HCL.HR

Software za vracanje podatak sa hdd-a

  • 11 Odgovora
  • 7202 Hitova
*

Halo2

  • **
  • 169
Software za vracanje podatak sa hdd-a
« : 30. Kolovoz, 2013., 14:16 »
Dakle, trazim neki program sa kojim bi mogao vratiti/popraviti podatke na eksternom hdd-u, sad vise ne znam koju gresku izbacuje, ali nisam mogao nikako pristupiti hdd-u. Probao sam http://www.partition-recovery.com/ ali izgleda da njihov program ne dopusta vracanje podataka ako se ne kupi pro verzija. Inace putem njega sam uspio vidjeti sve podatke koji jesu na tom hdd-u i za jedan file je javio gresku, pretpostavljam da zbog tog istog ne mogu pristupiti hdd-u. Pa eto ako je netko imao slicnu situaciju, zamolio bih neka podjeli :hug Hvala!

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Software za vracanje podatak sa hdd-a
« Odgovori #1 : 30. Kolovoz, 2013., 14:23 »

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Software za vracanje podatak sa hdd-a
« Odgovori #2 : 30. Kolovoz, 2013., 14:40 »
ovo što ti je metalni predložio ili magic uneraser

*

Halo2

  • **
  • 169
Odg: Software za vracanje podatak sa hdd-a
« Odgovori #3 : 30. Kolovoz, 2013., 14:54 »
Hvala momci, isprobat cu cim dodem s posla! :clap:

EDIT: Isprobao sam i jedan i drugi program, recuva je pohranio samo jpg i psd fajlove ali ih ne mogu otvorit, a od magic unerasera sam skinuo magic partition recovery, pronasao je sve foldere fotke itd. no ne mogu napravit recovery ako ne kupim program, a doticni dode 135 $ :wildboy:
« Zadnja izmjena: 31. Kolovoz, 2013., 09:09 Halo2 »

*

WinterTux

  • *
  • 43
  • <p>Ovo je paragraf :P</p>
Odg: Software za vracanje podatak sa hdd-a
« Odgovori #4 : 09. Rujan, 2013., 15:29 »
Kod recuve sam pri startu biraš tip fajla.
Kad te pita šta traži idi Im not sure,tako bi trebalo dapronađe sve

Pored fajla imaš krug u boji.
Crveni - nema mu spasa
Oker - oštećen al se može vratiti
Zelen - može se vratiti potpuno isti kao i pre brisanja

*

Halo2

  • **
  • 169
Odg: Software za vracanje podatak sa hdd-a
« Odgovori #5 : 09. Rujan, 2013., 18:17 »
I jesam kliknuo I'm not sure, ali ne mogu i dalje otvorit fajlove makar su vraceni na drugi disk

*

level

  • **
  • 224
  • Bitches be like...
Odg: Software za vracanje podatak sa hdd-a
« Odgovori #6 : 11. Rujan, 2013., 14:04 »
Sad ne znam koliko ima veze, ali zapravo jako je bitno koji ti erorr izbacuje, jer se većina problema, gotovo svi osim hardwareskih oštećenja mogu riješiti. Tipa kada ukopčaš hard pa ti kaže da ga moraš formatirat prije nego ga otvoriš, ili kad ga spojiš i ne očita ga itd.. tako da taj error ako možeš reći koji možda bi mogli viče pomoći

*

Halo2

  • **
  • 169
Odg: Software za vracanje podatak sa hdd-a
« Odgovori #7 : 11. Rujan, 2013., 14:10 »
Kaze "H: disk is not acessible"

*

level

  • **
  • 224
  • Bitches be like...
Odg: Software za vracanje podatak sa hdd-a
« Odgovori #8 : 11. Rujan, 2013., 14:15 »
Ne treba ti recovery uopće.

"Right click the drive.
Select Properties.
Press the Sharing Tab.
Select Advanced Sharing.
Put a check on "share this folder".
Press Permissions now that it is clickable because you put a check on share this folder box.
Under "Group or Usernames" there should be a default option of Everyone. If it does not show this for you, press add and type Everyone.
Check all 3 boxes under Allow [full control, change read].
Problem solved."
ne treba ti nikakvo advance znanje, ovo je za par min gotovo, pa obavijesti kako je prošlo..

Edit: par min kasnije :) da ne pišem novi post postoji i securityi premission koji je vjerojatno solution ako nije gorni.
"1. Right-click on the drive. Choose Properties.
2. Click the Security tab.
3. Click the button Advanced.
4. Click the button Edit.
5. Double-click on one permission entry. 
6. Give it full control right, and check the box “Apply these permissions to objects and/or containers within this container only”.
« Zadnja izmjena: 11. Rujan, 2013., 14:19 level »

*

vkudas

  • n00b
  • 3
Odg: Software za vracanje podatak sa hdd-a
« Odgovori #9 : 23. Studeni, 2013., 11:06 »
:ave: ovaj prodram radi 10000% isproba ga ja vecpuno puta ...DiskGetor Data Recovery 3.2.8 + Serial Key.rar to skines sa isohunta ---preko torenta i to ti je to ...poz

*

Halo2

  • **
  • 169
Odg: Software za vracanje podatak sa hdd-a
« Odgovori #10 : 06. Prosinac, 2013., 01:43 »
Znam da odgovaram par mjeseci kasnije, ali sam uspio pronaci rjesenje pa rekoh da podijelim s vama. Ubiti problem je bio u usb ulazima od hdd kucista, izvadio sam externi hdd iz kucista i prikljucil ga direktno na komp i sad sljaka sve bez greske :clap:

Odg: Software za vracanje podatak sa hdd-a
« Odgovori #11 : 10. Prosinac, 2013., 18:43 »
e da se i ja izjadam......htio sam staviti Win7 na USB i napraviti bootabilni USB i morao sam formatirati taj usb ali sam slucajno pogrijesio slovo i formatirao sam eksterni hard disk sa 20+ igri (COD Ghosts, ACIV BF, MP3 i sve te malo 'teže' igre) i 50+ programa koji su mi jako vazni....dao sam frendu da on to nekak vrati i rekao mi je da se ne moze vratiti jer kao eksterni hard disk mora biti duplo veci od tih podataka koji su na njemu ili sta vec....usput hard disk je od 320gb (290 točnije, lopovi jedni iz verbatima)
They say they want heaven; They say they want god. I say I have heaven, I say I am god.


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9