HCL.HR

X360 modifikacija

  • 33 Odgovora
  • 21202 Hitova
Odg: X360 modifikacija
« Odgovori #30 : 10. Lipanj, 2013., 12:55 »
U mom slucaju imao sam modanu konzolu,kada sam se spojio na live automatski se updejtala i to je maknulo modifikaciju,prakticki sad imam konzolu kakva je bila i prije modifikacije i nisam banan.:D

Odg: X360 modifikacija
« Odgovori #31 : 10. Lipanj, 2013., 14:35 »
Pa to da će ti se modifikacija poništiti sa spajanjem na Live se podrazumijeva jer da bio se spajao na Live, moraš imati najnoviji update (koji dolazi pri spajanju), a svaki "glavniji" update poništava modifikaciju. No to se vrlo lako riješi ponovnim modificiranjem. Ali gle, i da se ne spajaš na Live, pri modificiranju se mora preko USB-a ili nečeg stavit update da bi se najnovija modifikacija uopće omogućila (Trenutno je to LT+ 3.0). E sad, ako ti modificiraš konzolu prije spajanja na Live - update ti je već gore i neće ti se poništavati ništa.
« Zadnja izmjena: 10. Lipanj, 2013., 14:37 RoboWarrior »
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: X360 modifikacija
« Odgovori #32 : 10. Lipanj, 2013., 15:34 »
Jel vama jasno da je razgovor o piratluku zabranjen pravilima foruma?

Odg: X360 modifikacija
« Odgovori #33 : 10. Lipanj, 2013., 15:52 »
To nije piratluk ako posjeduješ originalnu kopiju igre i sam si izradiš backup kopiju. I nećemo više. Ako baš tolko smeta, tema pod ključ.
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9