HCL.HR

Xbox 360 upit

  • 99 Odgovora
  • 24480 Hitova
*

T.N.T.

  • ******
  • 6256
    • http://www.last.fm/user/8th_Method/
Re: Xbox 360 upit
« Odgovori #15 : 28. Travanj, 2008., 20:33 »
može mi netko objasniti razliku između ove konzole (http://webshop.sophoslab.hr/?konzole/31/x360-microsoft-xbox360-arcade-igraca-konzola/1117) i ostalih skupljih konzola?

vidim da je u igri hard disk, ali koje su ostale bitne razlike?

*

Lewka

  • ******
  • 5424
  • Lijep, interesantan
    • Kristen Miller Online :D
Re: Xbox 360 upit
« Odgovori #16 : 28. Travanj, 2008., 20:39 »
e to i mene zanima
za šta bi mi uopće trebao veliki hard? kako idu saveovi, ovih 256mb nije dovoljno baš za puno igara pretpostavljam, može netko malo više o tome reć?
Хрватска саjбер лига за победу!


s h u m a . o r g  :approve

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Re: Xbox 360 upit
« Odgovori #17 : 28. Travanj, 2008., 20:45 »
može mi netko objasniti razliku između ove konzole (http://webshop.sophoslab.hr/?konzole/31/x360-microsoft-xbox360-arcade-igraca-konzola/1117) i ostalih skupljih konzola?

vidim da je u igri hard disk, ali koje su ostale bitne razlike?

nije modificirana

a to ti digne urednih soma kuna gore

gledaš da piše iXtreme
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

T.N.T.

  • ******
  • 6256
    • http://www.last.fm/user/8th_Method/
Re: Xbox 360 upit
« Odgovori #18 : 28. Travanj, 2008., 21:10 »
pa to se isplati, vidim da igre nisu baš skupe, za razlliku od ps 3

Re: Xbox 360 upit
« Odgovori #19 : 28. Travanj, 2008., 21:19 »
HDD ne treba samo za sejvove. Na njega spremate demoe, sejvove, profile, mutlimediju... sve.
A sam HDD nije baš jeftin.  :wildboy:

A što se tiče tutoriala za x clamp fix, ne postoji niti jedan na hrvatskom, pa ako treba (ako ne kužite sve te nazive na engleskom), možem ja napisat neki tutorial (doduše, bez previše slika jer sam svoj već modificiro...)

*

Lewka

  • ******
  • 5424
  • Lijep, interesantan
    • Kristen Miller Online :D
Re: Xbox 360 upit
« Odgovori #20 : 28. Travanj, 2008., 21:31 »
aha
mislim, meni nije hitno, samo me zanimalo da malo prostudiram i da vidim oću li ja moć to izvest ako ubrzo uzmem box (što svakako namjeravam, čim dođem do nekih para ;( ), najviše me zabrinjavalo to kvarenje, al sad kad vidim da se i to može sredit, mnogo sam sretan :hug
Хрватска саjбер лига за победу!


s h u m a . o r g  :approve

*

Lewka

  • ******
  • 5424
  • Lijep, interesantan
    • Kristen Miller Online :D
Re: Xbox 360 upit
« Odgovori #21 : 12. Svibanj, 2008., 23:22 »
zna netko zašto se u sophosa više ne mogu kupit konzole s modifikacijom? :wildboy:
Хрватска саjбер лига за победу!


s h u m a . o r g  :approve

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: Xbox 360 upit
« Odgovori #22 : 12. Svibanj, 2008., 23:36 »
Što stvarno? Ko zna, možda je nekome puko kurac i napokon ih prijavio inspekciji.
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

Lewka

  • ******
  • 5424
  • Lijep, interesantan
    • Kristen Miller Online :D
Re: Xbox 360 upit
« Odgovori #23 : 13. Svibanj, 2008., 00:00 »
evo vidim sad da ima pod Usluge i servis "Servis XBOX360 - iXtreme firmware" za 500kn, već sam se prepao \:D/
Хрватска саjбер лига за победу!


s h u m a . o r g  :approve

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: Xbox 360 upit
« Odgovori #24 : 13. Svibanj, 2008., 11:57 »
Koja kamuflaža. :ave:

Cijena je kao 500 kn a biće ti uzmu 500 kn za ruke. :wildboy:
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

Re: Xbox 360 upit
« Odgovori #25 : 14. Svibanj, 2008., 16:17 »
A ne ne uzmu.  :tired:

Onak, otvorit xbox i flashat drive. Jej. Posao strašni.
Ne bi im ni dao 500 kn za to da sam mogao sam napraviti to, a da ne izgubim garanciju.  :ementaler:

*

Lewka

  • ******
  • 5424
  • Lijep, interesantan
    • Kristen Miller Online :D
Re: Xbox 360 upit
« Odgovori #26 : 19. Lipanj, 2008., 16:42 »
u pon ću napokon naručit boxaru, i zanima me spajanje na talavizije

u sobi mi je neki šit tv, ima scart ulaz i ona tri (žuti, crveni, bijeli, ne znam stručne nazive ;D), a u dnevnom boravku plazma sa DVI ulazom i scartovima i štajaznam

Citat:
Ulazi      2xSCART, S-Video, Kompozitni, Audio, DVI-I, VGA

kupujem arcade verziju i zanima me koji mi kabeli sve trebaju da mogu na obje igrat (i da je slika megakul na plazmi, to bi mi bilo drago)? totalno sam izgubljen, pa bi molio da mi netko pomogne ako zna :piva:

eo gledam ovaj, bi li mogao na obje s njim igrat i kakva je kvaliteta slike?
« Zadnja izmjena: 19. Lipanj, 2008., 17:12 Lewka »
Хрватска саjбер лига за победу!


s h u m a . o r g  :approve

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: Xbox 360 upit
« Odgovori #27 : 19. Lipanj, 2008., 17:46 »
S obzirom da kupuješ Arcade, s njim će ti doći kompozitni kabel koji uštekaš u scart i scart u tv. Ko i plejstejšn, jel. Što se tiče plazme, i na nju možeš spojiti scart, iako, za jebačku sliku ti treba HDMI kabel. Doduše, ne znam jel arcade uopće ima HDMI priključak.

Moran i ja mali update napraviti, isto kupujem Box, doduše, ja kupujem Elite. :ementaler:
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

Lewka

  • ******
  • 5424
  • Lijep, interesantan
    • Kristen Miller Online :D
Re: Xbox 360 upit
« Odgovori #28 : 19. Lipanj, 2008., 17:59 »
ovako http://www.tv-out.de/jpg/Scart-FBAS-SVHS-Adapter.jpg ? (bez ovog trećeg kureca)
ima hdmi izlaz arcade, al plazma mi ne podržava :wildboy:

ajd kul, naručujem sada btw \:D/
Хрватска саjбер лига за победу!


s h u m a . o r g  :approve

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: Xbox 360 upit
« Odgovori #29 : 19. Lipanj, 2008., 18:06 »
Super. :ementaler:
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9