HCL.HR

Pomoc oko kupnje konzole xbox 360

  • 4 Odgovora
  • 3705 Hitova
Pomoc oko kupnje konzole xbox 360
« : 22. Srpanj, 2015., 13:40 »
pozzz , odlucio sam sebi uzeti xbox 360 , s obzirom da od malena ganjam samo playstation konzole u xbox nisam mnogo upucen .....Uglavnom na sta moram obratiti paznju pri kupovini xbox 360 , da li i oni imaju hard disk , cuo sam da imaju onaj rlod , da li to svi xbox 360 imaju ili samo neki i da li postoji kakav nacin da se izbjegne
« Zadnja izmjena: 22. Srpanj, 2015., 14:33 Grampogram »

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Xbox 360
« Odgovori #1 : 22. Srpanj, 2015., 13:52 »
Nemam puno iskustva sa X360, ali mogu ti reći neke osnove. Naravno, postoje razne verzije Xboxa 360, s određenim kapacitetima hard diska. Vidi što se nudi u lokalnim trgovinama ovih dana pa vidi koji ti najbolje paše. Za RLOD se više ne bi trebao brinuti, to je nešto što je uglavnom bilo vezano za prve serije konzola - ove novije koje ćeš danas naći na tržištu takvih problema uglavnom nemaju.

Inače, kod otvaranja tema probaj u samom naslovu teme napisati naslov koji što bolje opisuje tvoje pitanje. Samo "xbox 360" u naslovu ne govori gotovo ništa o tome što zapravo želiš pitati - uostalom, cijeli ovaj podforum je namijenjen temama o Xboxu 360 :)

Odg: Xbox 360
« Odgovori #2 : 22. Srpanj, 2015., 14:32 »
Kupujem polovnu konzolu , nasao sam jednu jeftinu ali ne pise ni Hard disk ni ista slicno , da li postoji neki "IMEI" - za xbox pa da mi prodavac posalje pa da mogu provjeriti sve sto me zanima ..... i izvinjacam se zbog naslova

Odg: Pomoc oko kupnje konzole xbox 360
« Odgovori #3 : 26. Srpanj, 2015., 14:29 »
Itko ???? Dajte mi recite od kojeg datuma da trazim konzolu , odnosno od kada konzola nije podlozna rrod-u

*

Homecoming!

  • *
  • 75
  • CoD2 since 09'
Odg: Pomoc oko kupnje konzole xbox 360
« Odgovori #4 : 26. Srpanj, 2015., 22:31 »
Najbolje bi ti bilo uzet x360 E  model makar imo 4gb,lako kasnije kupis HDD 250gb
xbox360 E je bar kolko ja mislim najnoviji model xboxa 360
Bar na tom modelu nebi trebao imat problem sa RLOD
Ali naravno E model ima i lose strane

http://www.cnet.com/products/microsoft-xbox-360-e/

Akko kupujes polovni samo trazi isplativost u cijeni i da je sto manje koristen i star,ako te toliko brine taj RLOD
Life isn't a problem to be solved,but a reality to be

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9