HCL.HR

PlayStation Vita izašla u Japanu, uskoro i kod nas

  • 45 Odgovora
  • 25735 Hitova
*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
PlayStation Vita izašla u Japanu, uskoro i kod nas
« : 18. Prosinac, 2011., 16:06 »
Vita je Vani! ... u Japanu  :wildboy:

VIJEST: PlayStation Vita lansiran u Japanu

Ali uglavnom, stvar je službeno vani - što znači da možemo očekivati prve recenzije i na engleskom kad ekipa počne uvoziti konzole. Dapače, već ima takvih slučajeva, par unboxing i "first look" videa je već na YouTubeu.

U našoj vijesti imate dva videa već, zajedno s nekim detaljima oko japanskog launcha.

Kod nas će cijena biti "oko 2000 kn", a vidim da je GMC već počeo listati Vita igre:
http://www.gmc.hr/army-corps-of-hell-psvita.aspx

Cijena je 300kn za ovu, što se čini odlično, jer usporedno - 3DS igre su ili te cijene ili pak skuplje kod nas. U početku kad je 3DS izašao igre kod nas su bile 370-400kn. Zato kažem da ova cijena od 300kn za Vita igru zapravo nije loša.

Tko ga planira nabaviti kad dođe u 2. mjesecu?

EDIT: Cijena će biti 1999kn za Wi-Fi verziju i 2599kn za Wi-fi + 3G verziju. Nije ni tako loše. Ambasadori su svoj Nintendo 3DS platili 2250kn na izlasku, a jedna igra je bila još 370kn. Doduše, Vita treba još i memorijsku karticu.
« Zadnja izmjena: 01. Veljača, 2012., 16:06 snowblind »

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: PlayStation Vita izašla u Japanu
« Odgovori #1 : 18. Prosinac, 2011., 16:16 »
Da imam novce kupio bi vjerovatno odmah ako recenzije budu pozitivne, al nadam se da ću ga do kraja iduće godine posjedovati nekako, valjd će i cijena pasti tad nešt.

Odg: PlayStation Vita izašla u Japanu
« Odgovori #2 : 18. Prosinac, 2011., 16:36 »
Ne planiram uzimati.
Bar ne u početku. Čekat ću da se nakupi igara vrijednih igranja pa onda možda uzmem.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: PlayStation Vita izašla u Japanu
« Odgovori #3 : 18. Prosinac, 2011., 16:49 »
Sad kad gledam, da si uzimam nešto za prijenosni gejming, uzeo bih si iPod  :wildboy:

Igre moraju jebački impresionirati.


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: PlayStation Vita izašla u Japanu
« Odgovori #4 : 18. Prosinac, 2011., 17:39 »
To si sarkastičan ili? Vjerujem da će Sony biti pametniji pa izbacivati više igara nego što ih je bilo za PSP iako je i tamo bilo fantastičnih naslova. I da želim više novih naslova nego da rade ančartede i ostale igre s PS3.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: PlayStation Vita izašla u Japanu
« Odgovori #5 : 18. Prosinac, 2011., 17:50 »
Ne znam što sam krivo rekao. iPod je kežualniji, ne leže mi ikakve ozbiljnije igre na nečemu što nije TV.

A drugo, oko igara isto mislimo. Mislim, konzola je rendom, s eventualnom inovacijom touch screena i touch pada od iza (i ultra hardver). Ništa što ostavlja bez daha, ne znam. Treba sačekati ekskluzive


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: PlayStation Vita izašla u Japanu
« Odgovori #6 : 18. Prosinac, 2011., 19:27 »
Ipad osim što je skup za uzeti, iako su igre jeftine, presmiješno mi izgleda za igranje, odnosno da bude mobilna gejming platforma. Nisam vidio puno igara al ono što jesam je žalost teža. Volio bi da Sony na Vitu vrati neke zaboravljene igre čiji bi nastavci mogli bit interesantni: Medievil, Rollcage Stage, Team Buddies.

Odg: PlayStation Vita izašla u Japanu
« Odgovori #7 : 18. Prosinac, 2011., 19:30 »
Meni su sve te iOS igre dosadne poprilično.
Ako i nisu dosadne, kontrole su užasne.

