HCL.HR

Xbox360 problem

  • 0 Odgovora
  • 3455 Hitova
*

White1950

  • n00b
  • 1
Xbox360 problem
« : 23. Lipanj, 2015., 19:03 »
Pozdra svima, imam dva problema sa xboxom 360.Prije nekoliko dana sam ukljucio Xbox Live Gold paket koji ukljucuje internet i ostalo.Problemi su poceli jucer kada sam poceo skidat demo igricu sa xbox-ovog dijela za demo.Prvo je trebalo dosta dugo da se ulogira u jedan acc na kojem sa skidao demo igricu i na kojem je gold paket a na drugom je ulogiranje trajalo vrlo kratko kao i obicno na tom je sve normalno.Usao sam u prvi na kojem je gold paket i listam po izborniku i odjednom se samo zaledi i onda ga moram ugasit to je pocelo od kada sam ukljucio taj gold paket.DRUGI PROBLEM-xbox sam kupio sa fifom 14 i kada je igram neki put xbox zna cudno radit po zvuku cujem kako cvrči,zuji neznam kako bih vam objasnio kao cvrćak ali konstantno i igra se sporije ucitava itd. i onda odjednom mi pise da je "disc unreadeble".Cudno je sta se to samo desava sa fifom,sa fifom on pocne cudno radit i kada sam ubacio GTA poslje fife isto nemoze ocitat CD.Xbox ima oko godinu dana nema puno i ocuvan je super nema ogrebotine niti slicno.Radi se o Xbox 360 Slim 500 GB

HVALA NA SVAKOJ POMOĆI

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9