HCL.HR

Windows 10

  • 408 Odgovora
  • 224031 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Windows 10
« Odgovori #360 : 17. Travanj, 2017., 21:25 »
Frajeru? Jel posjeduješ koju mrtvu Windows 10 igru?

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Windows 10
« Odgovori #361 : 17. Travanj, 2017., 21:35 »
Frajeru tu ti se nalazi save....


C:\Users\yourprofile\AppData\Local\Packages\Microsoft.OpusPG_randomnumbersandletters\SystemAppData

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Windows 10
« Odgovori #362 : 17. Travanj, 2017., 21:39 »
Možda si i u pravu. xDDDDDDDDD

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Windows 10
« Odgovori #363 : 17. Travanj, 2017., 21:40 »
Ali nigdje nevidim save game i dalje.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Windows 10
« Odgovori #364 : 17. Travanj, 2017., 21:40 »
Ne možda, nego jesam  :hihi:


A ti ak ti se neda tražit sve te silne saveove tih igara koje imaš posvuda skini si onaj programček i riješi se gluposti i briga.  :thumbs:
Ako ti ne vidiš,on će vidjet  :bonk:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Windows 10
« Odgovori #365 : 17. Travanj, 2017., 21:50 »
Ne nalazi W10 igre... Glupi program... Presudio sam. :hiha:

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Windows 10
« Odgovori #366 : 17. Travanj, 2017., 22:01 »
Glupe W10 igre  :mrs:


Tko još to koristi?!? PA i Quantum Break je stigao na Steam kad su vidjeli kako se ne prodaje na njihovom storeu.


A gle, neko riješenje mora postojat, a ovaj program može pokupiti i cijeli taj settings folder ručno. Pa će ti pobrat sve saveove i postavke koje su u njemu (i za druge w10 igre ako ih imaš)
Znači uputiš ga na ručni backup i zadaš mu putanju na:
C:\Users\yourprofile\AppData\Local\Packages\Microsoft.OpusPG_randomnumbersandletters\SystemAppData


I on pokupi cijeli folder i ako su ti saveovi tamo to je to. Ne moraš mućkati glavom i pitati se koji je to točno file.
A možeš se i malo poigrati sam.


Recimo uzmi file po file i napravi cut na desktop. Kada uđeš u igru vidjeti ćeš ima li save filea ili ne. Kada ga ne bude, onda znaš da je to točno taj xy file kojeg si zadnjeg cutao van iz mape.

*

Terox

  • ***
  • 650
    • Planet Minecraft-TeroXCro
Odg: Windows 10
« Odgovori #367 : 18. Travanj, 2017., 14:14 »
Neznam kako je kod Vas ali odkad je došao ovaj creators update i blaženi gamemode dobija sam tešku stabilizaciju frajmova,neman više tolike padove u većini igara (AC3 ne računam tome nema pomoći),a u Bad Companyu čak dobijem i koji frame više na mape locirane u pustinjama,gdje je puno pijeska i gdje se osjeti dosta onaj bloom radi osvjetljenja.

p.s.
Prosječni toster je 4k PC za ovo moje neznam kako da nazovem uopće.

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Windows 10
« Odgovori #368 : 19. Travanj, 2017., 05:53 »
Cole troler....
Malo ručnog bekapriranja i to je to..

C:\Users\yourprofile\AppData\Local\Packages\Microsoft.OpusPG_randomnumbersandletters\SystemAppData

The wgs folder in here is your save.

« Zadnja izmjena: 19. Travanj, 2017., 05:55 doktor1 »

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Windows 10
« Odgovori #369 : 19. Travanj, 2017., 07:31 »
Neznam kako je kod Vas ali odkad je došao ovaj creators update i blaženi gamemode dobija sam tešku stabilizaciju frajmova,neman više tolike padove u većini igara (AC3 ne računam tome nema pomoći),a u Bad Companyu čak dobijem i koji frame više na mape locirane u pustinjama,gdje je puno pijeska i gdje se osjeti dosta onaj bloom radi osvjetljenja.

p.s.
Prosječni toster je 4k PC za ovo moje neznam kako da nazovem uopće.

U pravilu više znači za slabija računala, što je dobro  :thumbs:

*

Terox

  • ***
  • 650
    • Planet Minecraft-TeroXCro
Odg: Windows 10
« Odgovori #370 : 22. Travanj, 2017., 09:58 »
Ovi kreteni iz Microsofta prekjučer izbacili update neki manji,totalno uništili gamemode za mene,sa njim u BFBC2 Vietnam dobijem oko 10 fpsa 15 max,čim ga isključim odem na 30 i KD se prebaci u plus,jel ima još ko ovakva iskustva nakon prekjučer?Prije je genijalno radio sad bože sačuvaj.

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Windows 10
« Odgovori #371 : 11. Svibanj, 2017., 15:42 »
Ohh. Sviđa mi se ovaj način rada. "Mi nešto pripremamo", to je dobro! Da su napisali šta pripremaju, nikog nebi zanimalo.



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

Asasi

  • *
  • 28
Odg: Windows 10
« Odgovori #372 : 18. Svibanj, 2017., 14:18 »
Imam problem kad pc se pokrene imam onaj menu za startup repair. I tako to.Kad to uradim dobijem whea_uncorectable_error.Onda izvadim graficku i zamjenim ju sa drugom i onda pise microsoft framework c+++ (tako nest) has crashed.I nemogu tako odatle nista kad kliknem X ono se samo ponovo otvori a kad kliknem close ono se zatvori i restartira.
« Zadnja izmjena: 18. Svibanj, 2017., 14:20 Asasi »

Odg: Windows 10
« Odgovori #373 : 21. Lipanj, 2017., 09:17 »
Imam problem sa pretraživanjem, ne nalazi mi skoro ništa osim pokoje aplikacije ili alata - pjesme, dokumente, fotke - ništa.

Već jednom sam sve nanovo indexirao, indexiram trenutno još jednom. Restartao sam search i explorer putem task managera, postavio sam na automatic search bez delaya, probao sam troubleshooter i još neke stvari na koje sam naišao, ali ništa - ima li netko još neku ideju? Svojevremeno je sve radilo ok, ove Windowse imam nekih pola godine.

EDIT: čini mi se kako mi nalazi stvari samo na c disku, probam na njega prebaciti nešto s diska na kojem ništa ne nalazi

EDIT2: nope, ništa

Debilno - stisnem 'N' i nađe notepad i ispod ikone mi nudi zadnje korištene notepad dokumente i mogu ih otvoriti, ali kad napišem ime dokumenta, ništa.

EDIT3: Izgleda da samo glavna particija izbacuje rezultate na prvu, dok za ostalo moram filtrirat mp3 ili dokument (gornji desni kut).
Dokument koji mi je na radnoj površini nađem tek ako napišem skoro cijelo ime dokumenta, što je također malo debilno. Ali, eto, dva sata rebuildanja i browsanja praktički nizašto.
« Zadnja izmjena: 22. Lipanj, 2017., 07:20 Surley »

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Windows 10
« Odgovori #374 : 22. Lipanj, 2017., 08:55 »
Jednom davno dok je desetka još nije bila službenoll vani već samo za insidere imao sam taj problem i indeksiranje ga je popravilo!
Od tada radi sve bez greške



Dakle, "Ponovno izgradi" opcija mi je riješila problem...





 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9