HCL.HR

SUBTITLES

  • 5 Odgovora
  • 2270 Hitova
SUBTITLES
« : 30. Rujan, 2006., 10:26 »
Imam jedan divx file za koji nikako ne mogu naći odgovarajuće subtitlove. Htio sam jednu neodgovarajuću veziju uskladiti koristeći Subtitle Workshop, međutim meni stvarno nije jasno kako se nešto savea u tom programu što je prilično čudno jer bi funkcija save trebala sama po sebi trebala biti prilično jednostavna stvar. Može li mi netko reći u čemu je fora ili mi preporučiti neki drugi program s kojim možeš subtitlove uskladiti s filmom.
Baldracca!

*

Anthrax

  • ******
  • 5284
Odg: SUBTITLES
« Odgovori #1 : 30. Rujan, 2006., 11:22 »
ovako ja koristim time adjuster. Prog je free i mozes ga naci na googlu. Dakle otvoris film i otvoris titlove u progu. Ja za gledanje koristim bsplayer, kada ti na filmu izgovori prvu rijec pauziraj i pogledaj broj FPS-a. Kada izgovori zadnju rijec na kraju filma opet zapisi broj fps-a. Sada odi u timre adjuster u kom si otvorio titl file i imas opciju za sinkronizaciju i tamo upises broj fps-a od do kako si zapisao. i sejvas i to je to.

Odg: SUBTITLES
« Odgovori #2 : 11. Listopad, 2006., 10:19 »
Preporučeni program se pokazao korisnim, iako se u nekim slučajevima pokazao neučinkovit. No trenutno me više muči nešto drugo. S kojim programum mogu otkinuti dio subtitle filea i dodati drugom?
Baldracca!

*

Cali

  • ****
  • 1246
  • Hardcore 2 Tha Bone
Odg: SUBTITLES
« Odgovori #3 : 11. Listopad, 2006., 13:32 »
open with notepad, cut/paste.
Intel Core 2 Quad Q6600
Gigabyte GA-965P-DS4
4Gb Corsair VS 667 Mhz
XFX GTX 275
Corsair HX520W
Samsung Syncmaster T220
Creative X-Fi Xtreme Gamer

*

Anthrax

  • ******
  • 5284
Odg: SUBTITLES
« Odgovori #4 : 12. Listopad, 2006., 10:27 »
u time adjust imas sve opcije...mene jos ni jednom nije razocarao, samo trebas imati strpljenja i ne biti povrsan

Odg: SUBTITLES
« Odgovori #5 : 23. Listopad, 2006., 14:40 »
Ja bih s početka subtitlea htio otkinuti komadiš, međutim to ne mogu napraviti jer Time Adjuster ne prihvaća da prv rećenica bude početak novog filea.
Baldracca!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9