HCL.HR

Problem sa gamepadom

  • 6 Odgovora
  • 2498 Hitova
Problem sa gamepadom
« : 27. Siječanj, 2009., 16:49 »
Pozdrav svima,eo imam malih problema sa gamepadom pa me zanima što mu je.

Znači ovako, drugi gamepad je kupljen u Sophos Labu i moj ga xbox360 može prepoznati ali svakih skoro 15 min piše da se reconecta,pa me zanima u čem je problem,jer znam da ovaj prvi gamepad je u redu i da sa njime nemam nikakvih problema, baterije su u redu nedavno sam ih mjenjao...


help

Re: Problem sa gamepadom
« Odgovori #1 : 27. Siječanj, 2009., 22:39 »
dali ti netko od prijatelja ima xbox360 da možeš taj kontrolel na njemu probati?
dali si pokušao updatati xbox360?

Re: Problem sa gamepadom
« Odgovori #2 : 28. Siječanj, 2009., 08:56 »
dali ti netko od prijatelja ima xbox360 da možeš taj kontrolel na njemu probati?
dali si pokušao updatati xbox360?

od prijatelja nema nitko x360,nisam pokuso updatati x360..

Re: Problem sa gamepadom
« Odgovori #3 : 28. Siječanj, 2009., 12:01 »
dali ti netko od prijatelja ima xbox360 da možeš taj kontrolel na njemu probati?
dali si pokušao updatati xbox360?

od prijatelja nema nitko x360,nisam pokuso updatati x360..

Pokušaj updatati xbox360 pa onda pokušati dali je problem isti a najbolje bi ti bilo da pokušaš svoj kontrolel spojiti na neki drugi xbox ta vidiš dali radi.
Raspitaj se malo vjerovatno ima neka igraonica u tvome gradu pa odi do njih i zamoli ih da probaš samo svoj kontrolel.

Re: Problem sa gamepadom
« Odgovori #4 : 29. Siječanj, 2009., 13:05 »
nešto te jebe sa baterijama.....
Stavi u njega neke jače baterije pa probaj, moj isto t radi kada su baterije prazne.....
ali napunim baterije i sve ok
Dođite, okrijepite duh i tijelo glasovitim tramincem, kušajte graševinu, chardonnay, rajnski rizling, bijeli pinot, frankovku i druga vina iločkih vinara

Re: Problem sa gamepadom
« Odgovori #5 : 16. Veljača, 2009., 14:38 »
TeeJay mislim da si upravu, nešto slično mi se dešavalo sa prvim gamepadom pa sam promjenio baterije i sve je bilo u redu...tako ću to napravit i na drugim gamepadom..valjda će sve bit ok...hvala na pomoći...

Re: Problem sa gamepadom
« Odgovori #6 : 17. Veljača, 2009., 09:47 »
nema na cemu, uvijek spreman pomoci kad to mogu i znam!  :piva:
Dođite, okrijepite duh i tijelo glasovitim tramincem, kušajte graševinu, chardonnay, rajnski rizling, bijeli pinot, frankovku i druga vina iločkih vinara

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9