HCL.HR

Program za snimanje rada na desktopu i sire

  • 3 Odgovora
  • 2564 Hitova
*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Program za snimanje rada na desktopu i sire
« : 14. Studeni, 2006., 22:55 »
Evo, frend reko za taj prog. pa reko da isprobam. OK je..
Ako zelite snimiti nekaj, recimo kak nacrtati ovna u paintu, CAM STUDIO je za to..
Il ak ocete snimiti neko flodanje na MSN-u i tako..

Download - 1.3Mb

 :dancing: :dancing:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Pinki

  • ****
  • 946
  • gej is okej
Odg: Program za snimanje rada na desktopu i sire
« Odgovori #1 : 14. Studeni, 2006., 22:56 »
Imam ga vec odavno, snimo sam neke tutoraile za linux i windowse ... (hacking) ... owna program..

*

Anthrax

  • ******
  • 5284
Odg: Program za snimanje rada na desktopu i sire
« Odgovori #2 : 17. Studeni, 2006., 11:49 »
Imam ga vec odavno, snimo sam neke tutoraile za linux i windowse ... (hacking) ... owna program..

loooool looooool e odvalio sam se....ajde mi molim te reci samo koje si ti to tutore za linux snimio? ne moras mi davat link na video jer znam da ne postoji ali daj samo ime i temu tutorijala da vidim kako ti masta radi...a sto se tice ovog drugog: windows i hacking ne ide zajedno dijete drago pa se malo informiraj prje nego se javno blamiras

*

linuxer

  • *
  • 64
  • šta radi slava i novac, najbolje je biti nitko
Odg: Program za snimanje rada na desktopu i sire
« Odgovori #3 : 30. Studeni, 2006., 11:17 »
ne funkcionira ti link za download, i koliko sam ja upučen windowsi imaju zatvoren kod pa s njima se nemože baš hackad, dok kod linuxsa se kod mijenja.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9