HCL.HR

Problem sa grafikom u pojedinim igrama

  • 7 Odgovora
  • 2032 Hitova
*

invisible3

  • n00b
  • 4
Problem sa grafikom u pojedinim igrama
« : 20. Svibanj, 2012., 21:54 »
- Pozdrav, novi sam na forumu, pa, ako sam fulio podforum ispravite me. :)

Naime, imam jedan problem. Imao sam PES 12 normalno instaliran na računaru, normalno je radio. Nisam ga dugo igrao, i htio sam jednu partiju da odigram, kad mi se počeše po stadionu pojavljivati sive linije, ja mislio do PESa, ubagovan. Ali, uđem u PES 2011, ista stvar. Skidao sam FIFU 12 sa neta, ali ista stvar, dok na GTA IV je sve normalno, kao i na PES 6.

- Napomena: Igre su radile kako treba, sve do jučer / prekjučer.

Evo i slika:



Edit: Updateovao sam drivere, ništa, brisao, instalirao početne, pa opet update preko njih, ništa. :/

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Problem sa grafikom u pojedinim igrama
« Odgovori #1 : 20. Svibanj, 2012., 22:10 »
Probaj drivere obrisat CC Cleanerom, pa tek onda drivere ponovo staviti  :thumbs:

*

invisible3

  • n00b
  • 4
Odg: Problem sa grafikom u pojedinim igrama
« Odgovori #2 : 20. Svibanj, 2012., 22:32 »
Opet neće. :/

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Problem sa grafikom u pojedinim igrama
« Odgovori #3 : 20. Svibanj, 2012., 22:35 »
DirectX?

*

invisible3

  • n00b
  • 4
Odg: Problem sa grafikom u pojedinim igrama
« Odgovori #4 : 20. Svibanj, 2012., 22:57 »
Imam instaliran DirectX.

Odg: Problem sa grafikom u pojedinim igrama
« Odgovori #5 : 21. Svibanj, 2012., 00:02 »
overklokana graficka? obican cooler? meni se dogodilo isto kad mi se sprzila memorija od graficke. igre koje su trebale vise graficke memorije koristile su sprzeni dio pa su se pojavljivale linije na ekranu, skoro isto ko ove tvoje, ja sam ih u zahtjevnim igrama znao imati toliko da su mi modeli izgledali ko kaktusi iz kojih vire te zrake. a na igrama koje su trebale manje memorije, nije se pojavljivalo jer nisu koristile taj dio memorije, ili su se pojavljivale nekad, ovisno o slucaju jel sjeb*ni dio memorije u upotrebi.

inace neka nova sportska igra, ne znam koja, ima slican bug s tim linijama. mislim uefa 2012 ili tak nesto

EDIT: evo uspio sam iskopat neke stare slike, ovako je meni bilo: imao sam ili linije koje izlaze iz modela ili zelene fleke na teksturama


« Zadnja izmjena: 21. Svibanj, 2012., 00:20 Lord of Destruction »

*

invisible3

  • n00b
  • 4
Odg: Problem sa grafikom u pojedinim igrama
« Odgovori #6 : 21. Svibanj, 2012., 21:47 »
E fkt ne razumijem. GTA IV je najzahtjevnija igra na mom računaru, a radi regularno. :/

*

-Blackking-

  • *
  • 12
  • The king
    • Blackking Portal
Odg: Problem sa grafikom u pojedinim igrama
« Odgovori #7 : 26. Svibanj, 2012., 10:08 »
Vrati grafulju na standardne postavke ... izvadi  ju van prije toga dobro očisti od prašine ... najbolje kompresorom ... pogledaj kondenzatore ...  grafulja kreira "dodatne slike" kada se pregrijava ili je prezahtjevan proces  ... isto tako obavezno update drivera ... i ljudi čitajte Recomended  konfig. za igre koje igrate :)
To me only time is the limit ... trust me il get you... soon ]:)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9