HCL.HR

Fable 2

  • 67 Odgovora
  • 16072 Hitova
*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: Fable 2
« Odgovori #45 : 21. Listopad, 2008., 16:14 »
Puno sreće. :(
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

Lewka

  • ******
  • 5424
  • Lijep, interesantan
    • Kristen Miller Online :D
Re: Fable 2
« Odgovori #46 : 21. Listopad, 2008., 16:25 »
Hvala, al izgleda ništa od ovoga :( Ne mogu ništa u vezi combata, neprijatelji me uopće ne doživljavaju, ko da me nema :(
Хрватска саjбер лига за победу!


s h u m a . o r g  :approve

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Re: Fable 2
« Odgovori #47 : 21. Listopad, 2008., 19:29 »
Čujem da i pas može jebat.  :ementaler:

*

Marcus

  • *
  • 125
  • Isus
Re: Fable 2
« Odgovori #48 : 23. Listopad, 2008., 19:20 »
mater mu jebem, kežualno trčkaram okolo, prođem kraj nekog lika koji nudi quest, nije me bilo briga za njega uopće i iza njega silver key, i naravno pokupim ga i neki bug ili kurac, ovaj nestane i sad mi lik samo hoda sporo, ne mogu nigdje fast travelat, ostalo onako kao da još slušam dijalog za kvest :(
Ja imam sličan problem. :wildboy:
Aktivirao sam neki quest kod nekog duha, riješio ga i vratio se tom duhu da mi da novce i da završim quest, a on ništa. Sporo hodam, ne mogu izvaditi ni mač ni pušku i ne mogu fast travelat, niš ne mogu. :(

*

Lewka

  • ******
  • 5424
  • Lijep, interesantan
    • Kristen Miller Online :D
Re: Fable 2
« Odgovori #49 : 23. Listopad, 2008., 19:26 »
Isti problem imamo prijatelju :(

Odustao sam na kratko od igre, nedamise sve iz početka odmah, malo ću pričekat pa krenut sa evil likom, da se iživim na svima zbog ovog očajnog buga :kingmortal:
Хрватска саjбер лига за победу!


s h u m a . o r g  :approve

*

Marcus

  • *
  • 125
  • Isus
Re: Fable 2
« Odgovori #50 : 23. Listopad, 2008., 21:10 »
Ne znam koliko ti se to isplati kmico. :wildboy:
Čitao sam da bi neki gradovi mogli postati puni kriminalaca i kurva ako napraviš pokolj ili budeš zao. A to znači da nema questova, kuća ni trgovina. Pa ti igraj opako. :ementaler:
« Zadnja izmjena: 23. Listopad, 2008., 21:13 Marcus »

*

Lewka

  • ******
  • 5424
  • Lijep, interesantan
    • Kristen Miller Online :D
Re: Fable 2
« Odgovori #51 : 23. Listopad, 2008., 21:14 »
Na početku igre, ako se nalozi oni daju banditu umjesto šerifu, grad se pretvori u to šta si naveo jel :ementaler: To za kvestove i dućane neznam, bilo bi malo glupo da sve nestane, zar ne? neke alternative bi trebale postojat :wildboy: ma jebe me se uostalom, samo ću klat sve GRRR ROAR LOL

enivej, jel uopće postoji kakav kul armor u igri? :kingmortal: mislim, znam da armor pojntsi kao ne postoje i nije važno što nosiš, al jesmo li osuđeni na gay obleku uvijek ili ima nečeg jebenog onak? :geek:
Хрватска саjбер лига за победу!


s h u m a . o r g  :approve

*

Điz

  • *****
  • 2370
  • On je svugdje
Re: Fable 2
« Odgovori #52 : 23. Listopad, 2008., 22:03 »
Pa ono,po settingu igre rekao bih ne.Mada,mislim da su tad postojali armori kao takvi,ali samo za torzo i glavu.

http://i44.photobucket.com/albums/f23/terez93/SwissGuardClseupRZ.jpg

nešto u ovom stilu :(
Hej, daj vagine mala
Ne ovo nije šala ;D
Skidaj gaće droljo
Ti znaš da ja nisam šoljo ;D
Moj penis će te poderati
Toliko se nisi trebala dotjerati
Ostavit ću te svu u šoku
Bit će kao da si uzela koku ;D
Samo to bijelo na nosu neće biti droga
Već muško mlijeko penisa moga;D

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: Fable 2
« Odgovori #53 : 24. Listopad, 2008., 12:01 »
Taj bug di vam je otišlo u penis sve, jel to onaj quest di vas lik pita da zavedete onu đevojku i date joj poruku, il neki drugi?
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

Marcus

  • *
  • 125
  • Isus
Re: Fable 2
« Odgovori #54 : 24. Listopad, 2008., 12:04 »
Da taj. :wildboy:
Al nema veze. Često sejvam pa nema problema.
Nego, zašto cijene u nekim trgovinama jako rastu? Htio si nešto kupit, kad ono, odjednom se cijene povečale za 50%. :wildboy:
« Zadnja izmjena: 24. Listopad, 2008., 12:08 Marcus »

*

Lewka

  • ******
  • 5424
  • Lijep, interesantan
    • Kristen Miller Online :D
Re: Fable 2
« Odgovori #55 : 24. Listopad, 2008., 12:12 »
Taj bug di vam je otišlo u penis sve, jel to onaj quest di vas lik pita da zavedete onu đevojku i date joj poruku, il neki drugi?

meni je na groblju onome bilo, ja mislim da ima veze sa slave rescue questom, neki bandit ako se dobro sjećam, samo sam protrčao jel i eto ga :(

i kako uopće funkcionira saveanje? mislim, jel ima više slotova? jer ja sam se uglavnom na autosave oslanjao i manual kad bi gasio igru
Хрватска саjбер лига за победу!


s h u m a . o r g  :approve

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: Fable 2
« Odgovori #56 : 24. Listopad, 2008., 12:26 »
Nisam imao nikakvih problema s tim scenama. Općenito do sada nisam imao nikakvih problema sa igrom. Tu i tamo maleni pad frame ratea ali ništa takvo. A što se tiče sejvanja, igra automatski sejva nakon što završite s nekim poslom, završite quest etc. Izgleda da se sve sejva na jedan slot s obzirom da ne iskače nikakav prozorčić tijekom sejvanja. Jedino sejva na drugi slot ako igrate igru s još jednim profilom. A ono, uvik je pametnije manualno sejvati tu i tamo. Nećete umret za tih 3-4 sekunde koliko traje sejvanje.
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

Marcus

  • *
  • 125
  • Isus
Re: Fable 2
« Odgovori #57 : 24. Listopad, 2008., 18:14 »
Ostario, udebljao se, došla jesen. :ementaler:
Jel se godišnja doba izmjenjuju neovisno o questovima? Jel ima negdje u igri frizer i kako da se riješim ožiljka? :wildboy:
Lewka, dobiš jedan kul armor kad pobjegneš s jednog otoka, tj. kad ostariš. :ementaler:

*

Marcus

  • *
  • 125
  • Isus
Re: Fable 2
« Odgovori #58 : 25. Listopad, 2008., 19:32 »
Prešao igru. :mrgreen:
Premali je svijet jebemu. Rekli su da će svijet biti 10 puta veći od prvog nastavka. :geek:

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: Fable 2
« Odgovori #59 : 07. Studeni, 2008., 12:10 »
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9