HCL.HR

štekanje u igrama

  • 21 Odgovora
  • 4770 Hitova
*

vilim

  • ****
  • 1389
štekanje u igrama
« : 04. Travanj, 2008., 11:42 »
Dakle, otkako se pojavio taj problem u WMP, pojavio se i u igrama. Pokrenuo sam Armed assault, i dok vozim s joystickom normalno sve ide, ali kad izađem iz vozila i upravljam tastaturu kontrole znaju poblesavit... Želim 2 koraka napred, on trči 20 metara napred dok sam ne stane, pa želim malo desno, pa on stoji pa nakon 2 sekunde se pomakne i zaustavi kad se njemu prohtije. A igra normalno radi, na prosječnih 30 FPS. Ajde, mislio sam da je igra problem pa sam se vratio na Brothers in Arms, ali tamo isti problem.

Bratič je rekao da je možda na matičnoj kondenzator počeo curit, pa me zanima koji bi još uzroci mogli bit?
"Women don't respect salad eaters."

Re: štekanje u igrama
« Odgovori #1 : 04. Travanj, 2008., 22:50 »
ovo za igre... meni zvuči kao lag.

a to da ti kondenzator na matičnoj curi... . :ave: :ave:

ta rečenica uopće nema smisla. očito te jebe u mozak.

...spoji crnu i bijelu nam boju
siva je slika svijeta, zar ne?

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Re: štekanje u igrama
« Odgovori #2 : 05. Travanj, 2008., 00:12 »
ma nešto se tebi pali u pozadini i uzima resurse

prolly neki antivirus ili što li
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Re: štekanje u igrama
« Odgovori #3 : 05. Travanj, 2008., 08:39 »
bitcomet.

imas to? :wildboy:

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: štekanje u igrama
« Odgovori #4 : 05. Travanj, 2008., 09:50 »
Kakve veze ima Bitcomet?

Aha misliš kao za lag... ali kolio sma ja shvatio ovo mu se dešava u SP igrama... Jel Brothers in Arms uopće ima multiplayer?  :geek:

*

Pinki

  • ****
  • 946
  • gej is okej
Re: štekanje u igrama
« Odgovori #5 : 05. Travanj, 2008., 11:02 »

kondenzator na matičnoj curi... . :ave: :ave:

 :ave: :ave:

zvuči mi na lag isto

*

vilim

  • ****
  • 1389
Re: štekanje u igrama
« Odgovori #6 : 05. Travanj, 2008., 11:57 »
Ma nikakav multiplayer zaboga.... Normalan singleplayer. Evo da ponovo opišem situaciju...

Dakle, počne nivo, ovi pucaju po meni, ja se sagnem, dopuzam do zidića da se sakrijem, želim mali izvirit tako da se pomaknem kora u desno, ovaj napravi 5 koraka udesno. Ajde, zaustavi se, želim se vratit lijevo, stisnem lijevo, neide, stisnem ponovo, neide, pa stiščem sve po tastaturi, klikam da puca po njima, ništa, nakon 3 sekunde on se pomakne lijevo, pa nazat, pa počne pucat, pa ja stisnem ESC pa dok on to sve odradi onda tek prihvati ESC i uđe u meni. Onda mogu normalno mišem upravljat po meniju, ali čim strelicama na tipkovnici idem pomicat počne opet blesirat, skakat ovo ono. Al kažem, FPS-ovi se normalno vrte, samo kaj mi kontrole zakažu.

Ne, nikakav torrent client nije upaljen. Od programa radi sve što je i prije radilo, znači neznam što bi moglo zadavat probleme: Sygate firewall, avast, Picasa media detector, ATI, SPYBOT-SD resident, Winamp agent(makar sam njega probo ugasit pa igrat al opet šteka)... I još ono od printera, od miša... Sve to se nalazi dolje u tray baru, tak da stvarno neznam što bi ga moglo blesirat. Eventualno neki proces?
"Women don't respect salad eaters."

*

Pinki

  • ****
  • 946
  • gej is okej
Re: štekanje u igrama
« Odgovori #7 : 05. Travanj, 2008., 12:08 »
mislim da je nešto s hard diskom  :solidus:

*

vilim

  • ****
  • 1389
Re: štekanje u igrama
« Odgovori #8 : 05. Travanj, 2008., 12:22 »
A da, sve je to instalirano na novi disk koji sam prošli vikend kupio. Ajde probam Armed assault instalirat na stari hard pa ćemo vidit. Javim vam brzo... :kava:


EDIT: dh, instalirao igru na stari disk ali ništa, opet ista stvar.... Zbilja zbilja weird O.o
« Zadnja izmjena: 05. Travanj, 2008., 13:29 vilim »
"Women don't respect salad eaters."

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: štekanje u igrama
« Odgovori #9 : 05. Travanj, 2008., 13:53 »
Ajde probaj ugasit zvukove kompletno u igri... I probaj ugasit zvukove kompletno i u windowsima ...

*

vilim

  • ****
  • 1389
Re: štekanje u igrama
« Odgovori #10 : 05. Travanj, 2008., 17:47 »
Muteao sam zvukove u windowsima, onda i još u igri, ali ništa :tired:

E, budem još samo probao se spojit na account od staraca na windowsima pa tak probat.
"Women don't respect salad eaters."

*

noda

  • *****
  • 3184
Re: štekanje u igrama
« Odgovori #11 : 06. Travanj, 2008., 11:35 »
meni smrdi na drivere od zvucne, probaj reinstalirat i ugasi firewall i antivirusni pa probaj

*

vilim

  • ****
  • 1389
Re: štekanje u igrama
« Odgovori #12 : 06. Travanj, 2008., 15:53 »
Drivere jesam reinstalirao i nema promjene. Ali kakve veze s tim bi mogli imat firewall i antivirus?
"Women don't respect salad eaters."

*

noda

  • *****
  • 3184
Re: štekanje u igrama
« Odgovori #13 : 06. Travanj, 2008., 16:02 »
mogli bi se klat, meni avast sa nicim drugim nije htio radit, nisam nis mogao na kompu, pa sam sve zbriso i stavio zonealarm i nemam problema vec godinu dana

*

vilim

  • ****
  • 1389
Re: štekanje u igrama
« Odgovori #14 : 06. Travanj, 2008., 16:17 »
Vidiš zanimljiva informacija. Makar nekak mislim da nije to problem, ali neće me ubit ak probam. Javim onda!
"Women don't respect salad eaters."

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9