HCL.HR

Srednja skola

  • 14 Odgovora
  • 5298 Hitova
Srednja skola
« : 24. Listopad, 2013., 17:51 »
Ovako, 8. sam razred i zivim u Splitu (samo da se zna). Zelim upisat nesto sto ima veze s programiranjem (bas ono C, java itd.), ali nisam siguran koja bi to skola mogla bit i da nepogresim kada dođu upisi, rekoh ja sebi da vas pitam odma ;)

Hvala unaprijed

*

manjamax

  • ****
  • 1062
  • Cro Sim Racing Forum
Odg: Srednja skola
« Odgovori #1 : 24. Listopad, 2013., 18:10 »
Meni su rekli ovi u HZZ-u da se za to mora ići u gimnaziju.Nisam siguran.

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Srednja skola
« Odgovori #2 : 24. Listopad, 2013., 18:18 »
Biraj između prirodoslovno-matematičke gimnazije ili elektrotehničke škole sa smjerom računarstva

Odg: Srednja skola
« Odgovori #3 : 24. Listopad, 2013., 18:56 »
Hvala, ja cu to jos malo istrazit :D
Ako neupadnem tu, valjda cu medijskog tehnicata onda, skola mi u blizini :mrgreen:

*

Crosby

  • **
  • 273
Odg: Srednja skola
« Odgovori #4 : 24. Listopad, 2013., 19:39 »
Kod nas ti se bave time  tehnicari za racunalstvo

*

mxboy319

  • **
  • 481
  • SlimeBoy01
Odg: Srednja skola
« Odgovori #5 : 24. Listopad, 2013., 19:47 »
Jel škola mora bit u Splitu,ili može neki drugi grad?

*

Gorre

  • *
  • 20
  • The evil that men do!
Odg: Srednja skola
« Odgovori #6 : 25. Listopad, 2013., 00:02 »
Ja kao tehničar za računalstvo potvrđujem da radimo programiranje u C-u, a kasnije i u C++. Moraš  se samo strpit do drugog razreda jer u prvom uglavnom iz računalstva radiš povijest računala i komponente. Nemoj ić ovaj smjer ako se ne želiš patit sa matkom i elektrotehnikom jer je to malo pojačano.

Odg: Srednja skola
« Odgovori #7 : 25. Listopad, 2013., 12:36 »
Ja kao tehničar za računalstvo potvrđujem da radimo programiranje u C-u, a kasnije i u C++. Moraš  se samo strpit do drugog razreda jer u prvom uglavnom iz računalstva radiš povijest računala i komponente. Nemoj ić ovaj smjer ako se ne želiš patit sa matkom i elektrotehnikom jer je to malo pojačano.

Gorre, matematika mi se poboljsala tako da je sad sve ok... Dajem sve od sebe jer stvarno zelim za programere.

I za ovoga koji je pita jel mora bas bit u Splitu skola, da treba u Splitu :/

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Srednja skola
« Odgovori #8 : 25. Listopad, 2013., 19:25 »
prirodoslovno matematička gimnazija


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Srednja skola
« Odgovori #9 : 26. Listopad, 2013., 14:07 »
Ja kao tehničar za računalstvo potvrđujem da radimo programiranje u C-u, a kasnije i u C++.
Je li se kasnije uci i java??

Iako ni medijski tehnicar meni nije lose ;)

Odg: Srednja skola
« Odgovori #10 : 27. Listopad, 2013., 14:41 »
Jel mozda netko zna koji se predmeti najvise gledaju pri upisu oni najvazni barem...?

*

Crosby

  • **
  • 273
Odg: Srednja skola
« Odgovori #11 : 27. Listopad, 2013., 19:40 »
KOd nas u Ogulinu su gledali hrvatski, matematiku, fiziku,hmm... mozda informatiku i sad nezz. Evo ovo su ti sigurno predmeti koje gledaju, ali sad nezz dali ima jos koji posto sam ja zavrsio ove godine skolu smjer elektrotehnicar ;)

Ali ako upises nesto vezano za elektrotehniku ili informatiku, tog tipa kao sto ti trazis, vjeruj mi, imat ces sigurno posao neki ;)

*

Gorre

  • *
  • 20
  • The evil that men do!
Odg: Srednja skola
« Odgovori #12 : 28. Listopad, 2013., 00:06 »
Ja kao tehničar za računalstvo potvrđujem da radimo programiranje u C-u, a kasnije i u C++.
Je li se kasnije uci i java??

Iako ni medijski tehnicar meni nije lose ;)

Za Javu ne znam. Nisam siguran želim li i to učiti, hahah.

Jel mozda netko zna koji se predmeti najvise gledaju pri upisu oni najvazni barem...?

Najvjerojatnije hrvatski, matematika, engleski (dakle standard) i fizika, tehnička kultura ako upisuješ takav neki smjer. Sumnjam baš za informatiku.

Odg: Srednja skola
« Odgovori #13 : 28. Listopad, 2013., 14:25 »
Evo pogleda sam, i kaze da gledaju matematiku, engleski, hrvatski, fizika, kemija i tehnicku kulturu :clap: :clap:

Odg: Srednja skola
« Odgovori #14 : 28. Listopad, 2013., 18:07 »
Sto biste preporucili kada bih izabrao gogss, nesto od grafickih zanimanja??

Jel zna tko jel se u srednjoj ili na fakultetu uci java?
« Zadnja izmjena: 31. Listopad, 2013., 13:34 kralj299 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9