HCL.HR

PlayStation Vita - općeniti topic

  • 212 Odgovora
  • 147553 Hitova
*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: PlayStation Vita u HCL-u
« Odgovori #90 : 26. Veljača, 2012., 22:56 »
Daj mi reci kad spojis vitu na usb na komp, jel ju komp vidi kao mass storage pa da mozes kopi/pejst ili je kao s ajfonom i ajtjunsima (nista bez nekog posebnog programa)?
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: PlayStation Vita u HCL-u
« Odgovori #91 : 26. Veljača, 2012., 22:59 »
Čitah da treba instalirati neki content manager il tak nešt, ako se dobro sjećam napisao je lik da mu taj program ne radi na xp sp2 i da zbog toga ne može prebacivati filmove na karticu.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: PlayStation Vita u HCL-u
« Odgovori #92 : 28. Veljača, 2012., 17:31 »
Jup, putem Content Managera se obavljaju takvi "transferi". Probam u recenziji i na to obratiti malo pažnje. Nego, novi video je upravo osvanuo na našem YouTube kanalu. Ovaj put - pregled softvera. Pričam o sučelju, internet pregledniku i PS Storeu, a zajedno s prijašnjima i ovaj video činiti će dio pune recenzije koja će biti objavljena kroz ovaj tjedan.

PlayStation Vita - pregled sučelja, internet preglednika i PlayStation Storea | HCL.hr

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: PlayStation Vita u HCL-u
« Odgovori #93 : 02. Ožujak, 2012., 16:56 »
Daj pliz reci velicina tipki u odnosu na 3ds (abxy naspram trokuta,kruga...) jer se neki zale da su presitne?
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: PlayStation Vita u HCL-u
« Odgovori #94 : 02. Ožujak, 2012., 22:19 »
Možda malo glupo pitanje, ali me baš zanima. Po tvom mišljenju tko je bolji 3DS ili Vita? Al onako baš iskreno reci, onako kako zapravo i je. Ne sad jer više voliš Nintendo da kažeš 3DS ili jer više voliš Sony pa kažeš Vita, nego baš zapravo, onako kako uistinu i je.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: PlayStation Vita u HCL-u
« Odgovori #95 : 03. Ožujak, 2012., 09:49 »
Daj pliz reci velicina tipki u odnosu na 3ds (abxy naspram trokuta,kruga...) jer se neki zale da su presitne?

Više manje su identične veličine, i samim time - dovoljno su velike. Sitne su na prvi pogled ako si dugo koristio PSP koji ima nešto veće tipke.

Možda malo glupo pitanje, ali me baš zanima. Po tvom mišljenju tko je bolji 3DS ili Vita? Al onako baš iskreno reci, onako kako zapravo i je. Ne sad jer više voliš Nintendo da kažeš 3DS ili jer više voliš Sony pa kažeš Vita, nego baš zapravo, onako kako uistinu i je.

Tehnički je Vita znatno naprednija, po gotovo svim karakteristikama osim po tome što ovaj ima 3D ekran, a ovaj nema. Nije 3DS slabić naspram Vite, vidjeli smo po RE: Revelationsu, ali Vita je sposobna za bolju grafiku. Ali treba Vitu i platiti, a i dok će 3DS u poneki džep stati, Vita baš i neće... totalno dva drugačija formata, a mogu reći da ni jedan nije pogrešna kupnja.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: PlayStation Vita u HCL-u
« Odgovori #96 : 03. Ožujak, 2012., 17:20 »
Ma nemozes usporedjivat nikad hardver (osim u PC svjetu), dakle sto je bolje?
Disu bolje igre, dali vise volis maria i ekipu ili drake-a i ostale...
Tesko ti neko moze odgovrit na pitanje, sam znas kakve igre volis i sta ti pase(sam hardver je skoro pa i nebitan)
Ja posto nemam ps3 ni x360, planiram uz 3ds uzet i vitu, ali tek kad izadje par must have naslova i da spuste nenormalne cjene memori kartica (mozda padne i cjena vite, lova nije problem al ju ne palim bezveze).
Npr izmedju PSPa i DSa, mi je DS daleko bolji, tj igre su mi bolje (2 put kupio PSP i prodao ga u roku od mjesec-dva, jedino je genijalan kao emulator masina).
« Zadnja izmjena: 03. Ožujak, 2012., 17:42 Disc0 »
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: PlayStation Vita u HCL-u
« Odgovori #97 : 03. Ožujak, 2012., 19:13 »
Pa osobno zapravo preferiram 3DS, ali to je totalno subjektivno - osim što volim Nintendove igre, draži mi je djelomice i zbog činjenice što sam ga sam kupio na day-one, pratio svakodnevno što se dešava s konzolom, kako napreduje u pogledu ekskluziva, novih igara općenito i eShopa. Ali realno, Vita je kvalitetniji i snažniji komad hardvera s potencijalom da bude i općenito bolja konzola (s atraktivnijom ponudom igara offline i online). Na kraju se sve svodi na igre i preferencije gamera, ali u svakom slučaju imamo zanimljivu borbu ove generacije u koju je 3DS ušao ranije i pokupio dosta novca (ponajviše u Japanu), vidjet ćemo kako će Sonyu sa snažnijom ali znatno skupljom konzolom ići.

