HCL.HR

Zvuk

  • 5 Odgovora
  • 1678 Hitova
*

kEEp1337

  • *
  • 58
  • Hey, let's go bowling !
Zvuk
« : 16. Prosinac, 2014., 19:31 »
Od jednom nisam poceo imati zvuka , provjerio sam kablove i kabal sto ide u zeleno za svuk ono zeleno puklo , kako vec , uglavnom nema lezista unutra se pokvarilo , cuo sam kako sam povuko kabal od slusalica da je nesto puklo i da mi je presto biti zvuk :/ e sad da li ima kakav nacin da prikljucim kabal od slusalica za mikrofon te preko toga dobijam zvuk , da ne kupijem novu kutiju. Da li postoji kakav program za to ?
« Zadnja izmjena: 16. Prosinac, 2014., 22:50 kEEp1337 »

Odg: Zvuk
« Odgovori #1 : 17. Prosinac, 2014., 11:29 »
Ako si pokidao 3.5mm jack možeš kupiti zasebnu zvučnu karticu na PCI slotu ili na USB portu.

*

kEEp1337

  • *
  • 58
  • Hey, let's go bowling !
Odg: Zvuk
« Odgovori #2 : 17. Prosinac, 2014., 12:31 »
To mi se pokvarilo na prednjoj strani kucista  jer na zadnjoj ima isto za zvuk ali na zadnjoj ne radi iz nekog razloga , takodje za mikrofon , mikrofon samo radi na prednjoj strani , na zadnjoj ne radi. Sto to i mogu li kako napraviti da mi komp uzima zvuk sa zadnje strane ?

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Zvuk
« Odgovori #3 : 17. Prosinac, 2014., 15:34 »
Ukoliko imaš Realtek HD Audio Manager (baci oko u notification area), probaj ovo na slici označeno selektirati, čisto radi eliminacije tog dijela pa javi ako proradi



"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

kEEp1337

  • *
  • 58
  • Hey, let's go bowling !
Odg: Zvuk
« Odgovori #4 : 17. Prosinac, 2014., 20:52 »
Radi :)

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Zvuk
« Odgovori #5 : 17. Prosinac, 2014., 21:52 »
ako ti je proradilo s time što sam ti gore uslikao problem teoretski nije rješen jer ti neće uvijek biti zgodno imati tako dva kanala (tipa želiš uključiti slušalice na prednji i da ti se ugase zvučnici odostraga).

inače za ubuduće moja preporuka je uzeti usb headset, puno elegantnije idu te kombinacije


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9