu,ali kad sam upalio komp prije nego mi se pokvario monitor ja sam "skino" neke drivere za graficku,kada sam upalio komp nakon skidanja vidio sam da neam nikako instaliranu graficku
otisao sam na amd officialnu stranicu skino onaj auto detect i kada je on nasao moje specifikacije poceo je skidat,i nakon skidanja tražio je restart,kad sam restartovo opet je bilo isto,na onom "screen resolution" gdje pokazuje ime graficke i to mi pise samo "unvalible" tako nekako i nista,sad probam preko driver easy programa ali ne vjerujem da ce raditi
ako imate neku preporuku sta da radim igraju mi se neke igre a nmg ovako
imam grafu ati radeon 2100 ili je HD 2100 tako nekako
p.s ne znam jesam pogodio temu tj PDF ali mislim da jesam
« Zadnja izmjena: 01. Srpanj, 2015., 17:57 Balkan123 »

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Problem sa driverima[hitno pomoc molim vas]
« Odgovori #1 : 01. Srpanj, 2015., 18:22 »
Čovječe, pa šta radiš s tim driverima i tim svim programima... :fpalm:

Drivere skidaj samo sa službenih stranica!
Vjerojatno ti fale i drugi droveri! Koja ti je točno matična?

A za GPU!

1. Skini DDU Display Driver Uninstaller i s njime ćeš izabrati AMD i izbrisati sve!
2. Resetriaš komp
3. Ponovno odi na AMDove stranice i skini driver ovdje ALI ideš pod Manually select Your Driver i izabereš:
Step1
Desktop Graphics
Step2
Radeon HD series
Step3
Radeon HD 2xxx Series
Step4
Izaberi koji Windows imaš i da li je 32 ili 64 bitni.

I to bi trebalo bito to.

*

Balkan123

  • *
  • 12
  • Cult of Personality
Odg: Problem sa driverima[hitno pomoc molim vas]
« Odgovori #2 : 01. Srpanj, 2015., 21:20 »
Hvala na brzom odgovoru,probat cu,nisam imo drugog izbora i onda sam ovaj program driver easy probo ne radi ni on,sad cu to sve ponovo
ali problem je kad skinem sa officijalne stranice isto k'o da nisam nista ni skino,msm instaliro i to :(

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Problem sa driverima[hitno pomoc molim vas]
« Odgovori #3 : 01. Srpanj, 2015., 21:24 »
Zato prvo napraviš deinstalaciju s DDU koji ti je 1. na listi. Vjerojatno si sribao registry pa će DDU pomoći.

*

Balkan123

  • *
  • 12
  • Cult of Personality
Odg: Problem sa driverima[hitno pomoc molim vas]
« Odgovori #4 : 01. Srpanj, 2015., 21:26 »
e ovako,otvorio sam ddu,i odabro amd i odabro da obrise ono i da restartuje ono 1. gore,i kad je uradilo restartovo mi komp,i sad mi opet nesto traži,ja cu ga restartat a onda skinuti ove drivere sa officialne

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Problem sa driverima[hitno pomoc molim vas]
« Odgovori #5 : 01. Srpanj, 2015., 21:28 »
Jel znaš engleski i razumiješ što te traži ili samo bubaš bezveze?

*

Balkan123

  • *
  • 12
  • Cult of Personality
Odg: Problem sa driverima[hitno pomoc molim vas]
« Odgovori #6 : 01. Srpanj, 2015., 21:31 »
a normalno da znam jbt,sa desne strane bila je NVIDIA,ja sam prebacio na AMD,u padajucem izborniku koji je bio odmah iznad slike,kad sam odabro amd onda sam pogleda na lijevu stranu gdje je bilo da odaberem kako cu da to obrisem,dal cu da obrisem i restartujem,il da obrisem i NE restartujem il da obrisme i ugasim
ja sam odabro ovo 1 i on je poceo brisat i restarto se,i evo sad opet radi i sad cu skinut ove drivere svoje

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Problem sa driverima[hitno pomoc molim vas]
« Odgovori #7 : 01. Srpanj, 2015., 21:35 »
Super.
 A iz tvog posta se dalo zaključiti da ne znaš dovoljno jer si napisao

e ovako,otvorio sam ddu,i odabro amd i odabro da obrise ono i da restartuje ono 1. gore,i kad je uradilo restartovo mi komp,i sad mi opet nesto traži,ja cu ga restartat a onda skinuti ove drivere sa officialne

pa mi nije bilo jasno znaš ili ne znaš.

*

Balkan123

  • *
  • 12
  • Cult of Personality
Odg: Problem sa driverima[hitno pomoc molim vas]
« Odgovori #8 : 01. Srpanj, 2015., 21:37 »
Super.
 A iz tvog posta se dalo zaključiti da ne znaš dovoljno jer si napisao

e ovako,otvorio sam ddu,i odabro amd i odabro da obrise ono i da restartuje ono 1. gore,i kad je uradilo restartovo mi komp,i sad mi opet nesto traži,ja cu ga restartat a onda skinuti ove drivere sa officialne


pa mi nije bilo jasno znaš ili ne znaš.
ma ne to mi tražilo da opet restartujem komp,al to je nebitno sad skidam ove drivere tamo sam upiso na manualy select i dalo mi neki k'o link i sad njega skidam,ako ovo ne bude radilo onda cu sistem ponovo uradit i eto,hvala drago mi je sto sam piso sa hrvatinom iz hcl :D :clap:

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Problem sa driverima[hitno pomoc molim vas]
« Odgovori #9 : 01. Srpanj, 2015., 21:41 »
Hrv4tin4 je samo moderator na forumu ;)

Nema na čemu. Javi nam svakako je li sve normalno proradilo. I da ako ne uspiješ onda ti je najsigurnije cijeli sistem srušit, baš kao što si i sam napomenuo.

*

Balkan123

  • *
  • 12
  • Cult of Personality
Odg: Problem sa driverima[hitno pomoc molim vas]
« Odgovori #10 : 01. Srpanj, 2015., 21:43 »
Hrv4tin4 je samo moderator na forumu ;)

Nema na čemu. Javi nam svakako je li sve normalno proradilo. I da ako ne uspiješ onda ti je najsigurnije cijeli sistem srušit, baš kao što si i sam napomenuo.
ja sam mislio da si i ti snimo nesto za yt kanal,one recenzije i to al eto ako nisi onda si igro gta V sa njima, :D naravno to cu i uraditi,prvo ovo sa skidanjem drivera a onda sa sistemom ako ne bude radilo ovo 1 hvala može katanac odnosno lock ovdje :D

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Problem sa driverima[hitno pomoc molim vas]
« Odgovori #11 : 01. Srpanj, 2015., 22:56 »
Ja sam snimio za svoj kanal. Ono što si gledao na HCL YTu je snimao Igor, ali da, igrali smo.

Javi ovdje jesi li sve uspio pa ćemo lako nakon toga zaključati temu :thumbs:

*

Balkan123

  • *
  • 12
  • Cult of Personality
Odg: Problem sa driverima[hitno pomoc molim vas]
« Odgovori #12 : 02. Srpanj, 2015., 13:00 »
Ja sam snimio za svoj kanal. Ono što si gledao na HCL YTu je snimao Igor, ali da, igrali smo.

Javi ovdje jesi li sve uspio pa ćemo lako nakon toga zaključati temu :thumbs:
ev sad ocu da odnesem racunar na servis da mi odrade sisstem,mislim uradio bi ja sebi al neam cd a necu da skidam,
hvala možete lockati temu ovo je vec napravljeno vjerovatno :clap:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9