HCL.HR

XBOX 360 RROD - POMOC

  • 12 Odgovora
  • 5059 Hitova
XBOX 360 RROD - POMOC
« : 05. Kolovoz, 2012., 20:47 »
Pozdrav prije 2god kupija sam xbox 360 sa falcon plocom i bananim hdd i naravno xbox mi je dobija RROD  :chair:
sad bi kupija novi ali neznam da li kupim elitu ili slim koja je bolja i imali velike razlike osim hdd i da li je bolje kupit
modificirani ili ne I ako kupim modificirani zanimalo me je ako kupim jos 1 HDD i na njemu igram kopije a na drugome hdd-u orginal igre na livu imam li manje sanse dobit ban hvala unaprijed na odgovorima
« Zadnja izmjena: 16. Lipanj, 2013., 11:10 Ementaler »

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: XBOX 360 POMOC
« Odgovori #1 : 05. Kolovoz, 2012., 22:49 »
DIY popravak RROD ne dolazi u obzir?

jer ono, može se

slim je bolji


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: XBOX 360 POMOC
« Odgovori #2 : 09. Kolovoz, 2012., 10:10 »
Što dragster reče. Popravi RROD sam. Ako ništa, radit će ti barem par mjeseci (meni i preko godinu dana).

A ovo s HDD-ima... ne. I dalje ćeš dobiti ban. ;D

Odg: XBOX 360 POMOC
« Odgovori #3 : 10. Kolovoz, 2012., 14:02 »
Ono sa ručnicima ili nešto sofisticiranije?

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: XBOX 360 POMOC
« Odgovori #4 : 10. Kolovoz, 2012., 14:04 »
Šta nisu čepovi?

Odg: XBOX 360 POMOC
« Odgovori #5 : 10. Kolovoz, 2012., 14:09 »
Nezz,čuo za ono sa ručnicima,pa da vidim dali je korisnik >>>Ixy<<< mislio na nešto drugo.

Odg: XBOX 360 POMOC
« Odgovori #6 : 11. Kolovoz, 2012., 10:58 »
Sofisticiranije. To s ručnicima isto kakti funkcionira, ali dosta kraće.

Ovdje ima super tutoriala. Ne znam točno u kojem podforumu i to, soz, nisam to dugo radio. ;(
Te naprednije tehnike uključuju otvaranje konzole i šarafanje po matičnoj i tako, ali izgleda gore nego što je.

U praksi ti treba jedno popodne (eventualno vikend ako baš uzmeš ove najkompleksnije metode) i alat koji vjerojatno već imaš doma.
A i tutoriali su baš step by step pa ne možeš baš sjebat previše.

Odg: XBOX 360 POMOC
« Odgovori #7 : 12. Kolovoz, 2012., 13:21 »
ma bija sam ga ja popravija xclamp fix ali nakon 3 dana opet isti kura* pa sam ga proda u djelove vise sam zaradija nego sta sam ga kupija
nego mene zanima da li je bolje kupit modficirani ili ne modificirani xbox360 zajebava me to sto za nemodificirani xbox moram kupovat igre do 600 kn  :tired: :bonk:  dok za modificirani nemogu ic na live a to bi volija probat  ali nedami se mislit ocu li sutra dobit ban i morat skidat upade da mi oblokira hdd

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: XBOX 360 POMOC
« Odgovori #8 : 15. Kolovoz, 2012., 08:10 »
Repairing The Red Ring of Death XBox 360

ovo radi, provjereno

alate posudi ako nemaš

ma bija sam ga ja popravija xclamp fix ali nakon 3 dana opet isti kura* pa sam ga proda u djelove vise sam zaradija nego sta sam ga kupija
nego mene zanima da li je bolje kupit modficirani ili ne modificirani xbox360 zajebava me to sto za nemodificirani xbox moram kupovat igre do 600 kn  :tired: :bonk:  dok za modificirani nemogu ic na live a to bi volija probat  ali nedami se mislit ocu li sutra dobit ban i morat skidat upade da mi oblokira hdd

igre do 600 kuna.  :wildboy: jesi ti čuo za polovne igre? s druge strane, ne znam koja igra za xbox i da je nova može koštati 600 ili 500 kuna

koliko ti igara igraš? razmisli što ti se igra, procijeni budžet i kupi onako, jednu igru u pol godine i uživaj kako spada

ako igraš sve živo u isto vrijeme, kupi modificirani
« Zadnja izmjena: 15. Kolovoz, 2012., 08:13 Dragster »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: XBOX 360 POMOC
« Odgovori #9 : 19. Kolovoz, 2012., 19:25 »
noob pitanje,  :wildboy: , se ovo može zagrijat fenom (za kosu jel)  :wildboy:, jel ovo čudo nemam a i nezz kog bi to mogao užicat da posudi...

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: XBOX 360 POMOC
« Odgovori #10 : 20. Kolovoz, 2012., 08:39 »
sumnjam, ipak trebaš rastaliti lemove lagano...

stavi u rernu  :hiha:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: XBOX 360 POMOC
« Odgovori #11 : 20. Kolovoz, 2012., 17:22 »
 :hiha:
nezz,kupit ću neko takvo smeće za 100 kuna u pevecu  :hiha:  :hiha2:

Odg: XBOX 360 POMOC
« Odgovori #12 : 21. Kolovoz, 2012., 14:18 »
hahah

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9