HCL.HR

Premiership (nogomet)

  • 622 Odgovora
  • 80643 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Premiership
« Odgovori #600 : 22. Siječanj, 2017., 23:14 »
I kad se je pisalo recenzije srcem! :hiha:

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Premiership
« Odgovori #601 : 22. Siječanj, 2017., 23:18 »
Sinoć sam ostao budan do jedan da ju napišem. Ako to nije sa srcem, odakle mi ovi podočnjaci?  :hiha:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Premiership
« Odgovori #602 : 22. Siječanj, 2017., 23:42 »
<3333333333333

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Premiership
« Odgovori #603 : 13. Kolovoz, 2017., 12:21 »
Ajmo ponovo  :piva:

Prvo kolo je skoro dovršeno i ako je suditi po viđenom, očekuje nas još jedna vrlo uzbudljiva sezona po onom principu "svatko pobjeđuje svakoga".

Počelo je odličnom utakmicom Arsenala i Leicester Cityja u kojoj je Leicester do 83. vodio 3-2 da bi na kraju izgubili 4-3. S tim da je Leicester zabio tri gola s 30% posjeda lopte. FIFA momentum confirmed  :bonk:

Nastavilo se jučer porazom Chelsea od Burnleyja na Stamford Bridgeu, isto tako luda utakmica u kojoj su Cahill i Fabregas pokupili crvene kartone i otežali svom timu i iduće kolo. Chelsea gubio 0-3 na domaćem terenu već na poluvremenu, OptaJoe kaže da se to dogodilo prvi put na Stamford Bridgeu u PL... ikada. Na kraju su uspjeli izvući 2-3 i donekle se spasiti sramote.

Liverpool je također u zadnjim minutama pokleknuo kod Watforda, završilo je 3-3.

Everton odnio pobjedu Rooneyjevim golom. Od zadnjeg njegovog gola u dresu Evertona prošlo je 4869 dana.

Novopridošli Huddersfield u gostima porazio Crystal Palace utrpavši im trojku.

Zanimljivo je da su u prvom kolu kod velikana odmah pogađala ovoljetna pojačanja - Lacazetteu su trebale svega dvije minute, a pogodili su još i Morata te Salah. Kasnije danas igraju Man UTD i West Ham, bit će zanimljivo vidjeti hoće li tamo pogađati Lukaku/Chicarito.

Pratite li? Kakva su vam predviđanja - tko ove godine ima najviše šanse postati prvakom?

Odg: Premiership
« Odgovori #604 : 13. Kolovoz, 2017., 12:32 »
Sa ovakvom igrom sumnjam da ce Chelsea ista osvojiti, ali ipak je prvo kolo, vidicemo sta ce biti dalje
Steta sto Costa nije ostao, bili bi jos ubojitiji

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Premiership
« Odgovori #605 : 13. Kolovoz, 2017., 14:00 »
Realno, sudac je otežao Chelseau i nije uopće imao iste kriterije. Utakmica je bila prepuna faulova s jedne i s druge strane u istoj mjeri, a na kraju Chelsea je dobio 2 crvena...


Baš grozna utakmica zapravo. No ipak su se plavci uspjeli podići (i to znatno) u drugom poluvremenu. Sranje je u momčadi veliko jer, realno, nemaju dovoljan broj kvalitetnih igrača za pokriti sve pozicije. Čim ne igra 1 ili 2 glavna igrača = susrav se u potpunosti ruši.
U obrani praktički nema zamjena, a igra se s 3 čovjeka u obrani...




*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Premiership
« Odgovori #606 : 13. Kolovoz, 2017., 16:02 »
Ne treba Contea otpisivati, ipak im je on najjača karika.

*

14maxx

  • **
  • 293
Odg: Premiership
« Odgovori #607 : 14. Kolovoz, 2017., 15:49 »
Ovakvu igru Junajteda nisam vidio još od ere Fergija  :hug To je ta čuvena Murinjova druga sezona...
GGMU <33

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Premiership
« Odgovori #608 : 14. Kolovoz, 2017., 16:01 »
Ovakvu igru Junajteda nisam vidio još od ere Fergija  :hug To je ta čuvena Murinjova druga sezona...

