HCL.HR

PlayStation Vita - općeniti topic

  • 212 Odgovora
  • 147210 Hitova
*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: PlayStation Vita u HCL-u
« Odgovori #60 : 21. Veljača, 2012., 11:11 »
Da, browser nema podršku za flash, što je nekako i očekivano, ali jako loše je što nema podršku za HTML 5. Tako da na online video zaboravite. Govori se o nekoj YouTube aplikaciji koja će jednom izaći za Vitu, ali za sada ništa od toga.

Razbolio se inače prije dva dana, pa će i recenzije nažalost maaalkice kasniti (htio sam ju već danas objaviti)... ali samo vi dalje pitajte što god vas zanima.

Inače, što se tiče cijena PS Vita igara one se razlikuju naravno ovisno o kvaliteti igre, ali zanimljivo je da možete svaku igru dostupnu u nekoj stvarnoj trgovini (u kutiji), kupiti i u digitalnoj inačici putem PS Storea. Takve digitalne inačice igara obično budu i jeftinije pa se donekle isplati kupiti mem. karticu većeg kapaciteta ako planirate kupovati digitalne igre. Problem o kojem se možda i ne priča dovoljno, a na koji sam naletio, je što PS Vita igre (neke) koriste online pass da zaključaju neke online/mutiplayer sadržaje, a dok ga dobiješ besplatno uz novi primjerak igre u kutiji, ne dobiješ ga uz digitalni primjerak igre već ga moraš kupiti zasebno na PS Storeu.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: PlayStation Vita u HCL-u
« Odgovori #61 : 21. Veljača, 2012., 11:17 »
(neke) koriste online pass da zaključaju neke online/mutiplayer sadržaje, a dok ga dobiješ besplatno uz novi primjerak igre u kutiji, ne dobiješ ga uz digitalni primjerak igre već ga moraš kupiti zasebno na PS Storeu.

E ovo nisam znao, dakle ipak ce se kupovat ''prave'' igre!
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: PlayStation Vita u HCL-u
« Odgovori #62 : 21. Veljača, 2012., 12:06 »
e Ementaler hocete prodat taj primjerak??

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: PlayStation Vita u HCL-u
« Odgovori #63 : 21. Veljača, 2012., 12:23 »
Bože, zašto bi ga prodali :wildboy:

@Disc0 Da, normalne, velike Vita igre će biti dostupne u oba oblika - digitalnom i retail. Što će developeri vjerojatno cijeniti. Igre će im biti lakše dostupne svima što bi trebalo garantirati dobru zaradu od Vita igara. Jedino problem je taj online pass. Općenito je to sistem koji nitko ne voli, ali barem mi daj online pass kod kad kupim novu igru... a ovdje ga ne dobiješ ako kupiš digitalnu verziju, koliko sam vidio do sada.

Odg: PlayStation Vita u HCL-u
« Odgovori #64 : 21. Veljača, 2012., 21:17 »
šteta šta nece biti nikakve nagradne igre osvoji psvitu hahahah

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: PlayStation Vita u HCL-u
« Odgovori #65 : 22. Veljača, 2012., 12:03 »
A čuj možda jednom i bude :), prija dva mjeseca dijelili smo PS3 320GB koji je čak skuplji od Vite, a godinu prije toga dijelili smo tada podjednako skupi PSP Go.  :ementaler:

Nego - Vita je od danas službeno na tržištu!

A mi smo ju poslikali iz svih kuteva i nabacili sveukupno 27 slika u našu galeriju. Imate tu i neke usporedbe veličine kako same konzole, tako i primjerice memorijske kartice.

GALERIJA: PlayStation Vita

Odg: PlayStation Vita u HCL-u
« Odgovori #66 : 22. Veljača, 2012., 12:46 »
jel to znaci da ce biti kvalitetnih FPS-a

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: PlayStation Vita u HCL-u
« Odgovori #67 : 22. Veljača, 2012., 13:05 »
jel to znaci da ce biti kvalitetnih FPS-a

Ha?

Odg: PlayStation Vita u HCL-u
« Odgovori #68 : 22. Veljača, 2012., 15:22 »
Hehe. Evo i mene, danas sam pokupio preorderanu Vitu u tisakmediji i mogu reci da sam ultrazadovoljan. To je pila braco mila. Prekrasna zvijer, uncharteda sam uzel i 8gb karticu, konektal na internet prek wifija (nisam uzel 3gay model). Ukucal kod na www.psvitafirst.com i cekam da mi posalju voucher za 5 eura popusta na Escape Plan (93 kune kosta na psn-u znaci oko 50 bude s popustom). Toliko za sada cujemo se. Tu su igre PRESKUPE mislim na tisakmediju uncharted je 399 kuna citaj 400. U sloveniju pem kupovati ak bu hitno, a ostalo prek sendita ko i za 3ds. Pozdrav

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: PlayStation Vita u HCL-u
« Odgovori #69 : 22. Veljača, 2012., 15:24 »
Inace ti je uncharted 50€ vani tako da je kod nas skuplji ravno 2€.
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Fabsy

  • *
  • 38
Odg: PlayStation Vita u HCL-u
« Odgovori #70 : 22. Veljača, 2012., 15:57 »
je li se više isplati kupit wi-fi ili wi-fi/3G verziju

Ako imaš smartphone, ja ti nikako ne bi preporučio 3G verziju. Večina smartphoneova ima tethering opciju, i ako imaš zadovoljavajuću 3G vezu na mobu, jednostavno spojiš Vitu (u mom slučaju 3DS) preko WiFija sa mobitelom i peglaš!

Sad, pitanje je kolko često se nađeš u situaciji da si vani gdje nemaš WiFi i baš moraš ić pikat online? Ja praktički nikada, a i ako se nađem u situaciji da ne mogu online, onda se guštam u single player igrama. ;)

Odg: PlayStation Vita u HCL-u
« Odgovori #71 : 23. Veljača, 2012., 09:15 »
Imash pravo Disc0 mozda se ipak ne isplati. Prek sendita bum uzimal, krecu se cijene od 250 do 300 kuna. uncharted je tam oko 285 kn znaci s postarinom bi bil oko 320. nema veze, vita je super,stvarno je fina masinica. Jedino kaj mi nekak djeluje krhkije od PSP-a. PSP je bas bil onak robustan, opasan, a Vitach je onak elegantniji.

*

DinOsouR

  • Gost
Odg: PlayStation Vita u HCL-u
« Odgovori #72 : 23. Veljača, 2012., 10:07 »
Evo ovde ps vita wi-fi, mem. card 16 GB i uncharted za 2477 kn. Jeftinije ovo sve nego negdi wi-fi/3G model.

http://www.ldsoft.biz/SONY-PSVita-WiFi-74643.aspx

*

Warwick

  • n00b
  • 1
Odg: PlayStation Vita u HCL-u
« Odgovori #73 : 23. Veljača, 2012., 11:23 »
Zanima me vase misljenje sta da kupim vita ili 3ds .....i znaima me kad se kupi vita jel se uz nju dobije uncharted?

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: PlayStation Vita u HCL-u
« Odgovori #74 : 23. Veljača, 2012., 11:39 »
Zanima me vase misljenje sta da kupim vita ili 3ds .....i znaima me kad se kupi vita jel se uz nju dobije uncharted?
Uncharted je posebno 399kn, a najbolje da probas obje konzole i sam odlucis. To ti je isto da nekog pitas da ti kaze sta da jedes: marmeladu ili nutelu?
Svakom se svidja nesto drugo :thumbs:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9