HCL.HR

Muke oko Xbox360 4GB

  • 18 Odgovora
  • 5191 Hitova
Muke oko Xbox360 4GB
« : 24. Prosinac, 2011., 12:37 »
Pozdrav! Novi sam na forumu, i zanimaju me neka pitanja koja me muče u vezi mog x360.. Znači imam 360 od 4GB, al nisam znao da su od 4, iskoristiva možda samo 3GB. Dakle zbog toga ja neke igre ne mogu instalirat na konzolu, a najviše me muči Battlefield 3, koji sadrži i HD Texture pack koji moram instalirat, ali na konzoli nema mjesta. Malo sam guglao, i razmišljo o tome da si kupim taj neki stick za više memorije, ali ekipa kaže da igra i texture moraju biti instalirani baš na hard disc ugrađen u konzoli, jer da 360 inače ne prepoznaje, tj ne povezuje taj texture pack sa samom igrom.. Znači, moja jedina opcija [ npr za normalno igranje BF3 ] bi bila kupnja potpuno novog Xboxa od 250GB? Svaka pomoć i savjet su dobrodošli, puno bi mi pomogli :)

Odg: Muke oko Xbox360 4GB
« Odgovori #1 : 24. Prosinac, 2011., 12:54 »
Znači, moja jedina opcija [ npr za normalno igranje BF3 ] bi bila kupnja potpuno novog Xboxa od 250GB? Svaka pomoć i savjet su dobrodošli, puno bi mi pomogli :)
Naravno da ne :wildboy:

Samo kupiš HDD za slim od 250 giga i to je to. Ili možeš koristit bilo koji USB do 16 GB pa na njega instalirat. Sva sreća pa nema FAQ: Xbox 360 tema i sva sreća pa nisam i na to odgovorio. Bravo ja.
Ako me budeš pitao kako koristit USB kao HDD - neću ti odgovorit.
Pratite službeni F1 portal za Hrvatsku - GP1

Odg: Muke oko Xbox360 4GB
« Odgovori #2 : 24. Prosinac, 2011., 13:19 »
Hehe, ma novi sam tu a ima tih tema o xboxu pa sam išo jednostavnijim putem :) I znači običan stick od 16GB kojeg kupim u trgovini će riješit problem? Samo ga ukopčam i to je to? Jer sam čito po tim forumima da npr instalacija BF3 i njegovih textura trebaju biti baš na hard disku koji je ugrađen u konzolu kada ga kupiš u trgovini.. I da kada stavljaš druge hardove dodatno, ili stick, da ne povezuje te texture s konzolom.. To me zanimalo :)

Odg: Muke oko Xbox360 4GB
« Odgovori #3 : 24. Prosinac, 2011., 13:52 »
I još nešto.. Kada bih sad naručio hard disc od 250gb, onda ga ja samo uštekam u USB port ili ga moram dat ugradit?

Odg: Muke oko Xbox360 4GB
« Odgovori #4 : 24. Prosinac, 2011., 13:55 »
I znači običan stick od 16GB kojeg kupim u trgovini će riješit problem? Samo ga ukopčam i to je to? Jer sam čito po tim forumima da npr instalacija BF3 i njegovih textura trebaju biti baš na hard disku koji je ugrađen u konzolu kada ga kupiš u trgovini.. I da kada stavljaš druge hardove dodatno, ili stick, da ne povezuje te texture s konzolom.. To me zanimalo :)
Prvo je da. A za drugo pitanje sam objasnio već u jednoj temi na forumu. Neću više.

Jer sam čito po tim forumima da npr instalacija BF3 i njegovih textura trebaju biti baš na hard disku koji je ugrađen u konzolu kada ga kupiš u trgovini.. I da kada stavljaš druge hardove dodatno, ili stick, da ne povezuje te texture s konzolom.. To me zanimalo :)
Sumnjam da je to istina.

I još nešto.. Kada bih sad naručio hard disc od 250gb, onda ga ja samo uštekam u USB port ili ga moram dat ugradit?
Imaš posebno mjesto u Xboxu gdje se stavlja HDD. Ako ne znaš gdje je to mjesto, imaš jutub i tamo si traži.
Pratite službeni F1 portal za Hrvatsku - GP1

Odg: Muke oko Xbox360 4GB
« Odgovori #5 : 24. Prosinac, 2011., 14:03 »
Znači najbolja opcija je Ps3 xD :) Hvala puno na odgovorima :)

Odg: Muke oko Xbox360 4GB
« Odgovori #6 : 24. Prosinac, 2011., 16:43 »
Naravno da je! Pošto HDD od 250 giga (ili USB od 16 giga) košta kao PS3, naravno da je bolje uzeti PS3! Bravo!