Ne treba skakat pred rudo. Dobro su igrali, ali dva gola su došla na samom kraju kad se whu raspao. I sam Mou je rekao da je WHU imao previše šansi, a da je umjesto prečke bilo 2-1, zadnjih deset minuta utakmice bi bilo znatno drugačije.

Ali da, dobar ulazak u sezonu. Još da Perišića uspiju dovući, onda je to to.

*

14maxx

  • **
  • 293
Odg: Premiership
« Odgovori #609 : 14. Kolovoz, 2017., 16:09 »
Naravno da ne treba ništa požurivati, ali ovakva igra ohrabruje. Istina, tek je prvo kolo, treba se vidjeti šta će biti dalje.

Mada mišljenja sam da im Perišić i nije potreban, pogotovo ako će igrati na poziciji Marsijala/Rašforda, oni su se juče dobro pokazali. Više me brine štoper/lijevi bek, prvenstveno zbog Superkupa...

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Premiership
« Odgovori #610 : 26. Kolovoz, 2017., 18:26 »
west ham gol razlika nakon tri kola

2-10

Ne bi bio Slavenu u koži  :(

edit: zapravo, sve i da dobije otkaz, dobio bi i otkupninu. nije mu toliko loše.
« Zadnja izmjena: 26. Kolovoz, 2017., 19:25 wyzard »

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Premiership
« Odgovori #611 : 26. Kolovoz, 2017., 19:23 »
U MEĐUVREMENU, Man Utd gol razlika poslije 3. kola

10-0

(+promašeni penal).

Lijepo je to Mou posložio, a nije čak ni park the bus taktika kakvu je imao sa Chelseajem.

Realno, što je je, De Gea je trenutno najbolji GK na svijetu. Začudo, ovo mu je prva sezona koju je startao sa tri čiste mreže.

*

14maxx

  • **
  • 293
Odg: Premiership
« Odgovori #612 : 26. Kolovoz, 2017., 19:28 »
Žao mi Lukakua što nije dao gol, ali nema veze. Fino izgleda za sada, ja zadovoljan. Plus, izmjene dale golove, što je isto jako dobro. Sad treba čekati dvije sedmice do narednog kola  :wildboy:

*

Stryderist

  • *
  • 55
  • Time is the fire in which we burn
Odg: Premiership
« Odgovori #613 : 26. Kolovoz, 2017., 20:33 »
Sve tri utakmice su odigrali odlično. Realizacija danas nije bila kao u prve dvije, ali to ide i na dušu Schmeichela koji je bio odličan danas. S druge strane, protivnik opet nije imao puno prilika, a i mreža je ostala sačuvana. Obrana se jako popravila u odnosu na prethodnih nekoliko sezona. Jones me svaku utakmicu sve više oduševljava, Bailly je zvijer, Valencia dobar u obrani, ali tup u napadu. Blind je tu najslabija karika, koji će vjerojatno na klupu kad se Shaw oporavi. Mada će i Rojo biti opcija na toj strani kad se oporavi negdje oko prosinca. Veza je također odlična zasad, Matić je potpuno rasteretio Pogbu, samo mi je žao što Herrera zbog toga dobija prilike na kapaljku. Lord Fella čim uđe odmah ima utjecaja na rezultat. Lukaku danas nije imao svoj dan, Martial solidan, Mata isto ok, i naravno Miki s još jednom asistencijom za Rashforda. A De Gea je svakako uz Neuera najbolji vratar trenutno. Zasad je dobro, vidi se napredak u odnosu na prošlu sezonu. Samo neka što duže potraje tako.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Premiership
« Odgovori #614 : 15. Veljača, 2018., 19:57 »
http://youtu.be/94Js5Fr7VR4

Mo Salah-lah lah lah
If he's good enough for you He's good enough for me
If he scores another few Then I'll be Muslim too
If he's good enough for you He's good enough for me Sitting in a mosque
That's where I wanna be

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9