HCL.HR

Xbox 360 slim

  • 30 Odgovora
  • 6537 Hitova
*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Xbox 360 slim
« : 14. Lipanj, 2010., 20:06 »
Zovu ga samo "The New Xbox 360", ali "slim" nam nekako lijepo zvuči. Znate na šta mislim u svakom slučaju, evo par slika direktno sa konferencije u LA-u.







Šta mislite o novome modelu?

Cijena će biti ista kao i prošli model, dostupan je već sada (ne kod nas očito), tiši i očito - lakši.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Xbox 360 Slim?
« Odgovori #1 : 15. Lipanj, 2010., 10:07 »
fino za veći disk, wi-fi i sve to. pohvalno za cijenu. ali dizajn mi saka. originalni mi bijaše ljepši.

*

Nula

  • *
  • 52
Odg: Xbox 360 Slim?
« Odgovori #2 : 15. Lipanj, 2010., 10:18 »
Jel moglo ružnije?

baš me zanima,jesul išta promjenili ''ispod haube ''i ili je i dalje Jasper.

Odg: Xbox 360 Slim?
« Odgovori #3 : 15. Lipanj, 2010., 11:05 »
A zašto bi mijenjali jaspera točno? Ne kvari se i ne zagrijava previše.  :solidus:

Al da, promijenjen je i hardverski jerbo je tiši dosta (barem tako kažu).

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Xbox 360 Slim?
« Odgovori #4 : 15. Lipanj, 2010., 18:35 »
Fascinantno je ružan. Baš fascinantno.  :wildboy:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

ReFlex

  • **
  • 215
  • uwetkek
Odg: Xbox 360 Slim?
« Odgovori #5 : 16. Lipanj, 2010., 19:24 »
Zasto mislim da me izgled podsjeca kao da hoce da se furaju na PS3..(po dizajnu)........Zna li se kada dolazi u Europu....?????
http://www.bug.hr/master/vijesti/xbox-360-slim-rasprodan-nekoliko-sati/102559.aspx

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Xbox 360 Slim?
« Odgovori #6 : 17. Lipanj, 2010., 08:23 »
očito se furaju na sony čim izbacuju "manje i tiše" verzije iste konzole. Ne znam, izgleda jako nespretno  :wildboy:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Forbs

  • **
  • 472
Odg: Xbox 360 Slim?
« Odgovori #7 : 17. Lipanj, 2010., 09:34 »
Nije mi dizajn nešto...no ako je tiši i manje se kvari hebe mi se kako uređaj/konzola izgleda...

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Xbox 360 Slim?
« Odgovori #8 : 17. Lipanj, 2010., 09:38 »
to je istina. Ali i lepi je, ali je i gadan, bo  :wildboy:

Uglavnom tek sad pogledao predstavljanje na E3-u (link) i gamad iz publike je stvarno dobila xboxiće? Kako zakon  :(

Stalkao sam prvi unboxing video, jer me to vlaži pa ako nekoga zanima...

http://www.youtube.com/watch?v=-wvT6UVpj6c&feature=related

I zar je Xbox 360 "stari" imao 3 godine garancije??? Ovaj sad ima samo godinu dana...


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Xbox 360 Slim?
« Odgovori #9 : 17. Lipanj, 2010., 10:08 »
Neka me ixy ispravi ako griješim, al mislim da je prvi imao dvije godine i onda zbog rrod sranja ms je dodao još godinu garancije

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: Xbox 360 Slim?
« Odgovori #10 : 17. Lipanj, 2010., 10:37 »
Dizajn mi je "tak-tak", tj. nije ni lijep ni loš.
Mogućnosti i poboljšanja su ok.

Samo jedna fali, ploča koja se neće dati čipati, pa da onda vidimo...
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

ReFlex

  • **
  • 215
  • uwetkek
Odg: Xbox 360 Slim?
« Odgovori #11 : 17. Lipanj, 2010., 12:55 »
Najdraze mi je zato sto je tih.......
A mogu li ja tamo nabaviti "Slim" i vamo ga modificirati da cita ove igre.......(ako bi to bila obicna modifikacija,600 Kn).....???

Odg: Xbox 360 Slim?
« Odgovori #12 : 17. Lipanj, 2010., 13:18 »
Jep, snowblind. Caka je bila u tome što je ta trogodišnja garancija vrijedila samo na RROD. Dakle, garancija je prvih godinu dana pokrivala sve kvarove, a sljedeće dvije godine samo RROD.
Budući da su 45 nm čipovima i boljom arhitekturom u potpunosti otklonili problem (bar se još nije pojavio RROD na Jasperima, koji su se počeli prodavati prošle godine), nema razloga za tu produljenu garanciju. Pogotovo jer je ovo najvjerojatnije još novija revizija (Valhalla).

@reflex:
Na to ti pitanje još nitko van Microsofta ne može odgovoriti. Microsoft je na Slim vjerojatno ubacio novi DVD drive, a i otklonio neke propuste u osiguranju, tako da sadašnje modifikacije 99% neće raditi.
A iExtreme ekipa je u zadnjem firmwareu potrošila i zadnji as iz rukava (sami su priznali).

Dakle, nemoj me držati za riječ, jer ne postoji nitko na ovom svijetu tko ti bilo što u vezi toga trenutno može reći 100% sigurno, al Slim nećeš moći modificirati nekoliko prvih mjeseci, ako uopće. Ne samo kod nas, bilo gdje...

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Xbox 360 Slim?
« Odgovori #13 : 17. Lipanj, 2010., 13:29 »
A i kad sagledaš malo prednosti i nedostatke, čemu uopće kupovati novu boxalicu, ako se ne misliš zajebavati s tim kinectom, dok ne izađe modifikacija za slim xbox, stari je očito isplativiji ako misliš igrati pirate...

Ukoliko Xbox imalo prati trendove PS3-a, to nije dobro što se modificiranja tiče, budući da je PS3 i danas neprobijen čini mi se  :wildboy:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Xbox 360 Slim?
« Odgovori #14 : 17. Lipanj, 2010., 18:27 »
Jup, PS3 neprobijen. Kolko god onaj geonešto forsao.

Al, avaj, mislim da je isplativije novog Boxa uzet. I to samo pod uvjetom da je tiši. Jer, fascinira glasnost starog boxa. Fascinira. :wildboy:

I da, jedna godina garancije bila na orginalni Box. Onda se pojavio RROD. Onda ekipa već počela dizati ozbiljne užbe te je tek nakon toga MS proiznao da je serijski kvar ovo ono te menjali ekipi konzole do tri godine starosti ak ih zahvati RROD.  :wildboy:

Za to su izdvojili čak milijardu dolara ak se dobro sećam. Ixy će znat preciznije brijem. :ementaler:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9