HCL.HR

TRAZI SE 3D Modeler

  • 9 Odgovora
  • 2666 Hitova
TRAZI SE 3D Modeler
« : 18. Prosinac, 2011., 13:15 »
CAPS LOCK :tired:,

evo poceo na unity-u, jako dobro za sada samo trebam nekog za spomenuto 3d modeliranje jer koristim javascript i c++ pa je zeznuto i puno vremena mi prođe na scriptiranje. ima dobrovoljaca?, slobodno pitajte sta zelite.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: TRAZI SE 3D Modeler
« Odgovori #1 : 18. Prosinac, 2011., 13:18 »
A da napišeš koju riječ više o tome nečemu na čemu radiš? Neka igra valjda, ali ono - ništa nisi rekao.

Odg: TRAZI SE 3D Modeler
« Odgovori #2 : 18. Prosinac, 2011., 13:23 »
A da napišeš koju riječ više o tome nečemu na čemu radiš? Neka igra valjda, ali ono - ništa nisi rekao.
da igra, vec kontaktirao steam, ali nije mi povoljno, igra za pc/mac (nemam iphone licencu, ako netko ima zarada ide njemu), trkalacka, gazanje zombija, skupljanje bodova, time trial i arcade modovi,......

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: TRAZI SE 3D Modeler
« Odgovori #3 : 18. Prosinac, 2011., 13:28 »
Kontaktirao Steam? Jer imam osjećaj da si trenutno samo na ideji, da ništa previše konkretno nije napravljeno još (ipak tražiš 3D modelera). Ako imaš što više, nabaci neki screenshot, video ... nešto  :piva:

Odg: TRAZI SE 3D Modeler
« Odgovori #4 : 18. Prosinac, 2011., 13:31 »
nije samo ideja, dosta toga napravio ali sam izbrisao modele jer sam ih krivo napravio (lose teksture ) pa sam sve ponovno, negdje na 20% necu stavljati nikakve slike/videe jer mislim izbacit nekoliko beta verzija zbog bugova pa tek onda ce biti videa, do tad je "tajni" projekt

Odg: TRAZI SE 3D Modeler
« Odgovori #5 : 22. Prosinac, 2011., 17:04 »
ima koga, znam da ima. odstupio je modeler pa trebamo novog

Odg: TRAZI SE 3D Modeler
« Odgovori #6 : 24. Prosinac, 2011., 16:03 »
koliko si dosad napravio?

odnosno, jel imas postavljen "terrain"?

Odg: TRAZI SE 3D Modeler
« Odgovori #7 : 24. Prosinac, 2011., 16:09 »
koliko si dosad napravio?

odnosno, jel imas postavljen "terrain"?
teren radi jedan sa hcla, sto se tice skriptanja preko pedeset posto je gotovo, ali nema modelera pa igra u opasnosti od prekidanja razvoja

Odg: TRAZI SE 3D Modeler
« Odgovori #8 : 24. Prosinac, 2011., 16:27 »
gle, ja nisam modeler svakako, ali mogu te spojit s Jegasom. Jednim kolegom, jel.

Naravno ako on prihvati tvoju ponudu  :geek:

Odg: TRAZI SE 3D Modeler
« Odgovori #9 : 24. Prosinac, 2011., 20:04 »
gle, ja nisam modeler svakako, ali mogu te spojit s Jegasom. Jednim kolegom, jel.

Naravno ako on prihvati tvoju ponudu  :geek:
slobodno :)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9