HCL.HR

XBox One S - utisci

  • 0 Odgovora
  • 18689 Hitova
*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
XBox One S - utisci
« : 19. Studeni, 2016., 16:41 »
Za one koji eventualno razmišljaju o kupovini ove konzole ili zamjeni "starog" XBox One evo mojih par utisaka.

1. Izgled je za 10 i ne može se porediti sa starom verzijom XBox One. Najviše mi se dopada što je konzola daleko manja, više nema one piano plastike koja je preosjetljiva i maknuta je cigla od adaptera. Ja sam ga uzeo u standardnoj bijeloj boji i stvarno je vizuelno prelijep.
2. džojstik je definitivno još unaprijeđen, bolje leži u ruci, i opći dojam je da je malo robustniji i čvršći od prethodnika.
3. 4K i HDR podrška kao i ugrađeni Blu-ray player su odlične stavke, još jedan plus.
4. u pakovanju ne dolazi standardni XBox headset, valjda zato što je stavljen obični ulaz za slušalice/mikrofon na džojstik
5. ostalo je sve isto, XBox k'o XBox sjajna konzola  :D Isplati ga se uzeti za sljedeće 2 godine i onda vjerovatno i cijena Scorpia bude prihvatljiva, a do tada imati ulaz na mala vrata za 4k.

Ja sam ga dobio stvarno jeftino, 299 € (+10€ vozaču busa :) ) za bundle u kojem sam dobio: S konzolu 500 GB + 3 igre: BF1, COD:IW i GTA V + 1 mjesec EA Access + 14 dana XBox live.

« Zadnja izmjena: 19. Studeni, 2016., 17:28 bhlazio »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9