HCL.HR

Xbox 360 najjeftiniji

  • 98 Odgovora
  • 25763 Hitova
*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: Xbox 360 najjeftiniji
« Odgovori #90 : 11. Listopad, 2008., 08:14 »
 :tired:

Ma u principu, da rezimiram. Najbolje bi bilo kad bi imali obe konzole, imali vremena za uživati u kvalitetnim igrama na obje. To bi poprilično umrtvilo ovakve predpubertetske rasprave. Eto, to.
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: Xbox 360 najjeftiniji
« Odgovori #91 : 11. Listopad, 2008., 12:45 »
Ma ono, možda spuste za 100-200 kn, u vrh glave ako nisu već.
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Re: Xbox 360 najjeftiniji
« Odgovori #92 : 11. Listopad, 2008., 13:19 »
To je ono, iskustvo iz prve ruke na kojem mogu slobodno zasnovati mišljenje. Zar ne? Ili ne mogu? :tired: PS3 je smeće i on sve kvari. Pwnzorr har har har! :tired:
Jebemu sve.
Ne fakat.
Jebemu sve.

 :tired: :tired:

Sad cemo se pretvarati da 360 nema problema sa kvalitetom. Il jos bolje, forsati da se sve konzole ionako kvare.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Re: Xbox 360 najjeftiniji
« Odgovori #93 : 11. Listopad, 2008., 13:27 »
A kao ne kvare se.

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: Xbox 360 najjeftiniji
« Odgovori #94 : 11. Listopad, 2008., 13:32 »
Jebemu sve.
Ne fakat.
Jebemu sve.

Da. :tired:
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Re: Xbox 360 najjeftiniji
« Odgovori #95 : 11. Listopad, 2008., 13:51 »
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: Xbox 360 najjeftiniji
« Odgovori #96 : 11. Listopad, 2008., 13:56 »
Jebemu, zar sam trebao napisati da sam sarkastičan u vezi onoga?

U svakom slučaju, kao što sam reko na prošloj strani. Box je isplativija investicija, u svakom pogledu. Ko se ne slaže, zna što će drugo kupiti i mašala.
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Re: Xbox 360 najjeftiniji
« Odgovori #97 : 11. Listopad, 2008., 14:17 »
pa ja se slažem s underom, jer kao xbox se kvari a ostalo ne
netko tko je kupio playstation 2 tam negdje 2001., do 2007. ih je sigurno promijenio 2-3, jer se to govno kvarilo ko ništa
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

Re: Xbox 360 najjeftiniji
« Odgovori #98 : 11. Listopad, 2008., 17:06 »
E to mi nikad nije bilo jasno.
Kupio sam PS2 negdje 2001. i još uvijek radi. Nisam niti jednom mijenjao laser niti je ikad bio na popravku. Jedino na ugradnji čipa.

Dobro, sad već malo slabije čita igre, al ono... ipak je konzola stara 7 godina.  :wildboy:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9