HCL.HR

Prženje PS1 igre ?

  • 26 Odgovora
  • 16258 Hitova
*

seymour

  • ****
  • 1445
Prženje PS1 igre ?
« : 01. Lipanj, 2009., 11:37 »
Glup naslov topika al boli me kurac.Uglavnom,imam oriđiđi FF IX i rekao sam undera da ću mu spržit.Znaci ubacim originalni disc u komp,sa programomo Alcohol 120% napravim iso. image ,onda stavim prazan cd i spržim taj iso.image najmanjom brzinom.Onda stavim igru u plejku i ne radi,učitao se do onog sonyevog znaka di je crna pozadina (ono odma na početku) i ne ide dalje.Probao sam i neki mds.format al isto se dogodi :(. Čitao sam malo pe netu pa neki spominju neki kopirajt i te šeme,jel zna ko dal ima neka posebna fora za pržit s oriđiđi cd-a il ja nešto radim krivo ?
Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

Re: Prženje PS1 igre ?
« Odgovori #1 : 01. Lipanj, 2009., 11:45 »
a jel ti plejka ima čip da čita pirate?

*

Zapi

  • Gost
Re: Prženje PS1 igre ?
« Odgovori #2 : 01. Lipanj, 2009., 11:48 »
pa vjerojatno poteljito :wildboy:

*

seymour

  • ****
  • 1445
Re: Prženje PS1 igre ?
« Odgovori #3 : 01. Lipanj, 2009., 11:53 »
rofl  :wildboy:

naravno da ima čip,probao sam i neke druge igre da vidim dal možda nije problem u plejki ali je sve radilo kako treba .
Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

*

noda

  • *****
  • 3184
Re: Prženje PS1 igre ?
« Odgovori #4 : 01. Lipanj, 2009., 11:58 »
Pogledaj si ovo.

*

Zapi

  • Gost
Re: Prženje PS1 igre ?
« Odgovori #5 : 01. Lipanj, 2009., 12:03 »
Nije baš detaljno..

znam da u alcoholu ima pecto modova prženja..e, i sad ak ti neko zna reć koji je najbolji, ja se nemogu sjetit..

i nemam ovdje instalirano, daj ak ti se da, napiši mi ovdje, možda se sjetim kad vidim..

*

seymour

  • ****
  • 1445
Re: Prženje PS1 igre ?
« Odgovori #6 : 01. Lipanj, 2009., 12:07 »
a u kurac čini se komplicirano,pročito ovak letimični i pol toga nisam skužio  :wildboy:

al budem probao ,tenksara 

evo ispod ti je meni od alcohola
« Zadnja izmjena: 01. Lipanj, 2009., 12:10 seymour »
Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

*

Zapi

  • Gost
Re: Prženje PS1 igre ?
« Odgovori #7 : 01. Lipanj, 2009., 12:22 »
ma ima baš kad ideš pržit, prije nego češ burn kliknut, kao biraš način prženja..nemrem se sjetit di je točno..

*

seymour

  • ****
  • 1445
Re: Prženje PS1 igre ?
« Odgovori #8 : 01. Lipanj, 2009., 12:37 »
možda ovo
Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

*

Zapi

  • Gost
Re: Prženje PS1 igre ?
« Odgovori #9 : 01. Lipanj, 2009., 12:38 »
eee, kaj si pržio?

*

seymour

  • ****
  • 1445
Re: Prženje PS1 igre ?
« Odgovori #10 : 01. Lipanj, 2009., 12:41 »
način snimanja ?
ovo prvo DAO/SAO
Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

*

Komandant

  • ***
  • 591
  • ŠVALER.
Re: Prženje PS1 igre ?
« Odgovori #11 : 01. Lipanj, 2009., 12:44 »
Ne stavljaj maksimum brzine, nego osrednje, jer troši laser jebeno, i da DAO/SAO.


Sad mi prodaj dds2.

*

seymour

  • ****
  • 1445
Re: Prženje PS1 igre ?
« Odgovori #12 : 01. Lipanj, 2009., 13:06 »
pa tako sam i pržio, DAO/SAO i uvijek bi stavio na najmanju brzinu i ne radi :(

a ako oćeš dds2 ne znam,mora bit takva ponuda da me izuje iz cipela  :ementaler:
Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

*

Komandant

  • ***
  • 591
  • ŠVALER.
Re: Prženje PS1 igre ?
« Odgovori #13 : 01. Lipanj, 2009., 13:07 »
Ako ti je najveća za cd 48x, stavi 24x ili nešto slično.

Ne seri, dam ti 120.  :wildboy: :wildboy:

Nemam više. ;(((((

*

seymour

  • ****
  • 1445
Re: Prženje PS1 igre ?
« Odgovori #14 : 01. Lipanj, 2009., 13:12 »
ja sam stavio par puta na 12x i 48x  :wildboy:

Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9