Nego, prije nego nabacim razne grafike po portalu i napišem vijest o novoj recenziji, rekoh da polinkam prvo recenziju ovdje forumašima - ako ju već niste vidjeli u sekciji recenzija na portalu. Upravo je objavljena masivna PS Vita hardver recenzija! Išao sam ponegdje u brutalne detalje, baš poput s 3DS-om, tako da bi sva vaša pitanja koja možda imate trebala biti odgovorena iza ovoga linka.

RECENZIJA: PlayStation Vita

Naravno, ako recenzija ne odgovara na sva pitanja koja možda imate - slobodno ostavite komentar i pitajte  :piva:

Odg: PlayStation Vita u HCL-u
« Odgovori #98 : 04. Ožujak, 2012., 11:14 »
Može jedna slika sa Xperiom Play otvorenom/zatvorenom kraj Vite ako nije problem?
When I get sad, I stop being sad, and be awesome instead... True story !

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: PlayStation Vita u HCL-u
« Odgovori #99 : 04. Ožujak, 2012., 11:28 »
Imaš takvu fotku u galeriji.

GALERIJA: PlayStation Vita slike

Baš na toj slici vidiš koliko je Vita zapravo teško prijenosna. Jer ni Xperia Play nije baš maleni mobitel.

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: PlayStation Vita u HCL-u
« Odgovori #100 : 04. Ožujak, 2012., 19:56 »
Sviđa mi se konzola, Bug ima nagradnu igru di prva dva mjesta dobivaju Vitu pa probam vidit,,,,
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

disc0

  • *****
  • 3274
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: PlayStation Vita u HCL-u
« Odgovori #102 : 06. Ožujak, 2012., 19:06 »
Homebrew? Zar već  :hiha:

Nego, objavih sada i gameplay video jedan - posnimio gameplay iz Gravity Rusha koji savršeno demonstrira ono o nižoj rezoluciji igara od nativne i svojevrsnoj pikselizaciji koja time rezultira... ali pokazuje i kako igre i dalje izgledaju jako lijepo. Gravity Rush gameplay je dodan (uz mali komentar) u našu punu recenziju PS Vite.

Gravity Rush demo gameplay HD (PS Vita) | HCL.hr

RECENZIJA: PlayStation Vita

Odg: PlayStation Vita u HCL-u
« Odgovori #103 : 08. Ožujak, 2012., 22:46 »
Meni su obadvje konzolice super obadvje sam kupil odmah kak su izasle, 3ds ima 3d a vita ima OLED. Treba vidjet kaj bu dalje s igrama, mislim vita je monstrum, odigral sam uncharteda do sredine i nevjerojatno zgleda za handheld. implementacija svih mogucnosti su na visokom niveauu. Luminesi electronic simphony su zakon, pravo remek djelo apsolutnog genija neznam kak bi opisal. Kupil sam ju na ps storeu 262 kune kosta, ali vise ju ne micem s kartice do sudnjeg dana. cista magija.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: PlayStation Vita u HCL-u
« Odgovori #104 : 11. Ožujak, 2012., 22:00 »
Evo ja danas probao malo Vitu, bez igara, samo malo prosvrljao po menijima (ne pitajte sta ni kako)....
Ekran je fora jer je velik, rezolucija me nije impresionirala, dosta se vide pixeli (ocito sve izgleda lose nakon Retine), pretpostavljam da u igrama nebi ni skuzio takve gluposti.
D-pad i tipke za koje vecina veli da su sitni mi se cine ful OK samo izgledaju premaleni jer je Vita ogromna. Gljive mi se cine blagi uzas, premale su(probat cu nesto zaigrat ako negdje ulovim Vitu s igrama) i cine mi se neprecizne (3ds circle pad mi je npr odlican).
Eto prvi dojam i nije nesto, al nemoze ni bit bez neke igre...
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9