HCL.HR

NBA - Where amazing happens

  • 1081 Odgovora
  • 120827 Hitova
*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: NBA
« Odgovori #690 : 30. Travanj, 2017., 20:58 »
Stoji to, ali mislim u smislu da su zvučniji, da im nije cilj samo plasirati se u PO nego i daleko dogurati tamo (nikad im ne uspije doduše ali su mi ipak zanimljiviji od Jazzera).

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA
« Odgovori #691 : 01. Svibanj, 2017., 00:29 »
Clippersi su mrtvi debili kao i vlasnik kluba.
Utah Jazz i Quin Snyder su prije tri sezone imali 20 pobjeda u ligi, prije dve sezone 30, prošlu 40 i sad 50.
Sada su već prošli u drugi krug; ne nije Clippersima cilj daleko dogurat u PO, jer svake godine isti mrtvi drek s njima.

Igraju sezonu kao dobro i atraktivno, dođe PO i skinu gače, u svim mogućim mrtvim važnim trenucima oni se čoukaju i skinu gače i odu ko plačko doma.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA
« Odgovori #692 : 01. Svibanj, 2017., 00:58 »
Utah Jazz vs LA Clippers | Game 7

Neznam jesam li ikad u playoffu gledao lošiju obranu od ove Clippersa, u odlučujućoj utakmici doma, oni igraju takvo smeće u obrani kakvo se jednsotavno neda opisat riječima. Jazzeri im se doslovce šeću ispod koša; šutiraju bez da su pokriveni, glupi mralj Jordan gleda šuteve od Utahe; Okej nisu imali Griffina i to se užasno puno osjetilo u oba smjera na parketu; ali nemreš mi igrat takvu košarku u borbi za drugu rundu i to pred svojim igračima. Njima se jednostavno danas nije igralo i to je to. Sva sreća pa su mi simpatije Jazzeri prošli dalje. Quin Snyder radi fenomenalan posao s ovom ekipom. Njemu treba dat jednog superstara poput Paul Georga i taj čovjek će doć do NBA finala; garantirano.

Celtics vs Wizards | Round 2 Game 1

Dvije stvari u ovoj utakmici!? Kako je Boston uspio otvorit utakmicu sa zaostatkom 0:16 i kako su Wizardsi uspijeli izgubit utakmicu u kojoj su u više navrata vodili preko 16 razlike?! Celticsi kada su se probudili igrali su zaista dobro; čak i čobani Horford i Olynik pod košem. Jae Crowder je pogodio najvažnije trice za ovaj rezultat. Kolko sam skužio u ovoj utakmici, trebalo bi ovu seriju igrat na Bogdanovićeve trice, to se vidjelo u kasnije u 4Q kada je Babo skoro šutevima s distance preokrenuo utakmicu, ali ga nitko u redovima njegovim nije podržao. Odlična atmosfera u TD Gardenu!

Odg: NBA
« Odgovori #693 : 03. Svibanj, 2017., 05:54 »
Horford nije čoban, čobane.

Kaj ih pljuješ idu oni dalje, konačno nakon velike trojke. Evo ti 2:0 ludi THomas 53 poena  :ave:
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA
« Odgovori #694 : 03. Svibanj, 2017., 10:52 »
Horford nije čoban za regularnu sezonu, ali nije igrač koji može donjet prevagu u playoffu.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #695 : 05. Svibanj, 2017., 03:46 »
Gledao treću utakmicu između Bostona i Wizardsa.
Napokon sjajna predstava Bogdanovića, 4 trice, 19 koševa, 10 skokova; double double u playoffu.
Wizardsi imali u prvom poluvremenu seriju od 22:0; Thomas i cijeli Boston katastrofalni...

Jedino Horford svijetla točka s 4 trice...
Bilo je tu i 3 isključenja; Rozier, Jennings i Oubre koji je šakama nasrnuo na Olynyka.

Jako bi htio da Jazz večeras, tj. sada uzme ovu tekmu protiv Warriorsa, da ih barem namuči u ovoj seriji.
Nisam komentirao milo za drago Spursa Rocketsima; baš su ih ubili u drugoj utakmici.
« Zadnja izmjena: 05. Svibanj, 2017., 03:48 Cole »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #696 : 05. Svibanj, 2017., 06:13 »

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #697 : 05. Svibanj, 2017., 14:25 »
Kao glasni "mrzitelj" košarka moram priznati da mi je sve zanimljivija, ali nemam vremena ulazit u to nikako. :(

Uglavnom, htio sam samo pitati jesu li te rukavice šta tip reklamira na početku videa dozvoljene u tekmama?

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #698 : 05. Svibanj, 2017., 21:41 »
Naravno da ne.

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #699 : 05. Svibanj, 2017., 22:54 »
Da, malo mi i bilo neobično da takvo nešto bude komad neobavezne opreme, ali sam skužio kasnije da je to čisto za treniranje prstiju.

*

jAY7

  • **
  • 158
Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #700 : 08. Svibanj, 2017., 11:50 »
Nadam se da Wizardsi prolaze u finale konferencije jer mislim da protiv Clevelanda mogu pruziti dosta vise od Bostona. Da se razumijemo, Cleveland i James su svijet za sebe na Istoku ali nekako mi petorka Wizardsa izgleda dosta bolje od Bostona, pogotovo Wall i Beal. Wall je definitivno jedan od najboljih igraca lige i volio bi ih vidjeti u finalu protiv Clevelanda. Boston jako puno ovisi o Thomasu koji im je sam donio pobjedu u game 2 kad je zabio 53 poena. Sto se tice Walla, vidjelo se sinoc kakva je klasa kad je nakon 0-9 uzeo stvar u svoje ruke i pogotovo kad su Wizardsi napravili seriju od 26-0 ili koliko vec.
S druge strane Houston i San Antonio bi mogli otici u 7 jer nekako sumnjam da ce se rijesiti u iduce dvije i tko god prodje bit ce zasluzeno jer su totalno podjednake ekipe.

Sto se tice Clevelanda, ocekivana metla. James upalio PO mode i ako ne bude nikakvih iznenadenja bit ce to brutalno finale izmedu Warriorsa i Cavsa :ave:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #701 : 08. Svibanj, 2017., 14:43 »
Gledao jučer Wizardse i Boston.
Šta su napravili Bostonu u 3Q majko moja mila!
26:0 serija; takvo silovanje u košarci već dugo nisam vidio.

Solidna partija Bogdanovića; iako je ubacio sve kada je već bilo gotovo...

http://youtu.be/5x-LODhA7Ew
http://youtu.be/41hoDrFqikU

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #702 : 08. Svibanj, 2017., 17:50 »
Nene out za ovaj playoff. Velki gubitak za Houston!

Nenê To Miss Remainder of Postseason | Houston Rockets

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #703 : 08. Svibanj, 2017., 19:53 »
Daj Cole šta se hajpaš,rasut će ih Boston do kraja serije.......  :faca:

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #704 : 08. Svibanj, 2017., 20:15 »
Čole ajde mi podijeli neka net mjesta gdje mogu naučiti o košarci, a da nije Reddit ili Wiki jel...

Znaš ono, kako da uđem u sport i praćenje sporta malo (čisto kao gledatelj naravno).

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9