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: PlayStation Vita izašla u Japanu
« Odgovori #8 : 18. Prosinac, 2011., 20:30 »
Ne znam što sam krivo rekao. iPod je kežualniji, ne leže mi ikakve ozbiljnije igre na nečemu što nije TV.
Ane. Mislim, kosta otprilike ko PS3, a ono... MOBILNI GEJMING :fpalm:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: PlayStation Vita izašla u Japanu
« Odgovori #9 : 18. Prosinac, 2011., 22:45 »
Ipad osim što je skup za uzeti, iako su igre jeftine, presmiješno mi izgleda za igranje, odnosno da bude mobilna gejming platforma. Nisam vidio puno igara al ono što jesam je žalost teža. Volio bi da Sony na Vitu vrati neke zaboravljene igre čiji bi nastavci mogli bit interesantni: Medievil, Rollcage Stage, Team Buddies.

Vjerojatno si krivo pročitao jer je iPod sve samo ne skup, za čudo božje plus što imaš trenutačno jedno od najboljih rješenja za mobilni browsing, mail, jubito, muziku kako-tako itd, al da ne idemo oftopik

iOS igre su igrice i non stop se pojavljuje nešto novo, kolko god lejm bilo, kežualno je i ne znam. Jednostavno. Dosadno ko kurac, al za 10 minuta u busu, pred spavanje super. Naravno da kontrole sakaju kad su virtualne, al realno tko igra išta ozbiljnije i duže od, ne znam, pola sata (?) na nečem takvom?

Iznosim svoje smrdljivo mišljenje, sigurno postoji ekipa koja igra masovno na PSP-ima i sličnim. Meni to glup koncept općenito. Pari mi na asocijalnost  :hiha:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: PlayStation Vita izašla u Japanu
« Odgovori #10 : 19. Prosinac, 2011., 01:33 »
Ipad osim što je skup za uzeti, iako su igre jeftine, presmiješno mi izgleda za igranje, odnosno da bude mobilna gejming platforma. Nisam vidio puno igara al ono što jesam je žalost teža. Volio bi da Sony na Vitu vrati neke zaboravljene igre čiji bi nastavci mogli bit interesantni: Medievil, Rollcage Stage, Team Buddies.

A ono, i DS izgleda presmješno za igrati pa vidi malog šta je učinio.
Iako, iam i DS i PSP i neznam, nisam se nešto naigrao mega jebenih igara. :wildboy:
Na DS najviše igrao sudoku lol. I tetris. :wildboy:
Iako, Patapon rula boga.


Za ovo boldano, dobrodošao u svijet mobilnog gejminga. Jer, ni PSP ni DS ne obiluju baš mega igrama nekim. Dapače.
Osim ak nisi ljubitelj Pokemona i rendom japanskih rpg-a.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: PlayStation Vita izašla u Japanu
« Odgovori #11 : 19. Prosinac, 2011., 12:15 »
Dobro DS sigurno ne izgleda smiješno za igranje kao ajped, a što se igara tiće neznam, ja volim rendom japanski rpg. Što se tiće igara nisam ih puno odigrao za PSP, no ono što jesam bilo je od solidnog do odličnog s obzirom na platformu jel. Na kraju se sve svodi na to kakve igre voliš.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: PlayStation Vita izašla u Japanu
« Odgovori #12 : 19. Prosinac, 2011., 12:47 »
btw nitko ne spominje iPad .  :wildboy:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Armor

  • ******
  • 4195
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: PlayStation Vita izašla u Japanu
« Odgovori #14 : 19. Prosinac, 2011., 13:34 »
Da, preskočio sam tvoj post i krivo pročitao još u prethodnom. No nama se razlikuju pogledi na mobilni gejming pa ono, dok ti ne bi Vitu nabavljajo, ja ne bi uzimao Ipod ili neki jači android mobitel zbog igara čisto jer me takve igre ne interesiraju i smećasto mi izgledaju.
« Zadnja izmjena: 19. Prosinac, 2011., 13:42 snowblind »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9