HCL.HR

Na koji način se dobije ban?

  • 21 Odgovora
  • 4375 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Na koji način se dobije ban?
« Odgovori #15 : 11. Ožujak, 2012., 22:59 »
Evo kolega zna više. Samo bi odgovorio na prvo pitanje/odgovor. Nije li moguće da mu flegaju to što ima piratski sadržaj na HDD-u.

Odg: Na koji način se dobije ban?
« Odgovori #16 : 11. Ožujak, 2012., 23:53 »
Lt 3.0 je napravljen za sigurno igranje preko livea, ali predhodno igru moras patchovati. Ukoliko je u pitanju XBG2(igra koja je teska oko 7.5GB) nju samo patchujes i przis i lt3 ti pravi beckup u konzoli koji prepoznaje igru kao original, a ako je u pitanju XBG3(igra koja je teska oko 8.7GB) onda je moras prziti posebnim przacem koji ce na CD od 8.5GB snimiti 0.2GB viska sadrzaja i instalacijom na HDD neces dobiti ban, jer ce je prepoznati kao sasvim normalnu igru. Bez posebnog przaca igru snimis 97% tj ne snimis onih 0.2GB i instalacijom na hdd konzola prepoznaje da fali dio cda i povecava ti se mogucnost flaga.

ukoliko sam iznio neke podatke koji nisu primjereni za ovaj forum molm vas da izbrisete ovaj komentar ili taj dio komentara koji nije dozvoljen.

Odg: Na koji način se dobije ban?
« Odgovori #17 : 12. Ožujak, 2012., 15:30 »
Mogu se igrati pirati online, ali treba ti LT 3.0, posebna Lite-On prža i jedan programčić. Naravno uvijek postoji nekakva mogućnost bannanja...
When I get sad, I stop being sad, and be awesome instead... True story !

Odg: Na koji način se dobije ban?
« Odgovori #18 : 12. Ožujak, 2012., 20:16 »
Nabavio sam si lite-on iHAS24B pržilicu koja prži na način da ostavlja taj ekstra prostor na dvdu, i to patcham abgx360 programom. si na to dvoje mislio Bazinga?

Odg: Na koji način se dobije ban?
« Odgovori #19 : 12. Ožujak, 2012., 22:34 »
Da jesam vjerovatno će ti sad radit online, ali nitko ti to ne garantira 100%. Imaj to na umu, da riskiraš. Ako ti se slučajno updatea dashboard nemoj više igrati online niti se spajati na live nego čekaj da vidiš što će reći određeni ljudi jeli sigurno igrati online ili moraš čekati novi firmware, iako su rekli za ovaj da je zadnji.
When I get sad, I stop being sad, and be awesome instead... True story !

Odg: Na koji način se dobije ban?
« Odgovori #20 : 12. Ožujak, 2012., 22:36 »
Poanta cijele priče je da meni ne treba online igranje. Za to uvijek imam original. Ali kada igram ''backup''(jelte) u offline modu, da ne budem bannan :)

Odg: Na koji način se dobije ban?
« Odgovori #21 : 13. Ožujak, 2012., 15:46 »
Pa nebi trebao imati nikakvih problema....
When I get sad, I stop being sad, and be awesome instead... True story !

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9