HCL.HR

xbox 360 controller odjednom prestao sa radom

  • 7 Odgovora
  • 11304 Hitova
xbox 360 controller odjednom prestao sa radom
« : 24. Ožujak, 2017., 03:50 »
Imam wired x360 controller za PC. Danas sam ga normalno koristio, zavrsio sa igranjem i odlozio. Posle par sati uzmem ja opet da igram ukljucim ga kad ono problem - nece da ga prepozna , kaze pop up obavestenje - usb do not recognized . Ja stvarno nisam do sad imao problema sa ovim controller om , nikakvi driveri, uvek je bilo plug n play, tako da ne znam sta bi moglo biti, na njemu trenutno kada se ukljuci sijaju sva 4 quartera i ono blinkaju da bude pronadjen.. Ne znam da li se zablokirao pa treba da se restartuje??? Da napomenem da u medjuvremenu nisam restartovao PC.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: xbox 360 controller odjednom prestao sa radom
« Odgovori #1 : 24. Ožujak, 2017., 08:24 »
Uvijek prvo restartaš PC pa vidiš je li problem riješen. Jesi probao više USB utora ili samo jedan?
Uključen je u USB 2.0 ili 3.0?
Jesi probao kada ga spojiš otići pod device manager i ukloniti drivere od bilo kojeg drivera za gamepad?
Možeš probati otići i na cijeli USB tree i polako ih sve desni klik - uninstall.
U jednom trenutku će ti prestati raditi miš i tiškovnica jer ćeš i njih uninstalirati. Samo tada napravi restart i komp će ponovno povući i instalirati drivere, to jako puno puta zna pomoći.

Odg: xbox 360 controller odjednom prestao sa radom
« Odgovori #2 : 24. Ožujak, 2017., 13:46 »
Mislio sam da nisam restartovao u tom periodu u kojem nisam koristio controller , cim sam video da ima problem to je prvo sto sam uradio ali nije uspelo. Isprobao sam ih vise i na svakom daje isto obavestenje, probao sam i usb stick koji radi normalno , upitanju je 2.0. U device manageru pokazuje da je Unknown device.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: xbox 360 controller odjednom prestao sa radom
« Odgovori #3 : 24. Ožujak, 2017., 14:28 »
I dobro, jesi napravio ono što sam ti napisao da napraviš?
Ne razumijem poantu odgovora, ako nisi napravio sve što sam ti napisao, jer sada opet pišem post i čekam odgovor i reakciju na moj prijašnji post kako bih ti mogao dati upute za dalje...
Ovako se samo bezveze dopisujemo, a problem nije riješen.
Dakle javi mi se tek kada napraviš sve što sam ti napisao.
Uninstall u device manageru svih USB drivera.

Odg: xbox 360 controller odjednom prestao sa radom
« Odgovori #4 : 24. Ožujak, 2017., 14:56 »
Jesam,  uninstall  sam sve usb drivere iz device managera , restartovao pc , kada se pokrenuo ucitao je sve opet pisalo je da je uspesno medjutim kada sam otisao da proverim controller nije reagovao, onda sam ga opet povezao i prikazao je stari problem, usb do not recognized. Probao sam jos jednom samo da obrisem drivere za gamepad, opet je prikazao da je uspesno instaliran i jedan quarter od 4 je sijao , ali opet isti slucaj  kad odem da proverim nece da reaguje i vraca se na stari problem.

EDIT : Izvini na nepotpunom odgovoru.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: xbox 360 controller odjednom prestao sa radom
« Odgovori #5 : 24. Ožujak, 2017., 15:30 »
Imaš li najnoviju verziju Windowsa i sve updateove?
Ako nemaš, napravi to pa probaj ponovno. Kada ideš pod devices & printers vidi li se gamepad i možeš li na njega lupiti desni klik i remove device ili uninstall?


Možeš probati i instalirati za Wind 7 XBOX software pa vidjeti radi li, iako Win 10 ima svoju aplikaciju po defaultu. Samo u search upiši XBOX i odi pod settings.


A svakako odnesi gamepad kod frenda ili nekog i vidi radi li kod njega, ako ne - riknuo je i treba na zamjenu ukoliko imaš garanciju za njega.

Odg: xbox 360 controller odjednom prestao sa radom
« Odgovori #6 : 24. Ožujak, 2017., 23:58 »
Imam.. Ovo sto kazes za desni klik i remove device to sam probao i ne pali.. Koristim win7
Probao sam na drugom racunaru i isti je problem , stvarno ne znam sta mu bi da tako zablokira odjednom a nov je , nema vise od mesec dana.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: xbox 360 controller odjednom prestao sa radom
« Odgovori #7 : 25. Ožujak, 2017., 00:46 »
Ako je i na drugom računalu ista stvar - vrati ga u trgovinu jer je pod garancijom i dobiti ćeš novi.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9