HCL.HR

shortcuti izgubili funkciju

  • 4 Odgovora
  • 1543 Hitova
*

vilim

  • ****
  • 1389
shortcuti izgubili funkciju
« : 08. Rujan, 2010., 16:54 »
SVI NA KOMPU! SVI, na desktopu, u start meniju, na taskbaru dolje, ma sviiiiiii.

O windows 7 je riječ, a ovako ide cijela priča.

Instalirao sam World in conflict, i napravio je shortcut u start meniju. Kliknem na shortcut i otvori mi se prozor za biranje programa s kojim će ga pokrenut. Ko ono kad ima neki nepoznat fajl pa kad kliknete otvori prozor s ponuđenim programima. Ok, ja izbezumljen, al odem na browse, glavni folder igre i odaberem lijepo na igru da pokreče... kad ono, pobijesnim, ma čudo što je periferija još živa... SVE shortcute, svi koji se nalaze na desktopu, svi koji se nalaze u start meniju, klikom na njim pokreče se world in conflict :fpalm:

Napravio sam system restore, nije pomoglo, uninstalirao sam igru, nije pomoglo, sad shortcuti ne pokreču igru nego se otvara prozor za odabir programa... molim vas ako netko ima neki prijedlog, jer ova sedmica me pomalo počinje izluđivat, ima strašno puno propusta.

EDIT: kada kliknem desni klik na neki shortcut i na properties, pod target, znači program koji pokreče lijepo je naveden program koji treba bit. Npr. na shortcutu od GTA4 navedena je lokacija od GTA4.exe, ali shortcut, kao ni svi drugi, nema funkciju...
« Zadnja izmjena: 08. Rujan, 2010., 16:56 vilim »
"Women don't respect salad eaters."

*

ReFlex

  • **
  • 215
  • uwetkek
Odg: shortcuti izgubili funkciju
« Odgovori #1 : 10. Rujan, 2010., 16:42 »
Original Wind.7 ili ...... ?

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: shortcuti izgubili funkciju
« Odgovori #2 : 10. Rujan, 2010., 16:49 »
na ovo se jednostavno moram nasmijat  :loludara:

prije da si pokupio neku fejk verziju piratske igre nego da je problem u sedmici.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: shortcuti izgubili funkciju
« Odgovori #3 : 10. Rujan, 2010., 17:04 »
 :ave:

Sedmica je nešto najsavršenije ikad.  :wildboy:

ALI

Pogledaj u start - default programs i u popisu potraži *.lnk i vidi što ti piše. Meni radi normalno pa piše da *.lnk-ovima upravlja Unknown application


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

vilim

  • ****
  • 1389
Odg: shortcuti izgubili funkciju
« Odgovori #4 : 11. Rujan, 2010., 12:00 »
riješio, napravio novi user u winsima :tired:
"Women don't respect salad eaters."

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9