HCL.HR

NBA - Where amazing happens

  • 1081 Odgovora
  • 120327 Hitova
Odg: NBA
« Odgovori #675 : 16. Travanj, 2017., 14:13 »
Ako cleveland nastavi ovako da igra tesko ce doci i do finala konferencije

Odg: NBA
« Odgovori #676 : 17. Travanj, 2017., 13:19 »
Da, jedva su dobili Pacerse
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: NBA
« Odgovori #677 : 17. Travanj, 2017., 13:43 »
U prvom delu sezone su imali samo 10 poraza i tada su igrali jako dobru kosarku
Dok su u drugom delu sezone znatno popustili, i zbog ozleda i zbog odmaranja igraca

*

jAY7

  • **
  • 158
Odg: NBA
« Odgovori #678 : 18. Travanj, 2017., 13:29 »
Steta za Indianu, bas gotivim Georga ali jbg. U prvom su imali sut za pobjedu i bilo je jako blizu, nadam se da doma mogu pobjediti i unijeti malo neizvjesnosti u ovu seriju.

Inace ocekujem da Utah prodje jer su mi favoriti ispred Clippersa i puno draza ekipa od njih. Bez obzira na izostanak Goberta koji je veliki hendikep.

Odg: NBA
« Odgovori #679 : 21. Travanj, 2017., 00:26 »
Gledao jučer, tj u ovom trenu prekjučer prvu cijelu playoff tekmu. OKC vs HOU (0:2)
ostale tekme dosad sam gledao sveukupno možda pet minuta.

Dosta dobra tekma, ali prvo poluvrijeme puno bolje. I puno bolja timska igra s obje strane u prvom dijelu. Čim se desio onaj neočekivani pad Oklahome i gubitak od +12 u trečoj četvrtini, počeli su samo forsat na Westbrooka. Zapravo on je samo forsao šuteve i zabijanja. Okej frajer je trenutno zvijer, ali zajebi ti skidanje nekih rekorda (onaj s 51 koš triple-double i nije baš neki tamo rekord svaka mu čast lol) u playoffu kad ti tim izgubi. Na kraju krajeva kolko god da je jak Westbrook košarka je i dalje timska igra. Frajer je gori od Kobea, ima isto po 50 šuteva skoro iz igre  :wildboy:

Teško da će dalje OKC. Baš ga forsaju na Rusella.
Jest da je duša tima ali moraju i ostala četvorica doprinjet. Ok, onaj Oladipo je imo loš dan i reket im nije bio najbolji al baš cijela zadnja četvrtina je bila 90% igre RW lol. Kao da gledam 1 vs 5.

I Houston je pomalo forsao pri kraju Hardena, ali dosta manje a on je i uzimao pametnije šuteve. Iako su gubili većinu tekme Houston je imao raspoloženiju momčad. Domaći teren plus pola nepotrebnih šuteva Westbrooka i to je povrat i GG.
« Zadnja izmjena: 21. Travanj, 2017., 00:29 malimicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA
« Odgovori #680 : 23. Travanj, 2017., 04:06 »
Kakva utakmica Memphisa i Spursa!!!
Jučer u osam otišao spavat da se za ovo probudim i isplatilo se!
Najbolja utakmica dosadašnjeg playoffa zasigurno.

Skoro utakmica otišla u drugi produžetak.
Career High Kawhiia 43 koševa, to što je Leonard radio u 4Q je čudo.
Pogodio je zadnjih 16 koševa Spursa.

Bio je čaroban i u produžetku, ali Grizzliesi su odigrali savršeno!
Mike jebeni Conley je dokazao zašto je najskuplji igrač NBA lige. Kakva predstava.
Kakvo nadmetanje njega i Kawhiia!

I zadnji napada i Mark The Big Man Gasol; preko ruke Aldrigdea!
Oduševljen utakmicom. Poravnata serija...

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA
« Odgovori #681 : 27. Travanj, 2017., 17:11 »
Gledao jučer Wizardse i Hawkse...
Neloša utakmica; Dosta dobra predstava Bojana (koji je zapravo tek proigrao zadnje tri utakmice u playoffu).
Gortat nije mogao zabit koša do zadnjih minuta 4Q; no radio je jako dobar posao u obrani.

Hawksi se mogu zahvaliti Schröderu; koji je bio glavna manga u momčadi.
Da nije bilo njega, čarobnjaci bi ovo dobili glatko ko od šale dvadeset plus razlike.

http://youtu.be/_5IoPtM8oOQ
S druge strane pogledao samo hajlajtse Bostona i Bullsa.
Ta serija me nezanima, jer mi uopće nisu zanimljivi niti jedni niti drugi izuzev Thomasa.
Jedino zbog njega drukam i simpatiziram Celticse. Pod košem su kriminalni.

