HCL.HR

NBA 2k8 (x360)

  • 5 Odgovora
  • 2527 Hitova
NBA 2k8 (x360)
« : 19. Veljača, 2008., 23:07 »
OT:pozz ljudi , ja sam ovdje novi pozdravljam vas sve i nadam se da cemo se dobro slagati

e a sada da vas pitam nes u vezi NBA 2k8

Jel ko igrao tu igru na x360 ?

Dal si mozete sami slagat taktike?

ako ste igrali , kako vam se svidio gameplay > zelim cut iz prve ruke( grafika bez premca ebenica:D)

Gledo sam po youtubu i igra mi se svidjela , dolazi mi danas sutra preksutra x360

pa .. dal se isplati uzet

Hvala!

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: NBA 2k8 (x360)
« Odgovori #1 : 20. Veljača, 2008., 12:13 »
Pozz Jertinho, dobrodošao na forum...  :piva:

Vjerojatno misliš na 2K-ovu košarku ili je slučajnost da si napisao 2k8? :ementaler:

Eto ja sam igrao samo PS2 veziju igre i mogu ti reć da mi je bila predobra, pogotvo zato jer obožavam košarku, a ovdje je bio potpuno drugačiji pristup od onoga što sam navikao gledati u Electronic Artsovom NBA live serijalu, koji mi je postao monoton. Pretpostavljam da xbox 360 verzija može jedino biti još bolja.

Ixy je recenzirao Nba Live 2008 za Xbox 360 i čini se da je igra isto jako dobra, pa možda da razmisliš o kupnji i ove igre:
http://www.hcl.hr/recenzije.php?TekstID=187&select=20




Re: NBA 2k8 (x360)
« Odgovori #2 : 20. Veljača, 2008., 14:40 »
Pozz Jertinho, dobrodošao na forum...  :piva:

Hvala
Vjerojatno misliš na 2K-ovu košarku ili je slučajnost da si napisao 2k8? :ementaler:

Eto ja sam igrao samo PS2 veziju igre i mogu ti reć da mi je bila predobra, pogotvo zato jer obožavam košarku, a ovdje je bio potpuno drugačiji pristup od onoga što sam navikao gledati u Electronic Artsovom NBA live serijalu, koji mi je postao monoton. Pretpostavljam da xbox 360 verzija može jedino biti još bolja.

Ixy je recenzirao Nba Live 2008 za Xbox 360 i čini se da je igra isto jako dobra, pa možda da razmisliš o kupnji i ove igre:
http://www.hcl.hr/recenzije.php?TekstID=187&select=20
Hvala!




Pa NBA 2K8 tako se igra zove :D http://www.gamespot.com/xbox360/sports/nba2k8/index.html?tag=result;title;0

ok , budem procital recenziju pa cu vidjet

cul sam da je NBA 2k8 bolji od LIvea na x360 :D

tak da cu vidjet


*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: NBA 2k8 (x360)
« Odgovori #3 : 20. Veljača, 2008., 17:11 »
Da, ma znam da se igra zove 2k8, al neki nisu ni upućeni da ta verzija uopće postoji pa NBA Live 08 mješaju sa 2k8 misleći da su to dva ista naslova. Vidim da ti nisi jedan od tih  :ementaler:

Po Gamerankingsu prosjek recenzija je malo bolji za 2k8 nego za Live 08, pa ti prema tome i ja preporučam da si nabaviš 2k8.  :piva:


Re: NBA 2k8 (x360)
« Odgovori #4 : 20. Veljača, 2008., 17:49 »
Live sam igrao cijelu igru, dok sam 2k8 igrao samo demo.

A i nisam primijetio neku razliku baš u kvaliteti... Live mi se čak malo više svidio.

Re: NBA 2k8 (x360)
« Odgovori #5 : 20. Veljača, 2008., 18:46 »
Live sam igrao cijelu igru, dok sam 2k8 igrao samo demo.

A i nisam primijetio neku razliku baš u kvaliteti... Live mi se čak malo više svidio.

Ok hvala vam obojici

e Ixy, jel se u nba 08 live , moze slagat taktike napada kako ti oces? mislim npr kako je ono , Isolation (blokiranje protivnickog igraca da playmaker moze proc) , ... nadam se da znas na sta mislim

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9