 :wildboy:



edit;
isuse i bože, prodat ćeš Xbox jer ne možeš INSTALIRAT TEKSTURE ZATO ŠTO ONE MORAJU BITI POVEZANE SA KONZOLOM. kriste koja gomila gluposti. žao mi je što sam trošio vrijeme odgovarajući.
« Zadnja izmjena: 24. Prosinac, 2011., 16:47 Đođo_Mođo »
Pratite službeni F1 portal za Hrvatsku - GP1

Odg: Muke oko Xbox360 4GB
« Odgovori #7 : 24. Prosinac, 2011., 17:54 »
Pa da, svatko ima svoje gušte, znaš kako se kaže, svakom svoje.. Meni ps3 očito više odgovara po nekim stvarima, nego xbox, iako su obe konzole vrhunske.. I nisam balavac da se sad svađam koja je konzola bolja, jer jednostavno svatko ima svoj gušt.. I pazi lika, jesi se ti iznerviro možda? Haha.. Pa kada netko lijepo i pristojno pita za pomoć [ jer neki rade i izlaze, ne stoje stalno pred ekranom pa se i ne kuže u neke stvari tako "profesionalno" ko možda vaše veličanstvo ] onda ako si spreman tu pomoć i ponudit, budi isto tako spreman da odgovoriš na određen niz pitanja čiji odgovori te ljude i zanimaju, zbog čega i traže pomoć. Ako na to nisi spreman pristojno odgovorit i dat savjet nego upadat sa svojim živčanim komentarima, onda tu pomoć nemoj ni nudit, jer će već naić netko normalan. Svejedno cijenim odgovore koji su mi pomogli, pa hvala svejedno, pozdrav..

Odg: Muke oko Xbox360 4GB
« Odgovori #8 : 24. Prosinac, 2011., 18:41 »
Kralju, jesi ti mentalno zaostao?

Dođeš s glupavim pitanjima i onda kad ti netko triput odgovori, suptilno ga vrijeđaš jer kao HEH TI IMAŠ ŽIVOT TI JEBEŠ.  ;)
Asu.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Muke oko Xbox360 4GB
« Odgovori #9 : 24. Prosinac, 2011., 19:00 »
 :hihi:

Neće ti naić nitko normalniji od Đođota Mođota nažalost.

Radiš i izlaziš.  :hiha:

Šta će ti onda BF3 iss  :fpalm:

Ne laži.


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Muke oko Xbox360 4GB
« Odgovori #10 : 24. Prosinac, 2011., 20:09 »
Prvo, dođeš ovdje i pitaš za kupnju novog Xboxa sa više memorije. Ja ti jasno kažem da to nije potrebno, već je moguće igrati ''puni'' BF 3 na puno jeftiniji način.

Drugo, ispituješ za USB kao memoriju unatoč tome što sam ja to savršeno jasno objasnio u FAQ: Xbox360 temi.

Treće, po nekoj tvojoj logici ti zaključuješ da je najbolje da si ti kupiš PS3. Pa kupi onda debilu. Šta si kupovao uopće Xbox i postavljao pitanja ovdje? :fpalm:

Četvrto, vrijeđaš.
Pratite službeni F1 portal za Hrvatsku - GP1

Odg: Muke oko Xbox360 4GB
« Odgovori #11 : 24. Prosinac, 2011., 20:18 »
A bozeee haha xD Ja ne vidim triput postavljeno isto pitanje.. I oćete reć da ljudi koji rade ne igraju? xDDD Kada netko ne kuži nešto, onda je logično da će taj netko potražit prvo pomoć i savjet na ovakvom mjestu.. Mislite da se svi ljudi na ovom svijetu kuže u konzole? Pa ja ne.. Da sam tia instaliranja i zajebavanja oko hard discova nebi ni kupovo konzolu, za te stvari postoji PC.. A ps3 lijepo uzmeš, ubaciš igru i igraš :) Svakom svoje..   

Odg: Muke oko Xbox360 4GB
« Odgovori #12 : 24. Prosinac, 2011., 20:22 »
I pogledaj si onu zadnju poruku pa razmisli ko je bahat :) iBok ekipa, i Sretan Božić :)

Odg: Muke oko Xbox360 4GB
« Odgovori #13 : 24. Prosinac, 2011., 20:24 »
Osim što i na PS3 instaliraš igre na hard disk pozzzzzzzzzzzzzz

*

Deyo22

  • **
  • 485
Odg: Muke oko Xbox360 4GB
« Odgovori #14 : 25. Prosinac, 2011., 13:31 »
:hihi:

Neće ti naić nitko normalniji od Đođota Mođota nažalost.

Radiš i izlaziš.  :hiha:

Šta će ti onda BF3 iss  :fpalm:

Ne laži.
:hihi: :hihi: :thumbs:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9