Ako im stvarno dolazi Žižić sljedeće godine onda će biti OP.
Onaj čoban Olynyk i Horford jednostavno su srednja žalost za playoff sliku.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA
« Odgovori #682 : 28. Travanj, 2017., 05:30 »
RAPTORSI - BUCKSI

Krenuo gledat i dosadnjikava tekma mi bila, pogotovo dok su Raptorsi poveli 25 jebenih razlike, čak malo prestao gledat, sve do 12 razlike za Raptorse kada sam ponovo priključio se, Bucksi su napravili čudo, gotovo da su dobili ovu utakmicu. Da Ante nije igrao tisuću minuta, možda bi debil imao i svjesti za zadnji napad kada su ga pustili kod tri razlike i 8 sekundi da ide položit umjesto da isforsiraju tricu. Na kraju nekakvih tri sekunde prije kraja krivo dodaju loptu i utakmica i svaka nada za produžetak je gotova. Ross je opet skoro bio junak dana. Ovako Bucksi idu doma. Raptorse nekada simpatiziram, ali želim im 0:4 protiv Cavsa.

MEMPHIS - SAN ANTONIO SPURSI

Kakva je ovo utakmica bila! Carter dobar dio tekme odigrao kao u prajm tajmu; zabijao trice, zakucavao, čak je imao i jedan neviđen basket and 1, ali mu se pisao faul. Jako mi je žao Memphisa koji je odigrao savršenih 40 minuta utakmice. Stvarno su bili na najvišoj mogućoj razini. Čak su mi se jako dopali s klupe Enis III i Harrison sa trojkama, mislim da su ih zajedno zabili 5 ili 6. No kako Memphis nije šuterska momčad, teško da su mogli parirat Spursima. Spursi su danas bili na granici kriminala; u jednom trenutku su imali 9 promašenih šuteva zaredom; Aldridge je promšivao zicere i zakucavanja, no srećom kasnije se u nekim ključnim situacijama probudio. I kad loše igraju tu se nađe probuđeni Kawhii ili bolesna širina klupe koja napravi svoje. Najveća snaga u ovoj tekmi i ključ na seriju ovu je stavio Parker; također je igrao kao u prajm tajmu.

Odg: NBA
« Odgovori #683 : 28. Travanj, 2017., 12:03 »
Da, Parker imao najveći osobni FG% u playoff utakmicama dosad na jučerašnjoj tekmi.
Super mi je okršaj braće Gasol i kak ih stari prati iz gledališta  :ave:

Šteta kaj je prva serija, bilo bi legendarno imat takav duel braće u velikom finalu. 
« Zadnja izmjena: 28. Travanj, 2017., 12:09 malimicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA
« Odgovori #684 : 29. Travanj, 2017., 23:52 »
Kaj baš nitko osim mene ne prati baš playoff?
Samo Clippersi i Jazzeri su dogurali do sedme utakmice prve runde.
Navijam ja Utah; jer Clippersi su tako meni glupa momčad da to nisu istine.

Nikad ih nisam baš podnosio, no da ta kemije nikako da proradi u ključnim utakmicama već godinama jest nevjerojatno.
Volio bih da ih Utah nakantira u njihovom domu sutra, tj. danas navečer...



U sljedećoj rundi najviše se veselim Bostonu i Wizardsima; smatram da će to biti najzanimljivija serija.
Poslje toga bit će jako zanimljivo gledat Houston i Spurse; ko će ić dalje nemam jebeno pojma; oba tima su po meni podjednaki favoriti za prolaz.
Dakle nema favorita.

Ukoliko prođe Utah dalje, mislim da će Warriorse dobrano namučit.
Ako Clippersi prođu eventualno; čista 4-0 za GSW; kad ti kažem.

Toronto nebi smio biti nikakva prepreka Cavsima; osim što bi sami sebi mogli zagorčat život, kako im je bila čudnjikava sezona.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA
« Odgovori #685 : 30. Travanj, 2017., 00:02 »
I još nešto.
Zaboravio spomenut zadnju utakmicu Vince Cartera u ovom playoffu.
Jebeno mi nemreš ovako igrat s 40 jebenih godina.

http://youtu.be/Wi-1JrimuuA

Odg: NBA
« Odgovori #686 : 30. Travanj, 2017., 02:48 »
Ne njajke nisi jedini.

Pratim kolko mi dopušta poso jbg
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA
« Odgovori #687 : 30. Travanj, 2017., 07:19 »
Iskreno?! Kopiram post na 4 foruma tako da xD

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: NBA
« Odgovori #688 : 30. Travanj, 2017., 08:40 »
Navijam za GSW i volio bih da protiv Clippersa bude naredna, atraktivniji su protivnik,zanimljivo je gledat prznicu Paula kako tuče Curry-ja i na kraju ga opet ispuši, a i želim još jednom da gledam nekad mi najdražeg igrača Piercea koji završava karijeru.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA
« Odgovori #689 : 30. Travanj, 2017., 17:56 »
Po čemu su atraktivniji? Utah je bolje momčad i ljepše igra.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9