HCL.HR

Problem sa kvalitetom videa i zvuka ( Camtasia 8)

  • 4 Odgovora
  • 5311 Hitova
Problem sa kvalitetom videa i zvuka ( Camtasia 8)
« : 28. Veljača, 2016., 16:56 »
Pozdrav drugari,

ovako imam problem sa Camtasia 8, naime snimam igre pomocu ShadowPlaya jer mi se taj programcic pokazao kao najbolji, a video editiram u Camtasia Studio 8. Do prije par dana sve je bilo uredu sa zvukom nakon sto rendam video, kvaliteta slike nije kao orginal iz ShadowPlaya iako sam prije spremanja videa stiznuo da zelim 720p. No najgore od svega je to sto kad ubacim video u camtasiu, u preview-u video izgleda tocno onako kao i u SP, ali zvuk u pozadini pucketa odnosno kao da lagga ako se mogu tako izraziti. Kada usporedim kvalitetu slike i zvuka iz SP-a i CS 8 nakon rendanja razlika je nebo i zemlja. Htio sam promjeniti program, ali camtasia mi je nekako najlaksa za koristenje. Listao sam bezbroj stranica i mislim da sam pronasao rijesenje za kvalitetu videa sto isprobati kad dodjem kuci, ali nigdje nisam mogao pronaci rijesenje za zvuk a to pucketanje u pozadini jako iritira kad gledate video. Ne znam da li je itko imao slican problem ili ako mi netko moze preporuciti neki drugi program za editiranje ali da to nije sony vegas jer on mi izbacuje tonske fajlove pa mi treba 25 dana da uploadam nesto takvo...

Unaprijed hvala na odgovorima.
"We don’t give a shit about a copyright law, we take it from the rich and give it to the poor,

It’s little bit illegal but that’s OK, let’s do it like they do on the Pirate Bay" -> VenomGam3s

*

general98

  • ***
  • 850
  • “Always trust computer games.”
Odg: Problem sa kvalitetom videa i zvuka ( Camtasia 8)
« Odgovori #1 : 28. Veljača, 2016., 18:27 »
Imao sam donekle slične probleme,moja ti je preporuka da snimaš sa MSI Afterburnerom i poslije uređuješ video u Sony Vegasu.
Kvaliteta ispadne fenomenalna uz malo truda.
"If you have everything under control,you're not moving fast enough!"

Odg: Problem sa kvalitetom videa i zvuka ( Camtasia 8)
« Odgovori #2 : 01. Ožujak, 2016., 12:50 »
Imao sam donekle slične probleme,moja ti je preporuka da snimaš sa MSI Afterburnerom i poslije uređuješ video u Sony Vegasu.
Kvaliteta ispadne fenomenalna uz malo truda.

Tnx, evo jučer sam skinuo Vegas, malo mi je kompliciran, ali pohvatao sam osnove, pa ću potražiti još malo tutoriala po netu. Rendering je dosta sporiji nego na Camtasia Studiu, ali zato kvaliteta slike bude nebo i zemlja. Žao mi je samo što sam se već navikao na Camtasiu jer je stvarno user friendly, bez obzira što ima duplo manje opcija od Sony Vegasa, ali sta je tu je...
"We don’t give a shit about a copyright law, we take it from the rich and give it to the poor,

It’s little bit illegal but that’s OK, let’s do it like they do on the Pirate Bay" -> VenomGam3s

*

general98

  • ***
  • 850
  • “Always trust computer games.”
Odg: Problem sa kvalitetom videa i zvuka ( Camtasia 8)
« Odgovori #3 : 01. Ožujak, 2016., 13:37 »
Vegas je daleko zahtjevniji jer je profesionalni alat,ali brzo se nauči.
"If you have everything under control,you're not moving fast enough!"

Odg: Problem sa kvalitetom videa i zvuka ( Camtasia 8)
« Odgovori #4 : 01. Ožujak, 2016., 18:16 »
Vegas je daleko zahtjevniji jer je profesionalni alat,ali brzo se nauči.

I može samo mala pomoć, naime imam problem kad hoću ubaciti neki efekt u video...recimo ja ubacim taj efekt ali ga u previewu nema....no kad rendiram video taj efekt je uredno tamo...problem je što recimo nemogu se bi nariktati taj efekt u previewu kako ja želim jer mi ga ne pokazuje uopće iako piše da je ubacen...jel znas možda u čemu bi mogao biti problem?

P.S. Ipak sam našao riješenje :D ... do mene je bilo
« Zadnja izmjena: 01. Ožujak, 2016., 18:36 krosis »
"We don’t give a shit about a copyright law, we take it from the rich and give it to the poor,

It’s little bit illegal but that’s OK, let’s do it like they do on the Pirate Bay" -> VenomGam3s

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9