HCL.HR

Battlefield: Bad Company

  • 22 Odgovora
  • 7566 Hitova
*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Re: Battlefield: Bad Company
« Odgovori #15 : 13. Kolovoz, 2008., 21:41 »
Nemoj kvotat postove iza sebe. Nepotrebno je :(

Ćemu konstantno izdrkavanje na to da su FPSovi najprodavaniji na konzolama? Jebiga, masovno se štancaju i uvelike se hajpaju, ljudi kupuju, ništa čudno. Naravno da konzolaški gameri ne smatraju tako nešto, inače ne bi ni igrali FPSove na konzoli, jel.

"FPS je sasvim igriv na konzolama" smo konstantirali u proteklih 5 do 6 postova. Osobno ne smatram da je smiješan ili neozbiljan, kao ni ti, ali još uvijek podosta ljudi (naravno, najvećim dijelom gameri koji uopće nisu ni probali igrati jedan FPS na nekoj next gen konzoli) jednostavno ne smatra igranje jednog FPSa na konzoli ozbiljnim, ili jasnije, ne smatra da se može mjeriti s PCem.

Re: Battlefield: Bad Company
« Odgovori #16 : 13. Kolovoz, 2008., 22:10 »
Neprestano spominjem takvu cinjenicu jer je ironicno da FPS koje prije nekoliko godina nije bilo na konzoli,koji su desetljecima bile usko vezani za PC danas najprodavanije na konzolama. Ali kao sto si rekao malo smo otisli u off topic.

Ali imam 3 stvari, istina 2 su srodne samo PS3 verziji:
Ne radi komunikacija u igri. Komuniciranje radi samo u lobyu i to samo prvi put, kad se u njega vratite iz igre komunikacija vise nece raditi. U igri ako imate srice radit ce minutu nakon toga jednostavno se prekine, s obzirom na ipak takticku prirordu igre, ovo je ogroman bug. Ovo mislim nema na Xboxu.
Igra ima bug kod kojeg se nakon odredenom vrimena igra pocne zamrzavati nekoliko sekudni, svakih nekoliko sekudni. Ovo se uglavnom dogadja u mutliplayeru ali i singleplayeru, nakon ovog je potreban restart. Ovo bug takodjer mislim ne postoji na Xboxu.
I treca stvar, nema private matcheva nit nikakve podrske za klanove, kako na PS3 tako i na Xboxu.

*

Dodo

  • ****
  • 1698
Re: Battlefield: Bad Company
« Odgovori #17 : 14. Kolovoz, 2008., 20:26 »
Vau, fpsovi na konzoloma se mogu igrat s joypadom i čak je okej. Vau. E. Otkriće. Nisam probo. Pričaj mi...

Re: Battlefield: Bad Company
« Odgovori #18 : 14. Kolovoz, 2008., 22:28 »
Vau, fpsovi na konzoloma se mogu igrat s joypadom i čak je okej. Vau. E. Otkriće. Nisam probo. Pričaj mi...
Bistar momak, mama i tata su sritni jer imaju tako posebno dijete.

Pljesak jer si falio poantu, zakljucak ili sto vece ne.  :chair:

Re: Battlefield: Bad Company
« Odgovori #19 : 15. Kolovoz, 2008., 17:23 »
Gle, ta rečenica je bila namijenjena više za online igranje nego išta drugo.

Dakako da se svi FPS-ovi mogu ugodno preći i na kontroleru (iako je i to prilično daleko od tipkovnice i miša), ali multiplayer je nešto sasvim drugačije. S tim se valjda možeš složiti.
Uostalom, ta rečenica JE činjenica, ali ne znači da sam ja jedan od tih.  \:D/

*

Pičkica

  • ****
  • 1765
  • Prince`Charming
Re: Battlefield: Bad Company
« Odgovori #20 : 18. Kolovoz, 2008., 15:33 »
Wiimote. Ugodno i precizno.  ;)
JA SAM TOLKO PAMETAN DA VI TO NEMORETE UOPĆE SKUŽIT KOLKA  JE TO PAMET

Kako mu je pimpek letio na sve strane, straaaaaaaaaaaašno...

s h u m a . o r g  :approve

Re: Battlefield: Bad Company
« Odgovori #21 : 19. Kolovoz, 2008., 12:24 »
Gle, ta rečenica je bila namijenjena više za online igranje nego išta drugo.

Dakako da se svi FPS-ovi mogu ugodno preći i na kontroleru (iako je i to prilično daleko od tipkovnice i miša), ali multiplayer je nešto sasvim drugačije. S tim se valjda možeš složiti.
Uostalom, ta rečenica JE činjenica, ali ne znači da sam ja jedan od tih.  \:D/
Ako mislis kompetivan klanski multiplayer, onda trenutacno PC sisa konzole, na konzolama takav gaming je jos u povojima, doduse sam online mutlipayer na konzolama jos jos mladahno djete, pa ima vremena. Ali ako cemo o nekakvom casual mutliplayeru, brojke igraca sve govore, 770 000 je u posljedna 24 sata igralo Halo 3, ako se ne varam tu brojku ni CS u svojim naludim danima nije moga ni pomirisati. CoD4 ima slicne brojke.
Doduse brojke na PC je tesko izracunati, za razliku od onih na konzolama koje se mogu tocno u igraca izracunati.

FPS na konzolama su, kako se kaze, danas serious business, sa veeelikim parama.

Oh, i Wiimote, probao sam na njemu igrati, Call Of duty mislim, ne sjecam se, igranje sa kontrolerom mi je puno ugodnije nego igranje sa njime.

Re: Battlefield: Bad Company
« Odgovori #22 : 19. Kolovoz, 2008., 12:43 »
Ne kažem da nije veliki bussiness.
Ja sam govorio o ozbiljnom online igranju.

Uostalom, kao što sam rekao - to što sam napisao ne znači da sam jedan od tih.  :wildboy:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9