HCL.HR

Problem sa paljenjem kompjutera

  • 6 Odgovora
  • 2440 Hitova
*

edviiN

  • **
  • 208
Problem sa paljenjem kompjutera
« : 09. Listopad, 2014., 13:39 »
Pomozite,kompjuter od komsije nece da se upali (win XP) kada se krene da upali sve dobro i dodje onaj winxp(logo) i puni jedno 5minuta i dodje onda crna slika i pise ole32.dll error try reinstaling itd...

Pomozite(inace komp je dosao samo sa popravka ja mu dosao install programe instalirao skype i ponovo pokrenuo ja racunar kad ono to )
...
Hvala puno ko zna kako rijesit ovaj problem... :)

Odg: Problem sa paljenjem kompjutera
« Odgovori #1 : 09. Listopad, 2014., 18:50 »
Koliko sam ja shvatio ili ti je pao sistem ili je samo neki error... Mislim da trebaš reinstall windows.... ( mislim*)
bye bye odoh sa foruma (tacnije sa celog hcl.hr)

*

StootS

  • **
  • 185
    • Mudre misli, izreke, citati, aforizmi...
Odg: Problem sa paljenjem kompjutera
« Odgovori #2 : 09. Listopad, 2014., 19:30 »
Pomozite,kompjuter od komsije nece da se upali (win XP) kada se krene da upali sve dobro i dodje onaj winxp(logo) i puni jedno 5minuta i dodje onda crna slika i pise ole32.dll error try reinstaling itd...

Pomozite(inace komp je dosao samo sa popravka ja mu dosao install programe instalirao skype i ponovo pokrenuo ja racunar kad ono to )
...
Hvala puno ko zna kako rijesit ovaj problem... :)

Pokreni windowse u safe modu i pogledaj u smecu da nisi obrisao slucajno taj .dll ako je tamo samo ga recovery...inace ta se greska zna javljat pri instalaciji novih programa pa, a moguce je i otkazivanje nekog djela hardvera. Probaj u Safe modu pa javi!

Odg: Problem sa paljenjem kompjutera
« Odgovori #3 : 09. Listopad, 2014., 20:18 »
Najjednostavnije rješenje ti je pokušat sa repairom. Znači normalno bootaš Windowse sa CD/USB-a i koristiš opciju repair.

*

edviiN

  • **
  • 208
Odg: Problem sa paljenjem kompjutera
« Odgovori #4 : 09. Listopad, 2014., 20:42 »
Problem je u tome da neznam kako da pokrenem u safe modu (i sjecam se obrisao sam sve iz smeca (brisao sam skype nije htio da pokrene) pa sam isao i instalirao novi skype...

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Problem sa paljenjem kompjutera
« Odgovori #5 : 09. Listopad, 2014., 20:47 »
Čarobna tipka F8

A što se tiče Skypa i tako nekih gluposti koje "ne rade" obriši sa revo uninstaller programom, jer ako i instaliraš novi, velika e vjerojatnost da ti neće raditi dokle god su stare postavke u registryu

*

StootS

  • **
  • 185
    • Mudre misli, izreke, citati, aforizmi...
Odg: Problem sa paljenjem kompjutera
« Odgovori #6 : 09. Listopad, 2014., 20:56 »
Za safe mode F8.
I onda odi fino u control panel->addd/remove program i deinstaliraj skype. Resetiraj komp i vidi dal ce i dalje pokazivat .dll  pa javi

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9