HCL.HR

Vista look?

  • 9 Odgovora
  • 2767 Hitova
*

Chikanovich

  • ****
  • 1039
  • Čiko :]
Vista look?
« : 23. Ožujak, 2008., 16:42 »
Jel valja to išta? Ili je sakato :(

Malo mi dosadio ovaj XPov look, pa tražim neke teme... Imao sam Windowsblinds, kako već, jel, i sakao je, usporio mi cijeli komp itd itd. Pa sam vidio da dosta vas ima taj look. Može i d/l link, hvala.  :hug

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Re: Vista look?
« Odgovori #1 : 23. Ožujak, 2008., 17:26 »
Evo:  :thumbs:

http://rapidshare.com/files/53820378/Vista_Transformation_Pack_6.0.zip
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

DarX

  • *****
  • 1972
Re: Vista look?
« Odgovori #2 : 23. Ožujak, 2008., 17:37 »
Preporučam ti Style XP - Link

Stranica za sve sto s njim applyaš Link :thumbs:

Re: Vista look?
« Odgovori #3 : 23. Ožujak, 2008., 17:44 »
Pazi pri instaliranju Vista transform packa jel može doći do velikih komplikacija (SKini najnoviju verziju!)

*

DarX

  • *****
  • 1972
Re: Vista look?
« Odgovori #4 : 23. Ožujak, 2008., 17:51 »
to mu umnogo ne treba. style xp pruza brdo mogucnosti primjene od boot screena do wallpapera itd. predobro :hug

*

Chikanovich

  • ****
  • 1039
  • Čiko :]
Re: Vista look?
« Odgovori #5 : 23. Ožujak, 2008., 18:03 »
Tnx, probat ću ovaj StlyeXP.  :approve

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Re: Vista look?
« Odgovori #6 : 23. Ožujak, 2008., 20:00 »
Tnx, probat ću ovaj StlyeXP.  :approve

I ja taj koristim. Zadovoljan sam. :approve

*

vilim

  • ****
  • 1389
Re: Vista look?
« Odgovori #7 : 24. Ožujak, 2008., 14:43 »
E, ovaj Vista Transformation Pack je jaaaaaako loš. Ima jako puno bugova, a to skužiš već nakon jednog dana, instalacija je mukotrpna, a uninstalacija još gora. Bolje rečeno, zbrejkao mi se pri uninstalaciji i sada mi je pola stvari ostalo :chair:

@ Black Knight - Ma kakvi, imao sam najnoviju verziju(8.1) pa nije ništa bolje. Jako je gadna instalacija, nebi se s tim više zezao.
« Zadnja izmjena: 24. Ožujak, 2008., 14:46 vilim »
"Women don't respect salad eaters."

*

DarX

  • *****
  • 1972
Re: Vista look?
« Odgovori #8 : 24. Ožujak, 2008., 14:46 »
E, ovaj Vista Transformation Pack je jaaaaaako loš. Ima jako puno bugova, a to skužiš već nakon jednog dana, instalacija je mukotrpna, a uninstalacija još gora. Bolje rečeno, zbrejkao mi se pri uninstalaciji i sada mi je pola stvari ostalo :chair:

fino ti gore piše šta da instalaš. program pruža potpunu customizaciju winsa. :thumbs: bez rušenja i bugova :piva:

Re: Vista look?
« Odgovori #9 : 24. Ožujak, 2008., 14:49 »
E, ovaj Vista Transformation Pack je jaaaaaako loš. Ima jako puno bugova, a to skužiš već nakon jednog dana, instalacija je mukotrpna, a uninstalacija još gora. Bolje rečeno, zbrejkao mi se pri uninstalaciji i sada mi je pola stvari ostalo :chair:

@ Black Knight - Ma kakvi, imao sam najnoviju verziju(8.1) pa nije ništa bolje. Jako je gadna instalacija, nebi se s tim više zezao.

Zato i kažem loš je i nestabilan.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9