HCL.HR

World of Tanks

  • 108 Odgovora
  • 77838 Hitova
*

ddoxy

  • **
  • 203
Odg: World of Tanks - općenita rasprava
« Odgovori #45 : 09. Siječanj, 2015., 15:10 »
Evo jedan video od jučer.
https://www.youtube.com/watch?v=E4XDTt2h5As

U ovom partiji lijepo se vidi kada i tko je zeznuo svoj tim, u ovom slučaju neprijateljski IS-3, njegovo izletavanje i poginuće je bilo ključno po mom mišljenju.
« Zadnja izmjena: 14. Siječanj, 2015., 14:22 Ementaler »

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: World of Tanks - općenita rasprava
« Odgovori #46 : 14. Siječanj, 2015., 14:26 »
Interesantno, samo ti nastavi bacat te videe. :piva:

Ova tema je otvorena još 2010-te kada smo intervjuirali Wargaming.net oko izlaska World of Tanksa, pa je u naslovu teme stajalo "nova MMO igra", budući da očito više nije "nova", maknuo sam taj dio iz naslova sada. Zato ti piše gore da sam ti mijenjao post - nisam ništa drugo dirao osim naslova.

*

ddoxy

  • **
  • 203
Odg: World of Tanks - općenita rasprava
« Odgovori #47 : 17. Siječanj, 2015., 18:45 »
U HCL vodama prilično neigrana igra, u svijetu gaminga igru zovu novim WoW-om...jebena zaraza.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: World of Tanks - općenita rasprava
« Odgovori #48 : 17. Siječanj, 2015., 19:34 »
Netko ju zove novim WoW-om? Prvi put da takvu usporedbu čujem :) Čudno mi je su različiti žanrovi, različiti poslovni modeli itd. Pa valjda se s tom usporedbom misli na popularnost igre gdje je WoW svojevremeno bio kralj, ali opet na to utječe činjenica da je ova besplatna, a WoW se s tim ne može natjecat baš :).

Inače, ima ovdje dosta ekipe koja igra WoT, imamo i ESL kupove u WoT-u koje organiziramo itd., ali da - slabo se posta u ovu temu pa eto, zato mi je i drago da si odlučio nabacit video svog gameplaya ovdje. Samo daj :piva:

Odg: World of Tanks - općenita rasprava
« Odgovori #49 : 17. Siječanj, 2015., 20:48 »
Pa i misli se na njenu popularnost. Ne možemo porediti žanrove ali je jako igrana igra.. Igrao sam je nakon njenog izlaska i prestao neke 2012. godine, međutim koliko vidim stanje se mnogo popravilo.

Odg: World of Tanks - općenita rasprava
« Odgovori #50 : 28. Siječanj, 2015., 19:34 »
Imali neko da posalje key?

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: World of Tanks - općenita rasprava
« Odgovori #51 : 29. Siječanj, 2015., 08:18 »
Za besplatnu igru? A frende...

Odg: World of Tanks - općenita rasprava
« Odgovori #52 : 30. Siječanj, 2015., 10:00 »
Ako vam se sviđa igra:
Instalirajte War Thunder

Jednostavno receno nova je, dobro optimizirana i postena verzija World of Tanks-a. Dev je Gaijin, radili su stvari ko Battlestations Midway i Pacific (igre srodne Battlefield 1942), i War Thunder im za sada odlicno napreduje.

*

ScaR

  • *
  • 120
Odg: World of Tanks - općenita rasprava
« Odgovori #53 : 30. Siječanj, 2015., 10:48 »
Ja sam neki dan probao i obrisao nakon sat vremena. Dovoljno je pročitati recenzije na steamu.

*

ddoxy

  • **
  • 203
Odg: World of Tanks - općenita rasprava
« Odgovori #54 : 07. Veljača, 2015., 22:15 »
Bilo je i vrijeme zaraditi Mastery badge na M46 Pattonu!!

https://www.youtube.com/watch?v=MYixAn3qfMY

*

StreetFigter88

  • **
  • 409
  • Neki n00b mi je ukrao prethodni avatar :(
Odg: World of Tanks - općenita rasprava
« Odgovori #55 : 07. Veljača, 2015., 22:52 »
Ima li neko mozda neki savet za n00ba, instaliram odigram 10 partija i 10 izgubim (sa svojim timom), ja sam kriv, krenemo mi nekakvu formaciju i ja na čelu i protivnik se nije baš najbolje kamuflirao, ipak ga nisam video i onda počne da me puca, dok se u mom timu zabavljaju tim skrivenim, dođu nam njegovi drugovi iz tima sa leđa i kakav je to bio FAIL.Inače igram Nemačke/Njemačke tenkove.
Skrilex je Mocart 21. veka !!!!

*

ddoxy

  • **
  • 203
Odg: World of Tanks - općenita rasprava
« Odgovori #56 : 08. Veljača, 2015., 12:34 »
Baci oko na youtube, pogledaj kako igraju MightyJingles i Quickybaby. Odlični igrači i streameri, poslušaj koji njihov savjet i gg.

Odg: World of Tanks - općenita rasprava
« Odgovori #57 : 08. Veljača, 2015., 15:07 »
Ja vec dosta dugo igram.Ne mozes WoT tako lako nauciti igrat.Pocet ces kuzit neke stvari s jedno 5k bitki.Dok naucis mape ovo ono,di koji tenk,kako šta,di se probije itd.Sve to s vremenom dolazi.

*

StreetFigter88

  • **
  • 409
  • Neki n00b mi je ukrao prethodni avatar :(
Odg: World of Tanks - općenita rasprava
« Odgovori #58 : 08. Veljača, 2015., 15:21 »
 ddoxy
Lepo malo sam proguglao i pogledao i odigrao sam još 10 partija i pobedio u 3, sasvim dovoljno za početak.
Skrilex je Mocart 21. veka !!!!

Odg: World of Tanks - općenita rasprava
« Odgovori #59 : 08. Veljača, 2015., 15:23 »
ddoxy
Lepo malo sam proguglao i pogledao i odigrao sam još 10 partija i pobedio u 3, sasvim dovoljno za početak.
Mozes mi reci svoj nick na wotu?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9