HCL.HR

Murasaki Baby

  • 5 Odgovora
  • 5034 Hitova
*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Murasaki Baby
« : 12. Rujan, 2014., 20:39 »

Bliži se izlazak igre (16.09.) pa ne bi bilo loše da imamo temu. Ako me sjećanje dobro služi, igra je najavljena na prošlogodišnjem Gamescomu i nekako sam dojam da je ovo zadnje što ćemo vidjeti, a da nije baš potpuno random indie igra. Sony je izdavač jel.

Uglavnom, u Murasaki Babyu kontroliramo bebu koja se nalazi u noćnoj mori i trebamo joj pomoći da pronađe majku. Žanrovski spada u logički platformer koji će se isticati grafičkim stilom i kontrolama, a stražnji dodirnik služit će za mijenjanje raspoloženja koja omogućavaju drugačiju vještinu za rješavanje zagonetki. Meni izgleda dosta simpatično i volio bi zaigrati da imam Vitu.

http://www.youtube.com/watch?v=mIup1azynS0#t=45

http://www.youtube.com/watch?v=uB0IylJQDEI#t=185

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Murasaki Baby
« Odgovori #1 : 12. Rujan, 2014., 21:46 »
Definitivno me prošle godine zaintrigirao ovaj naslov, jedino je šteta što nemam Vitu. Možda naknadno stigne za PS4, držim fige :)

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Murasaki Baby
« Odgovori #2 : 12. Rujan, 2014., 22:06 »
Vjerujem da hoće. Ako može i Tearaway onda će vrlo vjerojatno i ovo.

*

virty

  • ***
  • 812
  • Xbox: Muskarcina
Odg: Murasaki Baby
« Odgovori #3 : 12. Rujan, 2014., 23:32 »
Mene na žalost ne privlaći ova igra, a imam Vitu :( Ko zna, možda promijenim mišljenje ;)

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Murasaki Baby
« Odgovori #4 : 17. Rujan, 2014., 11:57 »
Dostupne i ocjene od neki dan. Više zelenih nego žuti, ali nije da to išta znači. Jab i dalje igrao.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Murasaki Baby
« Odgovori #5 : 17. Rujan, 2014., 12:15 »
Dostupne i ocjene od neki dan. Više zelenih nego žuti, ali nije da to išta znači. Jab i dalje igrao.

Ja bi probao, ali za čaba, nebi dao lovu, pushsquare mi je dosada bio dobar sto se tice rivjua, pa im nekako vjerujem da je igra losa, ali treba probat pa onda dat sud.
Mozda bude demo na store-u.

EDIT: ima demo :mrgreen: :thumbs:

EDIT 2: nema Demo-a, a bilo je Try Free Demo, ali kad sam kliknuo je reklo da nije dostupno, sad vise nema uopce, samo se moze kupit igra za 60kn....NEDAM :hiha2:

EDIT 3: evo opet se pojavilo ali neda DL (sad vidim da mi je uzelo skrinsot od extended desktopa :hihi: ):
« Zadnja izmjena: 17. Rujan, 2014., 15:11 Disc0 »
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9