HCL.HR

Spamm mail

  • 3 Odgovora
  • 2045 Hitova
*

bule_himself

  • ****
  • 925
  • Tehnička služba
    • Webstudio Emma
Spamm mail
« : 01. Siječanj, 2008., 12:44 »
Ugl, ukratko. Starom mi na mail dnevno dode jedno 50ak spamm mailova (on ih stavlja u bezvriejdnu postu i tak, al nis koristi) i vec ga iritira. Outlook ne prebacuju automatski u bezvrijedndu postu ni nista. Ja imam 15ak mail adresa i nemam takvih problema uopce.

Ima netko kakvu ideju??

*

vilim

  • ****
  • 1389
Re: Spamm mail
« Odgovori #1 : 02. Siječanj, 2008., 10:52 »
Znam da sam na iskonovom mailu imao istih problema, i oni bi trebali imati neku zaštitu od spama, treba pogledat. Tu te jedino mail provider može zaštititi. Jedino znam da na Gmailu on automatski razvrstava spamove i nakon par dana ih briše tako da nikada problema na gmailu nemam.
"Women don't respect salad eaters."

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Re: Spamm mail
« Odgovori #2 : 12. Siječanj, 2008., 01:32 »
Ugl, ukratko. Starom mi na mail dnevno dode jedno 50ak spamm mailova (on ih stavlja u bezvriejdnu postu i tak, al nis koristi) i vec ga iritira. Outlook ne prebacuju automatski u bezvrijedndu postu ni nista. Ja imam 15ak mail adresa i nemam takvih problema uopce.

Ima netko kakvu ideju??

chain mailovi, reganje na stranice sumnjivog sadrzaja, objavljivanje mejla na javnim forumima, reci starom da to vise ne radi, a nakon toga si uzmi pol sata slobodnog vremena i otvori svaki spam mejl i na kraju njega bi trebao imat link da se makne tvoja adresa sa popisa ( unsubscribe , tak nest)

to klikni i makni njegovu adresu, tak sam bar ja svoje rjesavao.

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Re: Spamm mail
« Odgovori #3 : 12. Siječanj, 2008., 14:46 »
pa nod32 ti ima anitspam module?
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9